خرید لوازم یدکی اپتیما

خودروی کیا اپتیما (KIA OPTIMA) یکی از خودرو های محبوب سدان در ایران می باشد که از سال 2005 وارد ایران شد. نسل اول اپتیما که در سال 2000 در کشور کره تولید شد، متاسفانه هرگز به ایران راه پیدا نکرد و اولین نسلی که به ایران وارد شد نسل دوم این خودرو بود که از سال 2005 تا 2010 بود. این نسل به عنوان اپتیما gm نیز شناخته میشود.

نسل بعدی این خودرو در سال 2010 عرضه شد و به عنوان نسل دوم اپتیما در ایران و نسل سوم اپتیما در کره شناخته می شود. این خودرو با موتور 4 سیلندر که نسبت به موتور قبلی 6 سیلندر مدل قبلی ضعیف تر بود عرضه شد اما موتوری بهینه تر و بهتر به حساب می آمد. عرضه ی این مدل تا 2015 به طول انجامید. به این مدل اپتیمای TF نیز گفته میشود.

نسل سوم این خودرو به عنوان اپتیمای gt line از سال 2016 وارد ایران شده و تا سال 2020 نیز ادامه داشت که اپشن های بسیاری نسبت به مدل قبلی بر روی آن نصب شده بود. مجموعه ی یدک یار این خاطر جمعی را به شما مژده می دهد که می توانید تمامی لوازم یدکی همه این مدل ها را در فروشگاه لوازم یدکی یدک یار به راحتی همراه با کد فنی خودرو خود پیدا و خریداری نمایید. در ادامه به بررسی "لوازم یدکی اپتیما" خواهیم پرداخت.

لوازم یدکی اپتیما gm (لوازم یدکی اپتیما 2005 تا 2010)

موتور این خودرو 6 سیلندر 3 هزار بوده و مانند باقی خودرو های اون زمان از موتور نسبتا با استهلاک بالایی برخوردار است. این ماشین یک گیربکس 5 سرعته اتوماتیک داشته و از شتاب نسبتا بالایی از بقیه برخوردار است. اما تمام قطعات، چه بدنه و چه فنی نسبت به باقی مدل های اپتیما کاملا متفاوت است وشاید در بعضی مواقع شماره فنی نیاز نباشد. با توجه به قدیمی بودن این ماشین باید بسیار به هنگام خرید، اصل بودن آن را مطمئن شوید.

لوازم یدکی اپتیما TF (لوازم یدکی اپتیما 2010 تا 2015)

موتور این ماشین 2400 بوده و 4 سیلندر دارد اما نسبت به مدل قبلی اپتیما، اپشن های بیشتری دارد و فیس این مدل به کلی تغییر کرده و مانند خودروی نسل قبل نیست. تمامی قطعات این خودرو غیر از قطعات بدنه نیاز مند شماره فنی بوده و بدون این شماره خرید کردن ممکن نیست.

لوازم یدکی اپتیما gt line (لوازم یدکی اپتیمای 2016 تا 2020)

موتور این ماشین نیز یک موتور 2400 توربو است و همین موضوع باعث میشود که قطعات این ماشین بسیار حساس باشد. در کل خودرویی هایی که توربو شارژ استفاده می نمایند موتور های بسیار حساسی دارند. قطعات این ماشین از لحاظ بدنه با باقی مدل ها یکی نیست اما شاید بعضی از قطعات فنی شماره شاسی یکسان داشته باشند. ولی ترجیحا به این موضوع اکتفا نکرده و شماره فنی ماشین خود را برای خرید قطعه حتما همراه داشته باشید.
لوازم یدکی اپتیما هیبرید
بعد از سال 2020 علاوه بر ادامه تولید ماشین اپتیما، نوع دیگری نیز به بازار عرضه شد که هم موتور بنزینی داشته و هم موتور الکتریکی، که به آن هیبرید گفته میشد. متاسفانه قطعات اپتیمای هیبرید هنوز به صورت انبوه وارد کشور نشده اما یدک یار برای راحتی بیشتر لوازم یدکی اپتیمای هیبرید را برای شما فراهم نموده و در این صفحه نیز به فروش می رساند. 

برند لوازم یدکی اورجینال کیا اپتیما چیست؟

واردات این خودرو مانند بقیه خودرو ها در آن سال ها بسیار چشم گیر بود و تعداد بسیاری به ایران وارد شد، به همین سبب تقاضای خرید قطعه برای این خودرو بالا رفته و هنوزه با وجود این خودرو در ایران، قطعات آن نیز به راحتی پیدا می شوند. اما موضوع اصلی برند های آن است . برند اصلی لوازم یدکی برای خودرو ی اپتیما، جنیون پارت و یا موبیس است که به عنوان اصلی ترین برند ها برای خودرو های کیا به حساب می آید.

ولی متاسفانه با وجود بسیاری از دلالان در بازار لوازم "خرید یدکی اپتیما"، ممکن است کالا های تقلبی و بی کیفیت به نام های جنس اصلی جنیون پارت و موبیس در بسته بندی های به ظاهر اورجینال به شما عرضه کنند و شما نیز آن ها را به عنوان کالای اصلی خریداری کرده و استفاده نمایید. در ادامه برای حل این مشکل برای شما راه حل هایی داریم.

قیمت لوازم یدکی کیا اپتیما

در حال حاضر متاسفانه این خودرو قیمت بسیار بالا و غیر قابل باوری داشته و دیگر شاید خیلی از مردم توانایی خرید این ماشین را نداشته باشند. این موضوع بر روی "قیمت لوازم یدکی اپتیما" نیز تاثیر گذاشته و قیمت لوازم یدکی این خودرو به شدت بالا رفته است. البته ممکن است که هر فروشنده ای در مغازه ی خود قیمتی متفاوت به شما ارائه دهد و شما را برای خرید کالای اصلی سردرگم کند.

این امر باعث شده تا مجموعه ی یدک یار به فکر افتاده و خدمتی به شما ارائه دهد که این موضوع را بسیار برای شما اسان تر نماید. توانایی مشاوره گرفتن آنلاین به شما این کمک را می کند تا بتوانید کالای خود را به راحتی پیدا و خرید نمایید. فقط کافیست با شماره 02191305060 تماس گرفته و از همکاران ما تمامی سوالات خود را درباره بازار "فروش لوازم یدکی اپتیما" بپرسید.

ارسال لوازم یدکی اپتیما

برای ارائه بهتر خدمات، مجموعه یدک یار تمامی قطعات کیا اپتیما را به سراسر ایران ارسال می کند. قطعات مورد نظر در تهران 1 الی 3 ساعت و در سایر شهرها 24 الی 48 ساعت به دست شما عزیزان خواهد رسید.

ضمانت اصالت یدک یار برای لوازم یدکی کیا اپتیما

به دلیل وجود کالای تقلبی و بی کیفیت در بازار، فروشنده هایی که اصالت کالای خود را تضمین می کنند باعث دلگرمی و خریدی آسوده تر می شود. فروشگاه لوازم یدکی یدک یار برای ارائه بهتر خدمات خود، تمام قطعات را همراه با ضمانت اصالت ارائه می دهد. بدین معنی که چنانچه شما و یا حتّی متخصّص مورد تأیید شما، اصالت قطعه دریافتی را تأیید نکند، می توانید بدون هیچ هزینه ای قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید.

بررسی برند های جنیون پارت و موبیس نیز به صورت تخصصی در مجله ی یدک یار قابل مطالعه و بازدید است.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید لوازم یدکی اپتیما با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی