خرید رادیاتور آب پراید

"رادیاتور پراید" یکی از مهم ترین بخش های سیستم خنک کننده ی ماشین به حساب می آید که وظیفه ی آن خنک نگه داشتن دمای موتور پراید است. به این صورت که آب که به دور موتور چرخیده است و گرمای موتور را دریافت کرده است، توسط لوله ها به درون رادیاتور فرستاده می شود و رادیاتور نیز توسط هوایی که از جلوی موتور به خودرو می خورد خنک می شود و طبق همین موضوع آب درون آن نیز خنک می شود و به موتور بر میگردد.
در این صفحه به فروش رادیاتور پراید پرداخته ایم و در ادامه در این باره گفتگو میکنیم.

بخش خرید رادیاتور پراید

پراید از دیر باز در ایران وارد و تولید می شد و این ماشین بیشترین تولید قطعات را در این کشور دارد. به همین دلیل یدک یار بخشی از کار خود را به صورت جداگانه به خرید لوازم یدکی پراید در مدل های مختلف اختصاص داده است. رادیاتور پراید در مدل های پراید 111، 131، 141، 132، وانت، هاچ بک نسیم و صبا یک مدل دارد اما نکته ای که در رادیاتور پراید وجود دارد، اندازه ی آن است.
در کل 3 نوع رادیاتور پراید داریم که به رادیاتور معمولی، رادیاتور گرمسیری و رادیاتور پراید اتومات تقسیم می شود. رادیاتور پراید معمولی برای شهر هایی که آب و هوای مساعد دارند، مناسب است و کار خنک کاری را به خوبی انجام می دهد. اما برای شهر های جنوبی و گرم، رادیاتور گرمسیری برای پراید مناسب است تا از جوش آوردن آن جلوگیری شود.
این موضوع در پراید های مختلف یکی است و باید در هر آب و هوایی این نکته رعایت شود. اما نوع سوم که به صورت بسیار محدود وجود دارد رادیاتور پراید اتومات است که با هر دوی مدل های قبلی متفاوت است.
پس در زمان "خرید رادیاتور پراید" به نوع آن خود به خوبی توجه نمایید.

قیمت رادیاتور پراید

می توان گفت که ارزان ترین رادیاتور در بین رادیاتور های خودرو های دیگر را پراید دارد و نیازی به نگرانی در مورد قیمت آن نیست. البته متریالی که در ساخت رادیاتور خودرو استفاده می شود مهم است و کیفیت آن را تعیین میکند. برند های متفاوتی با قیمت های متنوع در بازار لوازم یدکی پیدا میشوند و شما در این میان حق انتخاب دارید اما بهتر است قبل از خرید رادیاتور آب ماشین حتما بررسی نمایید که کدام برند بهترین کیفیت را به شما ارائه می دهد.
"قیمت رادیاتور پراید" در کل پایین بوده ولی این موضوع نباید شما را از بحث کیفیت رادیاتور دور کند.

مزایای خرید از یدک یار

شما می توانید قبل از خرید ابتدا با مشاورین یدک یار در ارتباط بوده و از همکاران ما در رابطه با قیمت، کیفیت، طول عمر و سایر مشخصات محصول پرس و جو نمایید.
همچنین ضمانت اصالت کالا موجب شده تا خریداران در زمان خرید بتوانند با خیالی آسوده و راحت به خرید خود بپردازند.

برای مطالعه ی مقالات بررسی پراید و راهنمای خرید لوازم یدکی پراید به مجله ی یدک یار حتما سری بزنید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی