تسمه تایم مگان 1600 و 2000

قیمت تسمه تایم مگان 1600 و 2000 در بخش خرید آن در یدک یار

دسته های مرتبط

تسمه تایم مگان، از قطعات کاملا حیاتی در سیستم موتور و پیشرانه ی خودور است.

تسم تایم (Timing Belt) وظایف مختلفی دارد یکی از این وظایف، زمانبندی دقیق در موتور می باشد. همچنین مهم ترین رابط میان میل لنگ و میل سوپاپ چراکه سرعت چرخش این دو با یکدیگر فرق می کنند. اگر تسمه تایم مگان مشکلی داشته باشد، سیستم خودور مختل می شود و ماشین حرکتی نمی کند. برای آگاهی بیشتر شما از کارکرد تسمه تایم می توانبد، مقاله ی تسمه تایم چیست را در مجله یدک یار مطالعه نمایید.

شرکت یدک یار با تجربه ای چندین ساله در حوضه فروش لوازم یدکی مگان این صفحه را آماده کرده است تا شما را با نکات خرید تسمه تایم مگان آشنا کند.

تعویض تسمه تایم مگان

در تعویض تسمه تایم مگان باید دقت داشته باشید که بین 60 تا 80 هزار کیلومتر آن را برسی کنید و نسبت به تعویض آن اقدام کنید مشکل در تسمه تایم باعث آسیب در سیستم موتور خودور می شود. دو عدد غلطک همراه تسمه تایم مگان وجود دارد زمانی که به پایان عمر خود نزدیک شوند و نسبت به تعویض آن ها اقدام ننمایید باعث پاره شدن تسمه تایم جدید می شوند. پس حتما بعد از تعویض تسمه تایم این غلطک ها را هم بررسی کنید.

اگر در هنگام رانندگی صدایی مانند تیک تیک کردن شنیدید به احتمال زیاد مشکل از تسمه تایم است و هرچه سریع تر خودروی خود را برای تعویض تسمه تایم به مکانیکی ببرید.

اگر تمایل دارید تا راجب خودروی مگان بیشتر بدانید، میتوانید مقاله مشخصات مگان را بررسی کنید.

خرید تسمه تایم مگان

تسمه تایم یکی از قطعات حیاتی خودرو است در نتیجه در "خرید تسمه تام مگان" دقت کنید که حتما از اورجینال بودن قطعات اطمینان حاصل فرمایید. قطعه های تقلبی باعث می شوند که مجبور شوید دوباره تسمه تایم را عوض کنید همچنین موتور خودوری شما نیز دوچار مشکل شود. در خرید تسمه تایم مگان به تیپ خودروی مگان خود توجه لازم را فرمایید زیرا تسمه تایم در تیپ های مختلف مگان متفاوت هستند.

سایت یدک یار مشاورین مجرب برای خرید هرچه بهتر شما در نظر گرفته است که شما با تماس با آن ها می توانید از راهنمایی های آن ها استفاده کنید.

قیمت تسمه تایم مگان

 قیمت تسمه تایم مگان در برندهای مختلف متفاوت است. سایت یدک یار برند های مختلف  تسمه تایم مگان مانند : پاورگریپ، ایران، دیناپارت، فرانسه و ... را دارا می باشد. کافی است برای اطلاع از قیمت تسمه تایم مگان در برند های مختلف به سایت مراجعه کنید و یا با مشاورین یدک یار تماس حاصل فرمایید.

تسمه تایم قطعه ی بسیار حیاتی خودور می باشد و مشکل در آن باعث آسیب به موتور خودرو می شود بنابراین سعی کنید قطعه ی اورجینال را تهییه کنید قطعه ی تقلبی با آسیب های بیشتری که به خودروی شما وارد می کند باعث می شود هزینه ی گزاف تری پرداخت کنید. اطمینان به اینکه قطعه ایی که به شما پیشنهاد شده است اورجینال است بسیار سخت است بنابراین شرکت یدک یار در هنگام فروش تسمه تایم خودرو به شما تضمین اصالت نیز می دهد.

مزایای خرید از یدک یار

برای شرکت یدک یار آسایش مشتری بسیار مهم است بنابراین تمام تلاش تیم یدک یار این است که به شما در خرید هرچه راحت تر و بهتر کمک کنند. شرکت یدک یار سایتی را قرار داده است که تمامی برند های قطعه ی مورد نظر شما با تمامی قیمت های بازار در آن درج شده است و به شما تضمین می کند که قطعه ی خریداری شده ی شما اورجینال است یعنی پس از خرید اگر شما یا مکانیکتان از صحت اورجینال بودن قطعه دچار تردید شوید می توانید به تعویض آن اقدام کنید و یا حتی قطعه را موجوع نمایید.

یدک یار مشاورین بسیار مجربی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است شما می توانید با تماس با این مشاورین از راهنمایی آن ها استفاده کنید.

در سریع ترین زمان یدک یار قطعات را ارسال می کند. اگر ساکن تهران هستید 1 تا 3 ساعت و اگر در سایر شهر ها سکونت دارید 24 تا 48 ساعت طول می کشد تا قطعه به دستتون برسد.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره تسمه تایم مگان 1600 و 2000 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی