خرید لوازم یدکی پژو 405 SLX

405 slx مدل جدید تری از 405 قدیم است که با تغییرات فنی و ظاهری به بازار های خرید فروش آمد. این خودرو در قسمت موتور و گیربکس آن به طور کلی تغییر کرده و همچنین ظاهر آن به طور کل عوض شده است. تغییراتی مانند فرمان، داشبورد، تودری و... و در ظاهر بیرونی آن نیز تغییراتی مثل چراغ ها، باله ی عقب و ... ایجاد شده است. در ادامه به بررسی "لوازم یدکی 405 slx" خواهیم پرداخت.

خرید لوازم یدکی 405 slx

این خودرو همان خودروی 405 بوده اما با اینکه خودرویی جدید به حساب می آید اما ممکن است برند های متفاوتی برای این خودرو وجود داشته باشد، بنابراین در هنگام "خرید لوازم یدکی 405 slx" شاید با برند های متفاوت و زیادی رو به رو شوید. برند اصلی برای قطعات 405 slx، برند ایساکو است. اما شما می توانید به صورت کاملا رایگان با مشاورین مجموعه ی یدک یار به شماره 02191305060 تماس گرفته و برای بررسی برند های موجود در بازار و ارزیابی "قیمت لوازم یدکی 405 slx" با آنها در ارتباط باشید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی 405 slx

فروشگاه آنلاین یدک یار خدمتی تحت عنوان ضمانت اصالت بر روی تمامی قطعات  slx405 قرار داده است. این امر باعث شده تا شما عزیزان بتوانید با خیالی راحت تر و آسوده تر به خرید لوازم یدکی خود بپردازید بدون انکه دغدغه ای برای اصل بودن یا نبودن کالا داشته باشید. شما بعد از دریافت کالا، چنانچه متوجه هرگونه ایراد و یا اشکال در قطعه شدید و یا متخصص مورد نظر شما، کالا را از لحاظ اصالت تأیید ننمود، می توانید بدون هیچ هزینه ای کالا را مرجوع و یا تعویض نمایید.

قیمت لوازم یدکی 405slx 

قیمت لوازم یدکی 405 در کل بسیار بالا نیست اما این مدل از این خودرو، در خیلی از مواقع نیازمند قطعات متفاوتی نسبت به مدل قبلی است. بنابراین قیمت قطعات 405 slx به طبع کمی از قیمت مدل قبلی آن بالا تر است زیرا هنوز به فراوانی مدل قبلی نبوده و تعدد برند های آن نیز به میزان مدل پیشین نیست.

برای سهولت در امر خرید می توانید مقاله ی تشخیص اصالت قطعات ایساکو را مطالعه نمایید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید لوازم یدکی پژو 405 SLX با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی