کیا اپتیما | یدک یار
نتایج در محصولات
نتایج در دسته‌ها

کیا اپتیما

اپتیما یکی دیگر از سدان های شرکت کیا بوده و در سال 2011 نیز برنده ی جایزه ی بهترین طراحی گردیده است. این خودرو در چهار نسل به دنیا عرضه شده است که هر چهار نسل آن در ایران موجود هستند. نسل اول این خودرو پیشرانه ی 6 سیلندری داشته و نسل دوم و gt line از موتور های چهارسیلندر برخوردار هستند. نسل چهارم این خودرو نیز به عنوان اپتیما هیبرید به بازار جهانی عرضه شد. در ادامه به مطالبی در باره "خرید لوازم یدکی اپتیما" خواهیم پرداخت.

برند اصلی لوازم یدکی اپتیما چیست؟

 با توجه به این که این خودرو در چهار نسل در ایران عرضه شده، بنابراین این چهار خودرو در کل چهار خودروی مجزا از هم شناخته می شوند. همه ی قطعات و لوازم یدکی این خودرو ها در نسل های مختلف با یکدیگر متفاوت اند. این امر باعث شده تا برای خرید کالای مناسب سردرگم شوید و نتوانید خریدی با اطمینان به خرید خود بپردازید. برند اصلی خودرو اپتیما، برند کیا جنیون پارت و موبیس بوده که برای همه خودرو های شرکت کیا نیز استفاده می شود. البته بعضی دیگر از برند های موجود در بازار هستند که کیفیت مطلوب شما را داشته و از "قیمت لوازم یدکی اپتیما" اصلی برخوردار نیستند و برای شما به صرفه تر تمام می شوند. برای بررسی همه ی این برند ها نیاز به یک مشاور ماهر در زمینه خرید و فروش "لوازم یدکی اپتیما" دارید که یدک یار این خدمت را برای شما فراهم کرده. شما می توانید با تماس با شماره 02191305060 به مشاورین مجموعه ی یدک یار متصل شده و همه ی سوالات خود را قبیل از قیمت و برند لوازم یدکی از همکاران ما بپرسید تا خریدی بهتر و با اطمینان بیشتر را تجربه نمایید.

قیمت لوازم یدکی اپتیما

این خودرو از محبوب ترین خودرو های کلاس سدان بوده و از نسل اول این خودرو، وارد ایران شده است. این مهم باعث شده تا برند های مختلفی نیز در زمینه ی "فروش لوازم یدکی اپتیما" دخالت کنند و دست به تولید آن بزنند. بنابراین ممکن است با قیمت های مختلفی در بازار لوازم یدکی اپتیما مواجه شوید ولی باید بدانید در کل به علت بالا بودن قیمت این خودرو، لوازم یدکی آن نیز از قیمت های بالا تری نسبت به باقی خودرو ها برخوردار است.

ارسال لوازم یدکی اپتیما

از بزرگترین معضلات خرید آنلاین، مدت زمان رسیدن لوازم یدکی و محصول خریداری شده به دست خریداران است. اما این مشکل در مجموعه ی یدک یار حل شده است. بدین ترتیب که بعد از سفارش قطعه ی مورد نظر، چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی، چنانچه در تهران سکونت می کنید 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر های کشورمان 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی اپتیما

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را در بسته بندی های به ظاهر اورجینال به شما عرضه می کنند. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی اپتیما همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید.

نمایش بیشتر
تصویر
کد محصول
محصول
قیمت
هیچ محصولی یافت نشد
محصولات یافت شده: 0
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی