روغن موتور پژو پارس (پرشیا)

"روغن موتور پژو پارس"، یک محصول مصرفی و بسیار ضروری این خودرو می باشد. روغن موتور پارس دارای ضد زنگ، ضد جوش و مواد پاک کننده می باشد. در اثر کارکردن موتور، قطعات آن دچار سایش می شود، روغن موتور (engine oil) بین قطعات موتور حرکت می کند و از این سایش جلوگیری می کند. روغن موتور پارس، باعث کاهش دما موتور این خودرو، جلوگیری از زنگ زدگی قطعات موتور، کاهش مصرف سوخت خودرو و ضربه گیر قطعات می باشد. با توجه به مشتریانی که روغن موتور پارس آن ها تمام شده است، علائمی را گزارش دادند که شما در صورت مشاهده ی این علامت ها روغن موتور خودروی خود را برسی نمایید.

  • اولین نشونه روشن شدن چراغ روغن و چراغ چک خودرو می باشد
  • از موتور خودروی شما صدا به گوش میرسد چرا که تمام شدن روغن موتور پارس باعث اصطکاک بین اجزای سیستم موتور این خودرو می شود.
  • انتشار بوی روغن به داخل کابین

شما می توانید خودتان تمام شدن روغن موتو پژو پارس خود را برسی کنید. زمانی که خودروی شما خاموش و سرد است میله ی روغن موتور ( گیژ) را بیرون آورده و با دستمال تمیز کنید سپس داخل روغن موتور فرو نمایید. حال شما میتوانید مقدار و رنگ روغن موتور پارس را برسی نمایید. رنگ روغن تمیز کهربایی و شفاف است و چند خط بر روی گیژ وجود دارد که سطع روغن موتور را نشان میدهد.

در این مقاله مشاورین یدک یار اختصاصا به روغن موتور پارس می پردازند شما اگر علاقمند هستید تا راجب روغن موتور بیشتر بدانید می توانید به مقاله ی کار و وظیفه روغن موتور در وبلاگ یدک یار سر بزنید.

خرید روغن موتور پارس

متخصصین یدک یار در این مقاله به شما در "خرید روغن موتور پارس" کمک می کنند. چند نکته را به توصیه ی این متخصصین شما باید به آن توجه لازم را بفرمایید.

  • اولین و مهم ترین نکته در خرید روغن موتور پارس، کیفیت آن است. روغن موتور در عملکرد موتور خودرو بسیار موثر است بنابراین کیفیت آن بسیار بر روی موتور اتوموبیلتان موثر است. لیکومولی، کاسترول و فلومکس از برند های خوب بازار می باشند.
  • نکته ی بعدی در خرید روغن موتر پارس این است که شما حتما برای پژو پارس باید به تیپ خودروی خود دقت کنید، در پژو پارس elx یا معمولی، ویسکوزیته ی آن 20W50  و در پژو پارس تیپ TU5 ویسکوزیته ی آن10W40  می باشد.
  • در خرید روغن موتور پارس به فروشگاهی که از آن اقدام به ثبت سفارش می کنید نیز بسیار دقت داشته باشید که حتما روغن موتور با کیفیت به دست شما عزیزان برساند. فروشگاه یدک یار مزیتی که از دگر فروشگاه ها دارد این است که به شما در خرید روغن موتور ماشین این اطمینان را می دهد که قطعه با کیفیت را بدستتان می رساند.

موارد زیادی می باشد که باعث تمام شدن و خرید روغن موتور پارس جدید می شود

  • کیفیت روغن
  • سن خودرو
  • نحوه ی رانندگی

به توصیه ی مشاورین مجرب یدک یار هر ماه روغن موتور پژو پارس خود را برسی کنید. شما می توانید با تماس رایگان به مشاورین یدک یار در بخش لوازم یدکی پژو پارس از آن ها راهنمایی بیشتری دریافت نمایید.

قیمت روغن موتور پارس

همانطور که خودتان می دانید کیفیت و قیمت رابطه ی مستقیمی با هم دارند. هر چقدر کیفیت بالاتر باشد "قیمت روغن موتور پارس" نیز بالا تر می رود. البته که برند های مختلفی در بازار موجود می باشند ابتدا شما برند های مختلف داخل بازار را برسی نمایید سپس جهت اطلاع از قیمت روغن موتور پارس می توانید به سایت یدک یار یا از طریق مشاورین یدک یار مطلع شوید.

اگر تمایل دارید تا راجع به خودروی پژو پارس بیشتر بدانید، میتوانید به مقاله بررسی فنی پژو پارس در وبلاگ یدک یار مراجعه کنید.

مزایای خرید از یدک یار

یدک یار با سابقه ی طولانی در فروش قطعات خودرو، تمام دغدغه ی شما برای خرید روغن موتور را در نظر گرفته است. مهم ترین مزیت این فروشگاه، تضمین اصالت کالا می باشد که به مشتریان خود ارائه می دهد. تضمین اصالت به این معنا می باشد که اگر شما از خرید و کیفیت روغن موتور خریداری شده ی خود راضی  نباشید می توانید آن را پس بدهید. نکته ی دیگر ارسال به موقع این فروشگاه می باشد که در تهران 1 تا 3 ساعته و در سایر استان ها حداکثر تا 48 ساعت روغن موتور را به شما می رساند. مشاورین یدک یار بسیار متخصص هستند و به صورت رایگان در مسیر خریدتان همراه شما می باشند.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره روغن موتور پژو پارس (پرشیا) با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی