خرید لوازم یدکی کیا

مشاهده لیست قیمت لوازم یدکی کیا و خرید به ضمانت اصالت یدک یار

در سال 1944 میلادی در کشور کره جنوبی شرکتی به منظور تولید مفتول های فلزی و دوچرخه سازی شروع به کار نمود، این شرکت یکی از زیر مجموعه های گروه هیوندای به نام "کیا موتورز" می باشد، حدود 8 سال پس از تاسیس، کیا موتورز (kia motors) شروع به تولید موتورسیکلت، کامیون و خودروی سواری نمود. این شرکت در ایران تا سال 1386 نمایندگی رسمی نداشت اما شرکت اطلس خودرو در سال مذکور اقدام به واردات و فروش خودرو کرد که پس از مدت کوتاهی تبدیل به تنها نمایندگی رسمی کیا موتورز در ایران شد.
این بخش بصورت اختصاصی برای "لوازم یدکی کیا" طراحی شده است. در این بخش از سایت یدک یار شما میتوانید تمامی قطعات خودرو های کیا در مدل ها و تیپ های مختل را مشاهده کنید. در صورت تمایل برای دسترسی راحت تر امکان انتخاب خودرو از بخش بالای صفحه برای شما فراهم شده تا بتوانید تنها قطعات مرتبط به خودرو خود را مشاهده نمایید. با انتخاب هر قطعه لیست کامل قیمت قطعات کیا به شما نمایش داده میشود تا بتوانید پس از بررسی و مقایسه بهترین انتخاب را داشته باشید. گفتنی است منظور از "قطعات کیا" همان لوازم یدکی و قطعات خودرو های کمپانی کیا هستند. 

صفحه اختصاصی خرید لوازم یدکی کیا

این صفحه بخشی تخصصی "خرید لوازم یدکی کیا" در سایت یدک یار است. این صفحه با هدف خرید راحت تر قطعات خودرو های کیا برای شما طراحی شده است. در این بخش با انتخاب خودرو خود میتوانید قطعات کیا را فیلتر کرده و دسترسی راحت تری به لوازم یدکی مناسب مدل خودرو خود داشته باشید. پس از انتخاب مدل و تیپ خودرو، قطعه مدنظر خود را انتخاب کنید تا لیست کاملی از برند های مختلف آن قطعه به شما نمایش داده شود. پس از بررسی و مقایسه دقیق میتوانید اقدام به خرید لوازم یدکی کیا از مجموعه یدک یار نمایید. توجه داشته باشید که هنگام خرید لوازم یدکی برای خودرو های کیا برند های مختلفی به شما پیشنهاد میشود که تنها برند موبیس و کیاموتورز جنیون پارت برند های اصلی خودرو شما است.

بررسی قیمت لوازم یدکی کیا

با توجه به اینکه خودرو های کیا، خودرویی خارجی هستند بدیهی است "قیمت لوازم یدکی کیا" بصورت کلی بسیار بیشتر از خودرو های داخلی باشد. از طرفی قیمت قطعات کیا بصورت مستقیم به مدل، سال و تیپ خودرو بستگی دارد، به عنوان مثال بدیهی است قیمت لوازم یدکی خودرو های اقتصادی کیا مثل ریو، سراتو و ... ارزانتر از قطعات خودرو هایی مثل اپتیما و سورنتو و ... هستند. نکته بعدی که در قیمت قطعات خودرو های کیا بصورت مستقیم تاثیر دارد برند قطعات است. لوازم یدکی خودرو های این کمپانی توسط شرکت های مختلف تولید و عرضه میشود لذا بدیهی است بسته به کیفیت قطعات تولید شده قیمت آنها نیز متفاوت باشد. باید گفت قیمت لوازم یدکی اصلی کیا که با برند کیاموتورز جنیون پارت عرضه میشود به عنوان یکی از گرانترین برند های لوازم یدکی کیا شناخته شده است.

فروش لوازم یدکی کیا و ارسال به سراسر کشور

فارغ از برندی که شما انتخاب و خریداری میکنید یدک یار اصالت آن قطعه را ضمانت خواهد کرد. این یعنی هنگام "فروش لوازم یدکی کیا"، اصالت برند قطعه خریداری شده برای شما ضمانت شده است و در صورتی هر گونه مغایرت برند با قطعه یا اصل نبودن برند سفارش داده شده میتوانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید. همینطور باید گفت مجموعه یدک یار تمامی قطعات خودرو های کیا را در کوتاه ترین زمان ممکن به سراسر کشور ارسال می نماید. در صورت وجود هر گونه سوال همکاران ما در بخش فروش لوازم یدکی خودرو های کیا میتوانند بصورت رایگان شما را در راستای داشتن تجربه خریدی بهتر راهنمایی نمایند.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید لوازم یدکی کیا با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی