روغن موتور سمند (EF7،LX،معمولی)

بهترین لیست قیمت روغن موتور سمند مناسب تمامی مدل ها در یدک یار

"روغن موتور سمند" در واقع نوعی روانکار صنعتی مخصوص موتور سمند به شمار می‌رود که روانکاری و از بین بردن سایش و اصطکاک قطعات موتور، اصلی‌ترین وظیفه آن است. استفاده از روغن موتور سمند در تمام خودروهای سمند حائز اهمیت است و به هیچ وجه نمی‌‌توان از خواص و کارایی آن چشم‌پوشی کرد. استفاده از روغن موتور (Motor Oil) مناسب و باکیفیت سمند برخی مزایای بسیار قابل توجهی به همراه خواهد داشت و بازده خودروی شما را چندین برابر خواهد کرد. روغن موتور سمند را باید در بازه‌های زمانی مشخصی تعویض کنید. در غیر این صورت، علاوه‌بر اینکه تاثیر مثبتی در کارکرد خودرو نخواهد داشت، بلکه منجر به افزایش هزینه و خرابی خودرو می‌شود. از طرفی دیگر باید توجه داشته باشید که روغن موتور مورد نظرتان حتما انتظارات شما را برآورده کند و بتواند خودروی شما را به بهترین نحو بهینه سازد. بنابراین بسیار مهم است روغن موتوری که انتخاب می‌کنید متناسب با خودروی شما باشد. این بخش از فروشگاه یدک یار به "فروش روغن موتور سمند" اختصاص یافته است و شما می‌توانید انواع روغن موتور مناسب برای مدل‌های مختلف سمند را در این بخش مشاهده و خریداری نمایید؛ اما قبل از آن لازم است بدانید چه روغن موتوری مناسب خودروی شماست.

اگر تمایل دارید تا راجب روغن موتور بیشتر بدانید مقاله روغن موتور چیست را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

بخش تخصصی خرید روغن موتور سمند

در هنگام "خرید روغن موتور سمند" به مدل خودروی خود دقت داشته باشید. روغن موتورهای مناسب برای خودرو سمند در سه مدل LX ،EF7 و SE با توجه به نوع موتور آنها تعیین شده است. در زمان خرید روغن موتور سمند دقت داشته باشید که بهترین روغن موتور برای سمند EF7، روغنی با گرانروی 10W40 با حجم 5 لیتر و حداقل سطح کیفی SL است. ایران خودرو بهترین روغن موتور برای سمند LX و معمولی را روغنی با گرانروی 20W50 با حجم روغن 5 لیتر و حداقل سطح کیفی SJ معرفی کرده است.

روغن موتور، تاثیری مستقیم بر قدرت و کارکرد موتور دارد از این رو هنگام خرید این محصول به کیفیت آن دقت ویژه داشته باشید. استفاده از روغن موتور سمند باکیفیت باعث از بین رفتن هرگونه اصطکاک در موتور خودرو می‌شود و میزان استهلاک موتور خودرو را به حداقل می‌رساند.

مشاورین مجرب یدک یار توصیه میکنند که برای خرید روغن موتور سمند برند تولید کننده محصول را نیز مدنظر قرار دهید. توجه داشته باشید روغن موتور سمند تاثیری مستقیم روی عملکرد موتور و مصرف سوخت خودرو دارد. اگر شما روغن موتوری باکیفیت از یک برند معتبر خریداری کنید، کاهش مصرف سوخت و عملکرد بهتر موتور را در خودروی خود مشاهده خواهید کرد. به عبارت دیگر، شما با خرید روغن موتور باکیفیت، هزینه‌های خودروی خود را کاهش داده و عمر مفید قطعات و خودرو را افزایش می‌دهید.

اگر تمایل دارید تا راجب خودرو سمند بیشتر بدانید، میتوانید مقاله بررسی فنی سمند را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

بررسی قیمت روغن موتور سمند

"قیمت روغن موتور سمند" به معیارهای مختلفی بستگی دارد. روغن موتور سمند بر اساس برند و کیفیت با قیمت‌های متفاوتی به بازار عرضه شده است. برندهای اصلی و شناخته شده با توجه به کیفیت بالاتر قیمت بیشتری دارند. از دیگر مواردی که بر قیمت روغن موتور سمند تاثیرگذار هستند می‌توان به درجه گرانروی محصول و مواد افزودنی آن اشاره داشت. در انتخاب روغن موتور سمند باید تنها به قیمت آن توجه نداشته باشید بلکه سازگاری روغن موتور با خودروی خود را مدنظر قرار دهید. سطح کیفی عامل دیگری است که بر قیمت  روغن موتور سمند تاثیر گذار است. هر چه سطح کیفی بالاتر رود قیمت روغن موتور نیز بیشتر میشود. اما به طور کلی میتوان گفت که قیمت روغن موتور سمند LX و معمولی از مدل EF7 کمتر است.

اگر درباره برند و قیمت روغن موتور سمند سوال و یا ابهامی دارید و یا قصد دارید تا خرید خود را به صورت تلفنی انجام دهید، میتوانید با مشاورین یدک یار در بخش لوازم یدکی سمند تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آنها استفاده کنید.

مزایای خرید روغن موتور سمند از یدک یار

یکی از دغدغه‌های اصلی خریداران روغن موتور خودرو اصل بودن کالای خریداری شده است. فروشگاه یدک یار روغن موتور سمند را با ضمانت اصالت به مشتریان خود ارائه می‌دهد. به این منظور اگر اصل بودن این محصول مورد نظرتان قرار نگرفت می‌توانید بدون هیچ هزینه اضافی، کالای خریداری شده را مرجوع یا تعویض نمایید.

یکی از مزایای خرید از یدک یار دریافت مشاوره رایگان در مورد محصولات است. در صورتی که برای خرید روغن موتور سمند نیاز به راهنمایی دارید می‌توانید با مشاورین مجموعه ما در تماس باشید تا شما را در خرید خود یاری رسانند.

بعد از ثبت نهایی این محصول در بازه زمانی 1 الی 3 ساعته در تهران و 24 الی 48 ساعته در سایر استان‌های کشور به شما تحویل داده خواهد شد.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره روغن موتور سمند (EF7،LX،معمولی) با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی