خرید رادیاتور پراید

لیست خرید و قیمت رادیاتور پراید مناسب تمام مدل ها در یدک یار

"رادیاتور پراید" یکی از مهم ترین بخش های سیستم خنک کننده ی ماشین به حساب می آید که وظیفه ی آن خنک نگه داشتن دمای موتور است. به این صورت که آب که به دور موتور چرخیده و گرمای موتور را دریافت میکند، سپس توسط لوله ها به درون رادیاتور (Car radiator) منتقل می شود و رادیاتور نیز توسط هوایی که از جلو به خودرو می خورد خنک می شود و طبق همین روند دمای آب کاهش یافته و به موتور بر میگردد. این قطعه یکی از حیاتی ترین قطعات پراید بوده و در این صفحه به بصورت تخصصی به "فروش رادیاتور پراید" پرداخته ایم و در ادامه در این باره گفتگو میکنیم.

همانطور که میدانید در فصل گرما رادیاتور ماشین نیاز بیشتری به سرویس و نگهداری دارد، گاهی اوقات دمای زیاد هوا باعث تبخیر آب رادیاتور میشود. اما گاهی اوقات نیز میتواند علت های دیگری داشته باشد، لذا برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید، مقاله آیا کم شدن آب رادیاتور طبیعی است را در وبلاگ یدک یار بررسی کنید.

بخش خرید رادیاتور پراید

پراید از دیر باز در ایران وارد و تولید می شد و این ماشین بیشترین تولید قطعات را در کشور دارد. به همین دلیل یدک یار بخشی از فروشگاه خود را به صورت جداگانه به خرید لوازم یدکی پراید در مدل های مختلف اختصاص داده است و شما میتوانید این قطعه و قطعات دیگر این خودرو را از بخش تخصصی آن خریداری نمایید. در زمان خرید رادیاتور پراید توجه داشته باشید که این قطعه در پراید 111، 131، 141، 132، وانت، هاچ بک نسیم و صبا یکی است و عملا تفاوتی با هم ندارند اما نکته ای زمان "خرید رادیاتور پراید" باید به آن توجه کنید، اندازه رادیاتور و آب هوای محل سکونت شما است.
در کل 3 نوع رادیاتور پراید داریم که به رادیاتور معمولی، رادیاتور گرمسیری و رادیاتور پراید اتومات تقسیم می شود. رادیاتور پراید معمولی برای شهر هایی که آب و هوای مساعد دارند، مناسب است و کار خنک کاری را به خوبی انجام می دهد. اما هنگام خرید رادیاتور پراید برای شهر های جنوبی و گرم، باید رادیاتور گرمسیری پراید را انتخاب کنید تا بتواند به خوبی موتور خودرو را خنک کند.این موضوع در پراید های مختلف یکی است و باید در هر آب و هوایی این نکته رعایت شود.
اما نوع سوم که به صورت بسیار محدود وجود دارد رادیاتور پراید اتومات است که با هر دوی مدل های قبلی متفاوت است. پس در زمان خرید رادیاتور پراید به نوع آن خود به خوبی توجه نمایید.

قیمت رادیاتور پراید

می توان گفت که ارزان ترین رادیاتور در بین رادیاتور های خودرو های دیگر را پراید دارد و نیازی به نگرانی در مورد قیمت آن نیست. البته متریالی که در ساخت رادیاتور خودرو استفاده می شود مهم است و کیفیت آن را تعیین میکند. برند های متفاوتی با قیمت های متنوع در بازار لوازم یدکی پیدا میشوند و شما در این میان حق انتخاب دارید اما بهتر است قبل از بررسی قیمت رادیاتور ماشین حتما بررسی نمایید که کدام برند بهترین کیفیت را به شما ارائه می دهد. به عبارت دیگر "قیمت رادیاتور پراید" مستقیما به کیفیت آن بستگی داشته و هرچند قیمت این قطعه در مقایسه با سایر خودرو ها کمتر است اما در بین مدل های خود رنج قیمتی متفاوت نیز دارد.
گقتنی است قیمت رادیاتور پراید در مدل گرمسیری بیشتر از مدل معمولی و در مدل اتوماتیک گرانتر از بقیه مدل هاست. متخصصین یدک یار همواره به دلیل اهمیت بالا وظیفه رادیاتور ماشین پیشنهاد میکنند تا فارغ از قیمت رادیاتور پراید بهترین کیفیت این قطعه را خریداری نمایید.

مزایای خرید از یدک یار

شما می توانید قبل از خرید ابتدا با مشاورین یدک یار در ارتباط بوده و از همکاران ما در رابطه با قیمت، کیفیت، طول عمر و سایر مشخصات محصول پرس و جو نمایید.
همچنین ضمانت اصالت کالا موجب شده تا خریداران در زمان خرید بتوانند با خیالی آسوده و راحت به خرید خود بپردازند.

برای مطالعه ی مقالات بررسی پراید و راهنمای خرید لوازم یدکی پراید به مجله ی یدک یار حتما سری بزنید.

نمایش بیشتر

بهترین مارک رادیاتور پراید چیست؟

بهترین مارک رادیاتور پراید، برند اصلی آن کوشش رادیاتور است.


نظر خود را درباره خرید رادیاتور پراید با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی