خرید پمپ بنزین پژو 206

بهترین قیمت پمپ بنزین 206 در بخش خرید این قطعه در یدک یار

"پمپ بنزین 206" اصلی ترین بخش در سیستم سوخت رسانی این خودرو است. پمپ بنزین پژو 206 در زیر صندلی عقب سمت راست قرار گرفته شده است. یعنی شما هنگامی که این صندلی از جای خود در بیاورید با برداشتن درپوش می توانید پمپ بنزین (car fuel pump) را در زیر آن ببینید. هر چند پمپ بنزین 206 قطعه ای مصرفی نیست اما پس از مدتی استفاده مثل سایر قطعات خودرو مستهلک شده و نیاز به تعویض خواهد داشت. وظیفه این قطعه رساندن بنزین به موتور است و خرابی در آن باعث اختلال در احتراق و خاموش شدن موتور می شود. برای آشنایی دقیق تر با این قطعه میتوانید مقاله وظیفه پمپ بنزین ماشین چیست؟ را مطالعه و بررسی نمایید. پمپ بنزین 206 قطعه ای مصرفی نیست اما به مرور زمان ضعیف شده و کارایی خود را از دست میدهد لذا شما باید اقدام به تعویض آن نمایید، دقت داشته باشید که هر عیبی در این قطعه رخ دهد موجب روشن شدن چراغ چک میشود. لذا بهتر است با دلایلی همچون روشن شدن چراغ چک در سربالایی و... بیشتر آشنا شوید. برای آشنایی بیشتر مقاله علت روشن شدن چراغ چک و خاموش شدن ماشین را در وبلاگ یدک یار بررسی کنید.
این بخش بصورت تخصصی با هدف فروش پمپ بنزین پژو 206 طراحی شده و شما میتوانید پمپ بنزین این خودرو را در برند های مختلف برای تیپ های مختلف این خودرو در این بخش خریداری نمایید.

پمپ بنزین 206 تیپ 5 و تیپ 2 با یکدیگر متفاوت است؟ 

با توجه به اینکه پژو 206 در مدل های مختلف با موتور های متفاوت به بازار عرضه شده است شاید برای شما در زمان خرید پمپ بنزین این خودرو سوال پیش آید که آیا تیپ های مختلف 206 از پمپ بنزین های متفاوتی استفاده میکنند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت پمپ بنزین 206 تیپ 5 و تیپ 2 با پمپ بنزین 206 صندوقدار همگی یکی هستند. به عبارت دیگر پمپ بنزین 206 تیپ 5 (و تمامی تیپ هایی که با موتور 1600 سی سی TU5 عرضه شدند) با پمپ بنزین بنزین 206 تیپ 2 (و تمامی تیپ هایی که با موتور 1400 سی سی TU3) یکی هستند. توجه داشته باشید پمپ بنزین 206 تیپ 1 و صندوقدار دوگانه سوز کاملا متفاوت است. شما میتوانید قطعه را مناسب خودرو خود را در این بخش مشاهده و خریداری نمایید.

بخش خرید پمپ بنزین پژو 206 در یدک یار

این بخش بصورت تخصصی برای "خرید پمپ بنزین 206" طراحی شده و شما میتوانید با انتخاب دقیق تیپ خودرو خود، محصول مناسب خودرو خود را مشاهده و خریداری نمایید. همانطور که گفته شد پژو 206 در سال های مختلف با تیپ های مختلف به بازار عرضه شد، از تیپ 1 تا 6 را می توانیم مدل های هاچ بک و V8، V9 و ... مدل های صندوقدار این خودرو است که میتوانیم در کشور مشاهده نماییم. هنگام خرید پمپ بنزین 206 دقت داشته باشید که تفاوتی بین پمپ بنزین پژو 206 تیپ 2 و تیپ 5 وجود ندارد و تنها تفاوت در پژو 206 تیپ 1 و مدل های دوگانه سوز 206 صندوقدار هست که حتی باک آن با بقیه ی مدل ها متفاوت است، لذا در زمان خرید پمپ بنزین 206 باید به مدل خودرو خود توجه ویژه داشته باشید.
این صفحه تخصصی است که برای خرید پمپ بنزین 206 در یدک یار طراحی شده است. این بخش به گونه ای طراحی شده که پمپ بنزین تمامی تیپ های 206 را میتوانید در آن پیدا کنید. برای هر مدل پمپ بنزین 206 برند های مختلفی ارائه شده تا شما هنگام خرید این قطعه حق انتخاب بیشتری داشته باشید. توجه داشته باشید که برند اصلی این قطعه، ایساکو است. لذا برای خرید پمپ بنزین اصلی 206 حتما برند ایساکو را انتخاب کنید.

قیمت پمپ بنزین 206 در یدک یار

در این بخش "قیمت پمپ بنزین 206" را میتوانید به تفکیک برند های مختلف مشاهده کنید و پس از بررسی دقیق قطعه مناسب خودرو خود را خریداری نمایید. صورت کلی قطعات پژو 206 جزو قطعات گران قیمت در بین خودرو های ایرانی شناخته میشود. اما قیمت پمپ بنزین 206 هرچند گرانتر از خودرو های دیگر داخلی است اما تفاوت زیادی با آنها ندارد. از طرفی باید گفت به دلیل اینکه این قطعه با برند های مختلفی تولید و در بازار عرضه شده است شما شاهد قیمت های مختلف پمپ بنزین پژو 206 با کیفیت های متفاوت هستید و عملا در هر رنج قیمتی که مدنظر داشته باشید میتوانید این قطعه را تهیه کنید. میتوانید لیست قیمت پمپ بنزین پژو 206 را به تفکیک برند در این صفحه مشاهده نمایید و بهترین آن را انتخاب کنید. گفتنی است قیمت پمپ بنزین 206 تیپ 5 و تیپ 2 با یکدیگر تفاوتی ندارد چرا که در اصل این قطعه در هر دو تیپ 206 یکی است.
گفتنی است قیمت پمپ بنزین 206 مستقیما به برند آن نیز بستگی دارد به عبارت دیگر قیمت این قطعه در برند اصلی یعنی ایساکو بیشتر از سایر برند ها است.

مزایای خرید پمپ بنزین 206 از یدک یار

وجود ضمانت اصالت کالا و توانایی مشاوره آنلاین در یدک یار، برای هر خریداری جداب بوده و باعث شده تا بتواند با خیال راحت و آسوده به خرید خود بپردازد. این ضمانت به این معناست که در صورت وجود هرگونه مشکل در پمپ بنزین پژو 206 خریداری شده شما میتوانید بدون هیچ هزینه اضافه قطعه خریداری شده را مرجوع و یا تعویض نمایید.
یدک یار این نوید را به شما می بخشد که چنانچه بعد از دریافت کالا با مشکلی در محصول مواجه شدید، می توانید آن را مرجوع و یا تعویض نمایید. همچنین ارسال سریع نیز موجب شده تا کالای خود را در تهران 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر ها تا 48 ساعت آینده دریافت نمایید.

نمایش بیشتر

بهترین پمپ بنزین برای 206 تیپ 5 و تیپ 2 و صندوقدار چیست؟

بهترین پمپ بنزین 206 را متوان برند ایساکو دانست، پمپ بنزین ایساکو 206 قطعه اصلی این خودرو است. پس از آن برند امکو بهترین برند این قطعه بوده و تامین کننده قطعات خط تولید بوده است.


پمپ بنزین 206 تیپ 5 و تیپ 2 و صندوقدار با یکدیگر متفاوت است؟

تمامی مدل های 206 از یک نوع پمپ بنزین استفاده میکنند به جز 206 تیپ 1 و صندوقدار دوگانه سوز.


نظر خود را درباره خرید پمپ بنزین پژو 206 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی