خرید لوازم یدکی RD

پژو rd از سال 1378 تا 1385 در ایران توسط شرکت ایران خودرو تولید می شد و از سال 1385 تولید آن متوقف شده و جای خود را به خودروی دیگری داد. این خودرو در ابتدای تولید فاقد اپشن هایی مثل فرمان هیدرولیک و کولر بود و سپس این ایتم ها نیز به این خودرو افزوه شد.

برند اصلی لوازم یدکی پژو rd چیست؟

برند های بسیاری در بازار فروش لوازم یدکی پژو rd وجود دارد که هر کدام کیفیت های متنوعی نسبت به یکدیگر دارند. بسیاری از خریداران قطعه هم برای خرید قطعه ی مناسب هنگام خرید دچار تردید می شوند و نمی توانند تصمیم درستی بگیرند. برند اصلی لوازم یدکی پژو rd، ایساکو می باشد که به عنوان کالای اصلی شناخته می شود. این برند کار تولید کالا را به سایر تولید کنندگان سپرده و بعد از تولید، صرفا آنها توسط شرکت ایساکو به تأیید کیفی رسیده و وارد بازار لوازم یدکی می شوند. البته در بسیاری از موارد شما نیاز به خرید قطعه ی اصلی نداشته و می توانید با خرید برندی متفاوت، قطعه ای با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تر خرید کنید. برای بررسی در مورد قیمت ها و برند های موجود در بازار لوازم یدکی می توانید با مشاورین مجموعه ی یدک یار به شماره 02191305060 تماس گرفته و از راهنمایی های همکاران ما در این زمینه برای خریدی بهتر استفاده کنید.

قیمت لوازم یدکی پژو rd

همان طور که گفتیم وجود تعداد زیادی از برند ها در بازار لوازم یدکی، قیمت های متغیری را به وجود اورده است اما در کل قطعات این خودرو خیلی قیمت بالایی نداشته و می توان به راحتی آن ها را تهیه و استفاده نمود.

ارسال لوازم یدکی پژو rd

از مشکلات خرید آنلاین، مدت زمان رسیدن بسته و محصول خریداری شده به منزل است. اما این مشکل در فروشگاه آنلاین یدک یار حل شده است. بدین ترتیب که بعد از سفارش قطعه ی مورد نظر، چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی، چنانچه در تهران سکونت می کنید 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر های کشورمان 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی پژو rd

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. در این روز ها متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را با برچسب های به ظاهر اصلی و در بسته بندی های ظاهراً اورجینال به شما عرضه می کنند در صورتی که شما هزینه ی قطعه ی اصلی را می پردازید، اما کیفیت و مرغوبیت مد نظرتان را دریافت نمی کنید. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی rd همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید. این مهم در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار باعث اطمینان خاطر همه ی خریداران شده و می توانند با خیالی آسوده تر و راحت تر به خرید خود بپردازند.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید لوازم یدکی RD با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی