کمک فنر اچ سی کراس (H30 کراس)

خرید و قیمت کمک جلو و عقب اچ سی کراس در بخش تخصصی در یدک یار

کمک جلو اچ سی کراس

کمک عقب اچ سی کراس

"کمک فنر اچ سی کراس" در مجموعه قطعات خودرو یکی از مهمترین قطعات در سیستم تعلیق خودرو می باشد و دانگ فنگ H30 کراس نیز در سمت هر چهار چرخ خود از کمک فنر (Shock absorber) های ویژه ای استفاده می کند؛ که در سیستم تعلیق موازی با فنر ها بسته می شود و مانند فنرهای خودرو، نیروی محوری و ضربات وارده را جذب می کند. سیستم تعلیق خودرو از اجزای مختلفی تشکیل می شود؛ این سیستم همانطور که از نامش پیداست بدنه ماشین را در هوا معلق نگه می دارد. سیستم تعلیق در هر خودرویی فشارها را از روی بدنه، شاسی و ستون ها برمی دارد. وظیفه کمک فنر گرفتن ضربات و حفظ ایمنی اتومبیل می باشد؛ که ضربات ناشی از دست اندازها و سایر ضرباتی که هنگام رانندگی به اتومبیل وارد می شود را گرفته و مانع لرزش اتاق خودرو و ایجاد سروصدا در داخل اتاق خودرو می شود.

نشانه های خرابی کمک فنر اچ سی کراس

از علائم خرابی کمک فنر اچ سی کراس میتوان به کاهش ارتفاع خودرو در یک سمت یا هر دو سمت، احساس کوبش و خشکی هنگام رانندگی اشاره کرد. از آنجایی که کمک فنر ها جزئی از سیستم تعلیق خودرو هستند؛ خرابی این قطعه در طولانی مدت آسیب جدی به چراغ ها، فنرها، جلوبندی، جعبه فرمان، دیفرانسیل و گیربکس وارد می کند. به همین علت بهتر است بعد از مشاهده نشانه های خرابی کمک فنر سریعا اقدام به تعویض این قطعه کنید. همچنین مشاورین یدک یار توصیه میکنند که برای جلوگیری از فرسوده شدن کمک فنر ها تا حد امکان از ترمزهای ناگهانی اجتناب کنید.

بخش تخصصی خرید کمک فنر دانگ فنگ اچ سی کراس

در این بخش به بررسی نکات "خرید کمک فنر اچ سی کراس" میپردازیم. در خودروی دانگ فنگ اچ سی کراس فشار وارده بر جلوی خودرو نسبت به عقب آن متفاوت است و همچنین دیفرانسیل جلو بودن این خودرو باعث شده که کمک فنر جلو و عقب اچ سی کراس با یکدیگر متفاوت است. که کمک فنر جلو اج سی کراس از مدل روغنی و عقب آن از مدل تلسکوپی است. پس در هنگام خرید کمک فنر اچ سی کراس به جلو و عقب آن دقت داشته باشید. همچنین بهتر است برای عملکرد بهتر کمک فنر ها هر دو سمت را باهم تعویض نمایید.

جهت خرید کمک فنر اچ سی کراس باید اصالت و کیفیت قطعه را در نظر داشته باشید. کمک فنری مورد تایید است که در هنگام فشرده شدن به آسانی منقبض شده اما هنگام بازشدن به کندی باز شود. یدک یار کمک فنر اچ سی کراس را با برندهای وارداتی و شرکتی اورجینال با بهترین قیمت به شما عزیزان عرضه می کند و شما می توانید این قطعه را به صورت تکی و هم به صورت جفتی تهیه کنید و همچنین می توانید با تماس با شماره 02191305060 از مشاوره رایگان که توسط متخصصین بخش فروش لوازم یدکی اچ سی کراس عرضه میشود استفاده کنید.

بررسی قیمت کمک فنر اچ سی کراس

"قیمت کمک فنر اچ سی کراس" با توجه به برند و اصلی یا متفرقه بودن قطعه در بازار، متفاوت می باشد؛ اما قیمت کمک فنر H30 کراس اورجینال در فروشگاه یدک یار بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. از آنجاییکه وظیفه کمک فنر اچ سی کراس کنترل و دفع نوسانات ایجاد شده در فنر خودرو می باشد وجود ایراد یا خرابی کمک فنر عوارضی دارد که عبارتند از : عدم پایداری خودرو در جاده، کنترل سخت خودرو برای راننده و کاهش کیفیت سواری خودرو که نتیجه آن عدم احساس امنیت و راحتی برای سرنشین است. بنابراین مشاورین یدک یار پیشنهاد میکنند که بدون در نظر گرفتن قیمت کمک فنر اچ سی کراس اورجینال را خریداری کنید. پیشنهاد یدک یار به شما خرید کمک فنر ماشین با برند اورجینال اچ سی کراس می باشد تا از آسیب به خودرو جلوگیری کرده و متحمل هزینه ی بیشتری نشوید.

همانطو رکه ذکر شد کمک فنر جلو و عقب اچ سی کراس متفاوت است، لذا این موضوع بر قیمت کمک فنر اچ سی کراس تاثیر گذاز است.

شرکت یدک یار با تجربه یا چندین ساله در حوزه "فروش کمک فنر اچ سی کراس" بهترین قیمت کمک فنر اچ سی کراس را با ضمانت اصالت فروش میرساند تا خیال شما را از بابت اصالت قطعه راحت کند.

مزایای خرید کمک فنر H30 کراس از یدک یار

با خرید کمک فنر از یدک یار، از ضمانت اصالت برند و سلامت فیزیکی قطعه خریداری شده بهره مند خواهید شد. تحویل سفارشات در تهران 1 الی 3 ساعت پس از ثبت سفارش و سایر شهرها 24 الی 48 ساعت پس از ثبت سفارش می باشد. همچنین بعد از دریافت سفارش تا 24 ساعت امکان تعویض یا مرجوعی وجود دارد. همچنین اگر توضیحات موجود برای کسب اطلاعات شما کافی نبوده و نیاز به راهنمایی دارید می توانید به صورت رایگان از مشاوره و راهنمایی تخصصی کارشناسان یدک یار بهره مند شوید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره کمک فنر اچ سی کراس (H30 کراس) با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی