لنت ترمز سمند EF7، LX و معمولی

بهترین قیمت لنت جلو و عقب سمند EF7 ، معمولی و LX در یدک یار

لنت جلو سمند

لنت عقب سمند

"لنت ترمز سمند" یکی از قطعه های حیاتی این خودور است که در سیستم ترمز نقش بسزایی دارد. شما وقتی برای توقف پای خود را روی پدال ترمز می گزارید در واقع لنت ترمز (Brake Pad) به کمک شما می آید و خودرو متوقف می کند بنابراین اگر شما زیاد از ترمز خود استفاده می کنید مثلا مسیر رانندگی شما پر از ترافیک است یا جاده ایی که در آن رانندگی می کنید ناهموار است امکان تمام شدن لنت ترمز سمند خود بیشتر است. برای اینکه از لنت ترمز خود مراقبت کنید به شما پیشنهاد می کنیم که در ترافیک ها با جریان ترافیک رانندگی کنید، از ترمز های ناگهانی و با شتاب بپرهیزید و همچنین بار سنگینی داخل خودروی سمند خود نکنید تا عمر مفید لنت ترمز خودوری سمند شما بیشتر شود. نکته ای که باید در هنگام تعویض لنت ترمز به آن توجه کنید، سطح روغن موتور است. چرا که کم بودن سطح روغن موتور میتواند مانع ترمز گیری و یا علت پایین گرفتن ترمز بعد از تعویض لنت باشد. در ادامه ی این مقاله می خواهیم به شما در خرید لنت ترمز سمند کمک کنیم بنابراین اگر قصد خرید لنت ترمز سمند را دارید با ما همراه باشید.

اگر تمایل دارید تا راجب لنت ترمز بیشتر بدانید، میتوانید مقاله لنت ترمز چیست را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

خرید لنت ترمز سمند

لنت ترمز سمند قطعه ایی مهم در سیستم ترمز این خودرو است بنابراین با مشاهده ی اولین علامت های تمام شدن آن، سریعا اقدام به خرید و تعویض آن کنید. علائمی مانند سوت کشیدن یا طولانی شدن زمان توقف به شما نشان میدهد که باید لنت ترمز جدید تهیه کنید. در "خرید لنت ترمز سمند" دقت داشته باشید که لنت ترمز عقب و جلوی این خودرو با یکدیگر متفاوت هستند. شما باید بدانید که کدام لنت ترمز را میخواهید خریداری کنید. همچنین با توجه به تیپ خودروی سمند شما لنت ترمز جلو متفاوت است. پس در خرید لنت ترمز سمند علاوه بر اینکه باید بدانید کدام لنت ترمز شما تمام شده است، باید دقت کنید خودروی سمند شما چه تیپی است.

معمولا لنت ترمز جلو زود تر از عقب تمام می شود چرا که لنت ترمز جلو وظیفه ی توقف را برعهده دارد. در صورتی که نیاز به راهنمایی در خرید لنت ترمز خودرو خود را دارید، میتوانید با مشاورین مجرب یدک یار تماس بگیرید.

اگر تمایل دارید تا راجب خودروی سمند بیشتر بدانید، میتوانید بررسی مشخصات سمند را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

قیمت لنت ترمز سمند

همانطور که پیش تر گفتیم لنت ترمز وظیفه ی توقف اتومبیل شما را برعهده دارد و تمام شدن یا نامرغوب بودن این قطعه باعث می شود که شما ترمز کنید ولی خودروی شما نایستد و تصادفات را به همراه داشته باشد بنابراین در خرید آن دقت داشته باشید که حتما قطعه ی اورجینال را تهیه کنید. معمولا "قیمت لنت ترمز سمند" که اورجینال باشد گران تر است اما شما با هزینه ایی که می کنید از آسیب های بیشتر جلوگیری می کنید. این لنت ترمز ها در برندهای مختلف داخل بازار هستند شما می توانید در سایت یدک یار تمام قیمت های لنت ترمز سمند در برند های مختلف را مشاهده کنید. همچنین این شرکت برای اینکه خیال شما را از اورجینال بودن لوازم یدکی سمند راحت کند تمام قطعات خود را تضمین اصالت می کند.

مزایای خرید از یدک یار

شرکت یدک یار در تلاش است که شما خریدی راحت و بی دغدغه داشته باشید بنابراین خدماتی را به شما ارائه می دهد. این شرکت به شما اطمینان می دهید که قطعه ی اورجینال را با کمترین زمان به دست شما می رساند. به این منظور تمام قطعات خود را تضمین اصالت کرده است یعنی اگر شما قطعه ایی را از یدک یار خریداری کنید اما از کیفیت آن راضی نباشید می توانید بدون پرداخت هزینه آن را تعویض یا مرجوع نمایید. قطعات خریداری شده در تهران 1 تا 3 ساعت و در سایر استان ها 24 تا 48 ساعت یعنی کوتاه ترین زمان ممکن به دستتان میرساند. یدک یار مشاورین مجربی را قرار داده است که شما به صورت رایگان می توانید از راهنمایی های آن ها برای خرید بهتر استفاده کنید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره لنت ترمز سمند EF7، LX و معمولی با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی