لوازم یدکی
ثبت نام / ورود
برای ماشین خود لوازم یدکی میخواهید؟
از طریق فرم زیر می تونی درخواست تو ثبت کنی تا سریع باهات تماس بگیریم 👇
در صورت نیاز به مشاوره، اینجا کلیک کنید
ثبت قطعه و درخواست تماس

خرید لوازم یدکی ساندرو

خرید لوازم یدکی ساندرو

قصد ما در این بخش از سایت یدک یار، آسان سازی "خرید لوازم یدکی ساندرو" است. خودروی ساندرو یکی از بهترین و کم استهلاک ترین خودرو های شرکت رنو به حساب می آید. این خودرو هم اکنون توسط شرکت پارس خودرو که زیر مجموعه ی سایپا است تولید می شود.

برند لوازم یدکی ساندرو اصلی چیست؟

متأسفانه در بازار "لوازم یدکی ساندرو"، اجناس بی کیفیت و غیر قابل استفاده زیاد شده است و همین طور تشخیص اصل و یا تقلبی بودن این قطعات به کاری بسیار دشوار تبدیل شده است. زیرا در خیلی از مواقع ممکن است که شما اجناس تقلبی و بی کیفیت را در بسته بندی ها به عنوان اصل تهیّه و استفاده کنید. بنابراین خرید از فروشگاه هایی که کالای خود را تضمین میکنند باعث دلگرمی خریدار و آرامش خاطر است. برند اصلی این خودرو، برند رنو می باشد که در بازار "فروش لوازم یدکی ساندرو" نیز یافت می شود. برند اصلی برای ساندرو ایساکو است. با توجه به این که این خودرو توسط شرکت پارس خودرو مونتاژ می شود، پس میتوان گفت که برند سایپا یدک و ایساکو نیز برند اصلی این خودرو به حساب می آید. البته در بعضی شرایط نیز نیاز به تهیّه ی قطعه اصلی نیست چون برند های دیگری هم با قیمت های مناسب تر و کیفیت های قابل قبولی در بازار وجود دارند امّا داشتن اطلاعات درباره تمامی برند ها کار آسانی نبوده و بسیار زمان بر است. بنابراین شما عزیزانی که قصد خرید لوازم یدکی ساندرو را دارید، می توانید با مشاورین مجموعه یدک یار به شماره 02191305060 به صورت رایگان تماس گرفته تا از خرید خود مطمئن باشید.

قیمت لوازم یدکی ساندرو

با توجه به نکته ای که پیش تر گفتیم، "قیمت لوازم یدکی ساندرو" با توجه به برند های موجود متفاوت است. البته باید توجه داشت که تهیّه قطعات اصلی این خودرو میتواند به سلامت خودروی شما کمک کند. بنابراین نباید از پرداخت هزینه بیشتر برای خرید لوازم یدکی اصلی ساندرو ترسید زیرا با توجه به استهلاک کم این خودرو، شما تا مدت ها بعد دیگر نیاز به تهیّه و یا تعمیر این قطعه نخواهید داشت. دقّت داشته باشید که اجناس بی کیفیت را در قالب بسته بندی های اصل تهیّه نکنید و حتماً از یک متخصّص به این کار کمک بگیرید.

ارسال لوازم یدکی ساندرو به سراسر کشور

 برای ارائه بهتر خدمات به شما عزیزان، قطعات یدکی ساندرو را به سراسر ایران ارسال می شود. تمامی قطعات بعد از خرید، در تهران 1 الی 3 ساعت و در دیگر شهرها 24 الی 48 ساعت به دست شما عزیزان خواهد رسید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی ساندرو

مجموعه یدک یار برای ارائه خدماتی متفاوت به شما عزیزانی که قصد خرید لوازم یدکی ساندرو (Dacia Sandero) را دارید، ضمانت اصالت کالا قرار داده است. ضمانت اصالت به این معناست که چنانچه بعد از دریافت محصول مورد نظر، متخصّص مورد نظر شما کالا را به تأیید اصالت نرسانید، میتوانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای کالا را مرجوع و یا تعویض نمایید.

اطلاعات بیشتر ...
بررسی ساندروخرید لوازم یدکی ساندرو
بررسی ساندروخرید لوازم یدکی ساندرو

محصولات جدید ساندرو

مشاهده تمام محصولات
ضبط سونی مدل DSX-M۵۵BT

ضبط سونی مدل DSX-M۵۵BT

سونی
1,845,000 تومان

سونی
ضبط سونی مدل MEX-N5300BT

ضبط سونی مدل MEX-N5300BT

سونی
2,590,000 تومان

سونی
ضبط پایونیر مدل DEH-S1252UB

ضبط پایونیر مدل DEH-S1252UB

پایونیر
1,750,000 تومان

پایونیر
ضبط پایونیر مدل MVH-S325BT

ضبط پایونیر مدل MVH-S325BT

پایونیر
1,980,000 تومان

پایونیر