خرید پمپ بنزین پژو 206

"پمپ بنزین 206" یکی از مهم ترین بخش های سیستم سوخت رسانی است که در این خودرو قرار گرفته است. پمپ بنزین در خودروی پژو 206 (Peugeot 206) در زیر صندلی عقب سمت راست قرار گرفته شده است. یعنی شما هنگامی که این صندلی از جای خود در بیاورید با برداشتن درپوش می توانید پمپ بنزین را در زیر آن ببینید. پمپ بنزین 206 وظیفه ی رساندن بنزین به موتور خودرو را داشته و خرابی در آن باعث اختلال در احتراق می شود. برای بررسی کارکرد پمپ بنزین خودرو می توانید مقاله ی پمپ بنزین چیست؟ را مطالعه و بررسی نمایید.
با توجه به اینکه پژو 206 در مدل های مختلف با موتور های متفاوت به بازار عرضه شده است شاید برای شما در زمان خرید پمپ بنزین این خودرو سوال پیش آید که آیا تیپ های مختلف 206 از پمپ بنزین های متفاوتی استفاده میکنند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت عمده تیپ های این خودرو از یک پمپ بنزین استفاده میکنند. البته گفتنی است در این بین استثنایی وجود دارد و باید گفت در تیپ 1 و مدل های دوگانه سوز 206 صندوقدار، پمپ بنزین متفاوت است اما به غیر از این مدل ها پمپ بنزین 206 تیپ 5 و تیپ 2 با پمپ بنزین 206 صندوقدار همگی یکی هستند.

بخش خرید پمپ بنزین پژو 206 در یدک یار

همانطور که گفته شد پژو 206 در سال های مختلف با تیپ های مختلف به بازار عرضه شد، از تیپ 1 تا 6 را می توانیم مدل های هاچ بک و V8، V9 و ... مدل های صندوقدار این خودرو است که میتوانیم در کشور مشاهده نماییم. همانطور که پیشتر گفته شد تفاوتی بین پمپ بنزین مدل های مختلف پژو 206 وجود ندارد و تنها تفاوت در پژو 206 تیپ 1 و مدل های دوگانه سوز 206 صندوقدار هست که حتی باک آن با بقیه ی مدل ها متفاوت است. این صفحه، بخش تخصصی است که برای "خرید پمپ بنزین پژو 206" در یدک یار طراحی شده است. در این صفحه میتوانید برند های مختلف پمپ بنزین 206 را به همراه قیمت مشاهده و پس از بررسی و مقایسه بهترین محصول مناسب خودرو خود را خریداری کنید. برای خرید پمپ بنزین 206 باید توجه داشته باشید که برند های ایساکو در بازار موجودند که به عنوان برند های اصلی شناخته میشوند اما برند های با کیفیت دیگری نیز وجود دارند که پمپ بنزین 206 را تولید میکنند و بعضا حتی تامین کنندگان قطعات خط تولید ایرانخودرو هستند.
پمپ بنزین که در این صفحه مشاهده میکنید مناسب برای پژو 206 تیپ 2، تیپ 3، تیپ 4، تیپ 5، تیپ 6 و 206 صندوقدار V8، V9 و ... هستند.

قیمت پمپ بنزین 206 در یدک یار

با توجه به وضع روز بازار، قیمت لوازم یدکی همراه با تورم و مسائل دیگر تغییر میکنند. اما در کل "قیمت پمپ بنزین 206" از پمپ بنزین سایر خودرو ها بالا تر نبوده و در یک رنج قیمتی است. هرچند باید گفت در کل قیمت لوازم 206 در مقایسه با سایر خودرو های داخلی بالا تر است و این موضوع درباره قیمت پمپ بنزین این خودرو نیز صادق است. یدک یار در تلاش است که بهترین و مناسب ترین قیمت را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. برای استعلام قیمت پمپ بنزین پژو 206 نیز می توانید با مجموعه ی یدک یار تماس گرفته و از همکاران ما درباره قیمت به روز لوازم یدکی 206 پرس و جو نمایید.

مزایای خرید پمپ بنزین 206 از یدک یار

وجود ضمانت اصالت کالا و توانایی مشاوره آنلاین در یدک یار، برای هر خریداری جداب بوده و باعث شده تا بتواند با خیال راحت و آسوده به خرید خود بپردازد. این ضمانت به این معناست که در صورت وجود هرگونه مشکل در پمپ بنزین پژو 206 خریداری شده شما میتوانید بدون هیچ هزینه اضافه قطعه خریداری شده را مرجوع و یا تعویض نمایید.
یدک یار این نوید را به شما می بخشد که چنانچه بعد از دریافت کالا با مشکلی در محصول مواجه شدید، می توانید آن را مرجوع و یا تعویض نمایید. همچنین ارسال سریع نیز موجب شده تا کالای خود را در تهران 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر ها تا 48 ساعت آینده دریافت نمایید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی