لنت ترمز پراید (131، 111، 132، صبا و ...)

قیمت لنت ترمز جلو و عقب پراید برای تمامی مدلها در یدک یار

لنت ترمز جلو پراید

لنت ترمز عقب پراید

"لنت ترمز پراید"، یکی از قطعات مهم در سیستم ترمز خودرو می باشد که با برخورد و ایجاد اصطکاک با دیسک ترمز، وظیفه کاهش سرعت و توقف خودرو را بر عهده دارد. تموم شدن یا خراب شدن لنت ترمز باعث آسیب به سیستم ترمز خودرو نیز میشود. پس بهتر است نسبت به خراب شدن آن حساس باشید تا از بروز تصادفات جلوگیری کنید.
اگر شما در هنگام رانندگی زیاد از ترمز (Brake Pad خود استفاده می کنید، لنت ترمز خودروی پراید شما زودتر تمام می شود. همچنین محل زندگی شما و مسیری که رانندگی می کنید اگر پر ترافیک باشد لنت ترمز پراید شما زودتر به پایان عمر خودش نزدیک می شود.دقت داشته باشید که از آنجایی که خودروی پراید دیفرانسیل جلو است، در نتیجه لنت های جلو زودتر از لنت های عقب تمام میشوند.
حال برای اینکه به عمر مفید لنت ترمز پراید خود بیافزایید میتوانید کار های زیر را انجام دهید :
در ترافیک با جریان آن رانندگی کنید، از ترمز های غیر ضروری و ناگهانی بپردازید و همچنین بار سنگین در ماشین خود وارد نکنید تا از لنت ترمز خود مراقبت کنید. همچنین همراه سعی کنید که در خرید لنت ترمز ماشین برند اورجینال را در اولویت قرار دهید.
در تیپ های مختلف لنت ترمز پراید با یکدیگر تفاوتی ندارند. اما لنت ترمز عقب پراید با جلوی آن متفاوت است.

در ادامه به بررسی نکات خرید لنت پراید میپردازیم تا بتوانید بهترین قطعه را خریداری کنید.

اگر تمایل دارید تا راجب لنت ترمز بیشتر بدانید، میتوانید مقاله لنت ترمز چیست را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

تعویض لنت ترمز پراید

اگر زمانی که شما ترمز گرفتید تا زمانی که خودروی شما بایستد طولانی شود و همچنین اگر در هنگام ترمز، صدایی شبیه به سوت کشیدن شنیدید بهتر است به فکر تعویض لنت ترمز پراید خود بیوفتید. برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است مقاله علت صدای سوت هنگام ترمز را در وبلاگ یدک یار مطالعه کرده و به سرعت اقدام به تعویض لنت ترمز پراید کنید تا از آسیب های بیشتر جلوگیری شود.
لرزش در پدال ترمز، فشردن بیش از اندازه ی پدال ترمز، روشن شدن چراغ استپ و ترمز دستی نیز نشانه های تعویض لنت ترمز پراید هستند.

یکی از عواملی که بر طول عمر لنت ترمز پراید تاثیر گذار است، جنس لنت است. به طور کلی سه نوع لنت در بازار موجود میباشد، لنت های فلزی، لنت های نیمه سرامیکی و لنت های سرامیکی. لنت سرامیکی از طول عمر بالاتری نسبت به مدل نیمه سرامیکی و فلزی دارد.

خرید لنت ترمز پراید

در این بخش به کمک مشاورین یدک یار به نکات خرید لنت ترمز پراید میپردازیم. ترمز کردن یکی از راه های محافظت از شما و خودروی شما می باشد. لنت ترمز تاثیر زیادی در سیستم ترمز خودور پراید دارد بنابراین در خرید لنت ترمز پراید حتما دقت داشته باشید که لنت ترمز اورجینال را خریداری نمایید. سایت یدک یار  "فروش لنت ترمز پراید" را با تضمین اصالت کالا انجام میدهد که شما می توانید بدون دغدغه لوازم یدکی پراید و اللخصوص لنت ترمز پراید اورجینال را از سایت یدک خریداری کنید.

خودروی پراید در تیپ های مختلف 111،131، 132، 142، صبا و نسیم به بازار آمده است. برای خرید لنت ترمز پراید نیازی نیست به تیپ خودروی خود توجه کنید. چرا که لنت ترمز در تمامی تیپ ها تفاوتی ندارد. البته در زمان خرید لنت ترمز پراید توجه داشته باشید که لنت جلو و عقب این خودرو با یکدیگر تفاوت دارند.

قیمت لنت ترمز پراید

"قیمت لنت ترمز پراید" در برند های مختلف ساخت ایران یا کشور های دیگر با یکدیگر متفاوت هستند. برند هایی مانند تکنو، کره، گلد و... داخل سایت یدک یار موجود می باشند که بدیهی است هرچه کیفیت بالاتر رود قیمت لنت ترمز پراید نیز افزایش میابد. شما با برسی سایت یدک یار یا تماس تلفنی می توانید از آخرین قیمت لنت ترمز پراید در برند های مختلف با خبر شوید.
همانطور که اشاره کردیم لنت ترمز پراید در تیپ های مختلف یکسان است، لذا این موضوع نمیتواند بر قیمت لنت ترمز پراید تاثیری بزارد. تفاوت در لنت جلو عقب پراید باعث میشود که قیمت لنت عقب پراید از قیمت لنت جلو پراید کمتر باشد.

جنس لنت بر قیمت لنت ترمز پراید تاثیر زیادی دارد. به طور کلی لنت ترمز سرامیکی از قیمت و کارایی بالایی برخوردار است و بعد از آن لنت ترمز نیمه سرامیکی و در آخر لنت ترمز فلزی قرار دارند.

اگر سوال یا ابهامی درباره برند و قیمت لنت ترمز پراید دارید، میتوانید با شماره 021-91305060 تماس بگیرید تا مشاورین مجرب یدک یار شما را به صورت رایگان در خرید این قطعه راهنمایی کنند.
اگر تمایل دارید تا راجب خودروی پراید بیشتر بدانید، میتوانید مقاله بررسی پراید را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

مزایای خرید از یدک یار

یدک یار سایتی برای فروش قطعات خودور با بروز ترین برند ها و قیمت ها در بازار می باشد شما با مراجعه به این سایت می توانید خریدی راحت و بدون دغدغه را تجربه کنید.
یدک یار تضمین می کند که قطعه ی خریداری شما اورجینال است اگر شما یا مکانیکتان از صحت قطعه ی خریداری شده مورد تاییدتان نبود می توانید آن را تعویض یا مرجوع نمایید.
مشاورین مجرب یدک یار در تمامی ساعات آماده پاسخ گویی به سوالات شما می باشند کافی است با شماره 02191305060  تماس حاصل فرمایید.
یدک یار برای شما که ساکن تهران هستید 1 تا 3 ساعت و اگر ساکن سایر استان ها هستید 24 تا 48 ساعت زمان ارسال قطعه ی شما می باشد. یعنی در سریع ترین زمان ممکن این ارسال صورت می گیرد.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره لنت ترمز پراید (131، 111، 132، صبا و ...) با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی