خرید لنت ترمز پراید

لنت جلو پراید

لنت عقب پراید

"لنت ترمز پراید"، یکی از قطعات مهم در سیستم ترمز خودرو می باشد که خراب شدن آن به سیستم ترمز خودرو نیز آسیب میزند. پس بهتر است نسبت به خراب شدن آن حساس باشید تا از بروز تصادفات جلوگیری کنید.

 اگر شما در هنگام رانندگی زیاد از ترمز (Brake Pad خود استفاده می کنید، لنت ترمز خودروی پراید شما زودتر تمام می شود. همچنین محل زندگی شما و مسیری که رانندگی می کنید اگر پر ترافیک باشد لنت ترمز پراید شما زودتر به پایان عمر خودش نزدیک می شود. گرما و اصطکاک نیز روی لنت ترمز تاثیر می گذارند.

حال برای اینکه به عمر مفید لنت ترمز پراید خود بیافزایید میتوانید کار های زیر را انجام دهید :

در ترافیک با جریان آن رانندگی کنید، از ترمز های غیر ضروری و ناگهانی بپردازید و همچنین بار سنگین در ماشین خود وارد نکنید تا از لنت ترمز خود مراقبت کنید. همچنین همراه سعی کنید که در خرید لنت ترمز ماشین برند اورجینال را در اولویت قرار دهید.

در تیپ های مختلف لنت ترمز پراید با یکدیگر تفاوتی ندارند. اما لنت ترمز عقب پراید با جلوی آن متفاوت است.

اگر تمایل دارید تا راجب لنت ترمز بیشتر بدانید، میتوانید مقاله لنت ترمز چیست را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

تعویض لنت ترمز پراید

اگر در هنگام ترمز، صدایی شبیه به سوت کشیدن شنیدید بهتر است به فکر تعویض لنت ترمز پراید خود بیوفتید. همچنین زمانی که شما ترمز گرفتید تا زمانی که خودروی شما بایستد طولانی شود نیز به علت فرسودگی لنت ترمز است. به شما پیشنهاد می شود سریع تر اقدام به تعویض لنت ترمز پراید کنید تا از آسیب های بیشتر جلوگیری شود.

لرزش در پدال تمز، فشردن بیش از اندازه ی پدال ترمز، روشن شدن چراغ استپ و ترمز دستی نیز نشانه های تعویض لنت ترمز پراید هستند.

خرید لنت ترمز پراید

ترمز کردن یکی از راه های محافظت از شما و خودروی شما می باشد. لنت ترمز تاثیر زیادی در سیستم ترمز خودور پراید دارد بنابراین در "خرید لنت ترمز پراید" حتما دقت داشته باشید که لنت ترمز اورجینال را خریداری نمایید. سایت یدک یار با تضمین اصالت کالا این نگرانی را برای شما برطرف کرده است و شما می توانید بدون دغدغه لوازم یدکی پراید و اللخصوص لنت ترمز پراید اورجینال را از سایت یدک خریداری کنید.

در خرید لنت ترمز پراید توجه داشته باشید که در تیپ های مختلف تفاوتی با یکدیگر ندارند اما  لنت ترمز عقب پراید با لنت جلوی آن متفاوت است.

قیمت لنت ترمز پراید

"قیمت لنت ترمز پراید" در برند های مختلف ساخت ایران یا کشور های دیگر با یکدیگر متفاوت هستند. برند هایی مانند تکنو، کره، گلد و... داخل سایت یدک یار موجود می باشند. شما با برسی سایت یدک یار یا تماس تلفنی می توانید از آخرین قیمت لنت ترمز پراید در برند های مختلف با خبر شوید.

همانطور که اشاره کردیم لنت جلو پراید با عقب آن متفاوت است، لذا قیمت لنت عقب پراید از قیمت لنت جلو پراید بیشتر است.

اگر تمایل دارید تا راجب خودروی پراید بیشتر بدانید، میتوانید مقاله بررسی پراید را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

مزایای خرید از یدک یار

یدک یار سایتی برای فروش قطعات خودور با بروز ترین برند ها و قیمت ها در بازار می باشد شما با مراجعه به این سایت می توانید خریدی راحت و بدون دغدغه را تجربه کنید.

یدک یار تضمین می کند که قطعه ی خریداری شما اورجینال است اگر شما یا مکانیکتان از صحت قطعه ی خریداری شده مورد تاییدتان نبود می توانید آن را تعویض یا مرجوع نمایید.

مشاورین مجرب یدک یار در تمامی ساعات آماده پاسخ گویی به سوالات شما می باشند کافی است با شماره 02191305060  تماس حاصل فرمایید.

یدک یار برای شما که ساکن تهران هستید 1 تا 3 ساعت و اگر ساکن سایر استان ها هستید 24 تا 48 ساعت زمان ارسال قطعه ی شما می باشد. یعنی در سریع ترین زمان ممکن این ارسال صورت می گیرد.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید لنت ترمز پراید با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی