روغن موتور اچ سی کراس (H30 کراس)

بهترین لیست قیمت روغن موتور اچ سی کراس و خرید از یدک یار

"روغن موتور اچ سی کراس" بین قطعات این خودرو جاری میشود تا اصطکاک بین قطعات فلزی و گرمای ناشی از آن ها را از بین ببرد. همچنین جلوی ساییدگی قطعات را نیز می‌گیرد. روغن موتور (motor oilبه عنوان یکی از مهم‌ترین محصولات مصرفی این خودرو شناخته می‌شود که نقش اساسی در حفظ سلامت موتور این خودرو دارد. بهترین زمان تعویض روغن موتور به نوع روغن موتور، نحوه رانندگی کردن شما و اطلاعات موجود در دفترچه خودرو بستگی دارد. به طور معمول روغن موتور بین 5000 تا 7000 کیلومتر باید تعویض شود. اگر زودتر این مقدار نیاز به تعویض روغن موتور پیدا کردید، به شما پیشنهاد میدهیم که حتما مقاله علت روغن سوزی ماشین را در وبلاگ یدک یار بررسی کنید.

این مقاله توسط مشاورین مجرب یدک یار نگارش شده است تا شما بتوانید بهترین قطعه را برای خورویتان خریداری کنید. این صفحه به صورت تخصصی به منظور فروش روغن موتور اچ سی کراس طراحی شده است تا شما بتوانید تمامی برند ها را مشاهده و بعد از مقایسه قطعه مورد نظر را خریداری کنید.

بخش تخصصی خرید روغن موتور اچ سی کراس

این صفحه به صورت تخصصی برای "خرید روغن موتور اچ سی کراس" طراحی شده است. در اینجا شما می‌توانید تمامی برندهای روغن موتور که مناسب خودرو اچ سی کراس هستند را به همراه قیمت و به تفکیک برند مشاهده کنید.

یکی از نکات مهم هنگام خرید روغن موتور h30 کراس توجه به درجه گرانروی محصول است که اکثرا در دفترچه راهنمای خودرو ذکر شده است. برای این خودرو، روغن موتور با درجه گرانروی 10W40 پیشنهاد شده است و حجم روغن موتور استفاده شده در این خودرو با تعویض فیلتر چیزی برابر 3.8 لیتر و بدون فیلتر برابر 3.6 لیتر است.
از لحاظ سطح کیفی روغن موتوری که برای خودروی اچ سی کراس باید استفاده کرد طبق دستور دفترچه راهنمای این خودرو باید از درجه API بالاتر از SL برخوردار باشد یعنی سطوح کیفی SL یا SM یا SN. پس دقت کنید روغن موتوری که برای این خودرو استفاده می‌کنید حتماً باید این سطوح کیفی را داشته باشند.

روغن موتور اچ سی کراس در برندهای مختلفی به بازار عرضه شده است. از آنجایی که استفاده از روغن موتور باکیفیت و مناسب، تاثیر بسیار زیادی در راندمان بهتر موتور خودرو شما خواهد داشت پیشنهاد می‌شود برای خرید این محصول از برندهای باکیفیت خرید خود را انجام دهید. برندهای بهران و آیسین از جمله برندهای برتر روغن موتور اچ سی کراس محسوب می‌شوند.

چنانچه هر گونه سوالی در مورد خرید لوازم یدکی اچ سی کراس علل خصوص روغن موتور h30 کراس داشته باشید می‌توانید با مشاورین مجموعه یدک یار به طور رایگان در تماس باشید تا شما را در انتخاب روغن موتور مناسب راهنمایی نمایند.

بررسی قیمت روغن موتور اچ سی کراس

"قیمت روغن موتور اچ سی کراس" به موارد مختلفی بستگی دارد که از جمله آنها می‌توان به نوع روغن موتور، درجه گرانروی، مواد افزودنی، کیفیت و برند محصول اشاره کرد. بدیهی است که برندهای باکیفیت قیمت‌های بالاتری نسبت به برندهای متفرقه دارند. در انتخاب روغن موتور مناسب دقت داشته باشید که روغن موتور با ویژگی‌های خودروی شما باید همخوانی داشته باشد و صرفا قیمت روغن موتور h30 کراس نباید مدنظر باشد.

با توجه به اهمیت روغن موتور در خودرو شرکت یدک یار تمامی روغن موتور های مناسب اچ سی کراس را با ضمانت اصالت به فروش میرساند. و در تلاش است تا بهترین قیمت روغن موتور اچ سی کراس را به شما ارائه دهند.

اگر تمایل دارید تا راجب خودرو اچ سی کراس بیشتر بدانید، مقاله بررسی اچ سی کراس را بررسی کنید.

مزایای خرید روغن موتور اچ سی کراس از یدک یار

فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار مزایای متنوعی برای راحتی شما مشتریان عزیز درنظر گرفته است که از جمله آنها می‌توان به ارسال سریع محصولات و قطعات، ضمانت اصالت کالا و تضمین سلامت فیزیکی آن اشاره کرد.
ضمانت اصالت بدین معناست که اگر بعد از تحویل کالا، چنانچه اصل بودن روغن موتور اچ سی کراس مورد تایید شما یا مکانیک مورد نظرتان قرار نگرفت بتوانید بدون هیچ هزینه اضافی، کالای خریداری شده را مرجوع یا تعویض کنید. همچنین یدک یار ضمانت سلامت فیزیکی کالا را نیز تضمین کرده و اگر پس از دریافت کالا متوجه هر مشکلی در کالا شدید، می توانید آن را مرجوع یا تعویض نمایید.
بعداز ثبت نهایی سفارش، روغن موتور اچ سی کراس در بازه زمانی 1 الی 3 ساعته در تهران و 24 الی 48 ساعته در سایر استان‌های کشور به شما تحویل داده خواهد شد.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره روغن موتور اچ سی کراس (H30 کراس) با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی