خرید لنت ترمز اپتیما

لنت ترمز جلو اپتیما

لنت ترمز سایر اپتیما

هر خودرویی که ما امروزه سوار میشویم نیاز به یک سیستم ترمز و جلو دارنده دارد که در زمان نیاز از سرعت خودرو بکاهد. سیستم های ترمز نیز از بخش های مختلفی تشکیل می شوند که یکی از آنها لنت است. لنت های ترمز در خودرو به عنوان قسمت مصرفی و تعویضی به حساب می آیند و بعد از اتمام لنت نیاز به تعویض دارند. این صفحه "لنت ترمز اپتیما" را در برند ها و انواع مختلف برای شما جمع آوری کرده است. در این صفحه می توانید لنت جلو و عقب اپتیما را بررسی و خرید نمایید.

بخش تخصصی خرید لنت ترمز اپتیما در یدک یار

اپتیما (kia optima) در ایران یکی از خودرو های محبوب کیا به حساب می اید که از قدیم الایام به ایران واردات داشته است. این خودرو در سه نسل به ایران وارد شد که هر کدام از آنها دارای قطعات و مشخصات فنی متفاوتی از دیگری هستند. به همین دلیل فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی یدک یار بخشی از کار خود را به صورت تخصصی به فروش لوازم یدکی اپتیما اختصاص داده است که لنت اپتیما نیز بخشی از این لوازم یدکی هاست. بهترین و معتبر ترین برند برای خودرو های کیا برند جنیون پارت و موبیس هستند که جزو بزگترین تولید کننده قطعات در دنیا هستند.

درباره قیمت لنت ترمز اپتیما

متاسفانه خیلی وقت است که واردات خودرو به کشور ممنوع شده است و نکته ای که در این میان بسیار مهم و قابل ذکر است، این است که قطعات این خودرو به علت وارداتی بودن آن به سختی پیدا می شود و پیدا کردن آن در بازار خرید لوازم یدکی کاری دشوار است. به همین علت است که شما ممکن است در فروشگاه های مختلف با "قیمت لنت ترمز اپتیما" به صورت متفاوت و اختلاف های زیاد مواجه شوید. در این صفحه برند های مختلف لنت ترمز اپتیما به تفکیک قیمت به شما نمایش داده شده است تا بتوانید به راحتی بهترین برند از قطعه مورد نظر خود را به بهترین قیمت خریداری کنید.

مزایا خرید لنت ترمز اپتیما از یدک یار

اولین امکان برای "خرید لنت ترمز اپتیما" این است که شما می توانید با متخصصان و مشاوران خبره موجود در فروشگاه یدک یار تماس گرفته و از همکاران ما در رابطه با نوع لنت، قیمت، برند و ... پرس و جو کنید.

و البته تمامی محصولات و قطعات دارای ضمانت اصالت هستند بدین معنی که شما می توانید بدون هیچ دردسری در صورت وجود هر گونه ایراد به قسمت پشتیبانی زنگ زده و در صورت نیاز قطعه را تعویض نمایید.

با انواع لنت ترمز نیز می توانید به صورت کامل در مجله ی یدک یار آشنا شوید.

امیدواریم خریدی خوب را در مجموعه یدک یار تجربه نمایید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی