خرید پمپ بنزین پژو 206

بهترین قیمت پمپ بنزین 206 در بخش خرید این قطعه در یدک یار

"پمپ بنزین 206" اصلی ترین بخش در سیستم سوخت رسانی این خودرو است. پمپ بنزین پژو 206 در زیر صندلی عقب سمت راست قرار گرفته شده است. یعنی شما هنگامی که این صندلی از جای خود در بیاورید با برداشتن درپوش می توانید پمپ بنزین (car fuel pump) را در زیر آن ببینید. هر چند پمپ بنزین 206 قطعه ای مصرفی نیست اما پس از مدتی استفاده مثل سایر قطعات خودرو مستهلک شده و نیاز به تعویض خواهد داشت. وظیفه این قطعه رساندن بنزین به موتور است و خرابی در آن باعث اختلال در احتراق و خاموش شدن موتور می شود. برای آشنایی دقیق تر با این قطعه میتوانید مقاله وظیفه پمپ بنزین ماشین چیست؟ را مطالعه و بررسی نمایید.

پمپ بنزین 206 تیپ 5 و تیپ 2 با یکدیگر متفاوت است؟ 

با توجه به اینکه پژو 206 در مدل های مختلف با موتور های متفاوت به بازار عرضه شده است شاید برای شما در زمان خرید پمپ بنزین این خودرو سوال پیش آید که آیا تیپ های مختلف 206 از پمپ بنزین های متفاوتی استفاده میکنند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت پمپ بنزین 206 تیپ 5 و تیپ 2 با پمپ بنزین 206 صندوقدار همگی یکی هستند. به عبارت دیگر پمپ بنزین پژو 206 تیپ 5 (و تمامی تیپ هایی که با موتور 1600 سی سی TU5 کار میکنند) با پمپ بنزین بنزین 206 تیپ 2 (و تمامی تیپ هایی که با موتور 1400 سی سی TU3) یکی هستند. توجه داشته باشید پمپ بنزین 206 تیپ 1 و صندوقدار دوگانه سوز کاملا متفاوت است. 

بخش خرید پمپ بنزین پژو 206 در یدک یار

همانطور که گفته شد پژو 206 در سال های مختلف با تیپ های مختلف به بازار عرضه شد، از تیپ 1 تا 6 را می توانیم مدل های هاچ بک و V8، V9 و ... مدل های صندوقدار این خودرو است که میتوانیم در کشور مشاهده نماییم. همانطور که پیشتر گفته شد تفاوتی بین پمپ بنزین مدل های مختلف پژو 206 وجود ندارد و تنها تفاوت در پژو 206 تیپ 1 و مدل های دوگانه سوز 206 صندوقدار هست که حتی باک آن با بقیه ی مدل ها متفاوت است. لذا در زمان خرید پمپ بنزین 206 باید به مدل خودرو خود توجه ویژه داشته باشید. این بخشی تخصصی است که برای "خرید پمپ بنزین پژو 206" در یدک یار طراحی شده است. این بخش به گونه ای طراحی شده است که پمپ بنزین تمامی مدل های 206 را میتوانید در آن پیدا کنید. برای هر مدل پمپ بنزین 206 برند های مختلفی ارائه شده تا شما هنگام خرید این قطعه حق انتخاب بیشتری داشته باشید. توجه داشته باشید که برند اصلی این قطعه، ایساکو است. لذا برای خرید پمپ بنزین اصلی 206 حتما برند ایساکو را انتخاب کنید.

قیمت پمپ بنزین 206 در یدک یار

صورت کلی قطعات پژو 206 جزو قطعات گران قیمت در بین خودرو های ایرانی شناخته میشود. اما "قیمت پمپ بنزین 206" هرچند گرانتر از خودرو های دیگر داخلی است اما تفاوت زیادی ندارد. از طرفی باید گفت به دلیل اینکه این قطعه با برند های مختلفی تولید و در بازار عرضه شده است شما شاهد قیمت های مختلف پمپ بنزین پژو 206 با کیفیت های متفاوت هستید و عملا در هر رنج قیمتی که مدنظر داشته باشید میتوانید این قطعه را تهیه کنید. در این بخش قیمت پمپ بنزین پژو 206 را میتوانید به تفکیک برند های مختلف مشاهده کنید و پس از بررسی دقیق قطعه مناسب خودرو خود را خریداری نمایید.

مزایای خرید پمپ بنزین 206 از یدک یار

وجود ضمانت اصالت کالا و توانایی مشاوره آنلاین در یدک یار، برای هر خریداری جداب بوده و باعث شده تا بتواند با خیال راحت و آسوده به خرید خود بپردازد. این ضمانت به این معناست که در صورت وجود هرگونه مشکل در پمپ بنزین پژو 206 خریداری شده شما میتوانید بدون هیچ هزینه اضافه قطعه خریداری شده را مرجوع و یا تعویض نمایید.
یدک یار این نوید را به شما می بخشد که چنانچه بعد از دریافت کالا با مشکلی در محصول مواجه شدید، می توانید آن را مرجوع و یا تعویض نمایید. همچنین ارسال سریع نیز موجب شده تا کالای خود را در تهران 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر ها تا 48 ساعت آینده دریافت نمایید.

نمایش بیشتر

بهترین پمپ بنزین برای 206 تیپ 5 و تیپ 2 و صندوقدار چیست؟

بهترین پمپ بنزین 206 را متوان برند ایساکو دانست، پمپ بنزین ایساکو 206 قطعه اصلی این خودرو است. پس از آن برند امکو بهترین برند این قطعه بوده و تامین کننده قطعات خط تولید بوده است.


پمپ بنزین 206 تیپ 5 و تیپ 2 و صندوقدار با یکدیگر متفاوت است؟

تمامی مدل های 206 از یک نوع پمپ بنزین استفاده میکنند به جز 206 تیپ 1 و صندوقدار دوگانه سوز.


کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی