خرید لوازم یدکی پژو 405 GLX

خودرو ی پژو 405 glx در سال 1987 در فرانسه رونمایی شد و سپس بعد از چند سال به ایران نیز راه یافت. این خودرو در سال های مختلف تفاوت های ظاهری و متنوعی مانند داشبورد، فرمان و... داشته است که این امر باعث می شود که در بعضی قطعات، تفاوت هایی وجود داشته باشد. تولید این مدل 405 در خرداد ماه سال 1399 در ایران به پایان رسید و جای خود را به مدل دیگری داد. در ادامه به بررسی "لوازم یدکی 405 glx" خواهیم پرداخت.

خرید لوازم یدکی 405 glx

با توجه به این که قدمت این خودرو در ایران بسیار زیاد است، بنابراین در هنگام "خرید لوازم یدکی 405 glx" قطعا با برند های متفاوت و زیادی رو به رو خواهید شد. برند اصلی برای لوازم یدکی 405، برند ایساکو بوده اما با توجه به این که ابتدا این خودرو فرانسوی بوده است، بنابراین هنوزه ممکن است بعضی قطعات آن را در بسته بندی های پژو سیتروئن نیز پیدا نمایید. به همین علت، شما می توانید به صورت کاملا رایگان با مشاورین مجموعه ی یدک یار به شماره 02191305060 تماس گرفته و برای بررسی برند های موجود در بازار و ارزیابی "قیمت لوازم یدکی 405 glx" با آنها در ارتباط باشید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی 405 glx

برای حل مشکلی که در بالا ذکر شد، فروشگاه آنلاین یدک یار خدمتی تحت عنوان ضمانت اصالت بر روی تمامی قطعات 405 قرار داده است. این امر باعث شده تا شما عزیزان بتوانید با خیالی راحت تر و آسوده تر به خرید لوازم یدکی خود بپردازید بدون انکه دغدغه ای برای اصل بودن یا نبودن کالا داشته باشید. شما بعد از دریافت کالا، چنانچه متوجه هرگونه ایراد و یا اشکال در قطعه شدید و یا متخصص مورد نظر شما، کالا را از لحاظ اصالت تأیید ننمود، می توانید بدون هیچ هزینه ای کالا را مرجوع و یا تعویض نمایید.

قیمت لوازم یدکی 405 glx 

با توجه به این که قدمت این خودرو در ایران زیاد است پس طبیعی است که برند های زیادی دست به تولید قطعات یدکی 405 glx بزنند و باعث تغییرات در "قیمت لوازم یدکی 405 glx" شوند. در حال حاظر نیز برند و مارک های مختلفی برای خرید موجود است که همین امر باعث می شود که هر قطعه در برند های مختلف، دارای قیمت متفاوتی باشد.

برای سهولت در امر خرید می توانید مقاله ی تشخیص اصالت قطعات ایساکو را مطالعه نمایید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید لوازم یدکی پژو 405 GLX با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی