هیوندای آزرا | یدک یار
نتایج در محصولات
نتایج در دسته‌ها

هیوندای آزرا

خودروی آزرا در ایران به عنوان یکی از بهترین خودرو های شرکت هیوندای به حساب می آید. این خودرو به دو فیس قدیم و جدید تقسیم شده که هر دو شش سیلندر بوده و به فیس جدید آزرا، آزرا گرنجور نیز می گویند. البته با توجه به تعدد این خودرو در ایران، لوازم یدکی های مختلفی با برند های متنوع در بازار "خرید لوازم یدکی آزرا" پیدا می شود که در ادامه به بررسی بازار "لوازم یدکی آزرا" پرداخته ایم.

برند اصلی لوازم یدکی آزرا چیست؟

همان طور که پیش تر گفتیم، شما به هنگام ورود به بازار"فروش لوازم یدکی آزرا" ممکن است با برند های مختلف و کیفیت های متنوع رو به رو شوید. این امر باعث شده تا برای خرید کالای مرغوب و به صرفه دچار سردرگمی شوید و نتوانید خریدی با اطمینان خاطر انجام دهید. برند اصلی خودرو هیوندای آزرا، برند جنیون پارت و موبیس بوده که برای اکثر خودرو های هیوندای نیز استفاده می شود. البته بعضی دیگر از برند های موجود در بازار هستند که کیفیت مطلوب شما را داشته و از "قیمت لوازم یدکی آزرا" اصلی برخوردار نیستند و برای شما به صرفه ترند. برای بررسی همه ی این برند ها نیاز به یک مشاور خبره در زمینه خرید و فروش لوازم یدکی دارید که یدک یار این خدمت را برای شما فراهم کرده. شما می توانید با تماس با شماره 02191305060 به مشاورین مجموعه ی یدک یار متصل شده و همه ی سوالات خود را قبیل از قیمت و برند از همکاران ما بپرسید تا خریدی بهتر و راحت تر را تجربه نمایید.

قیمت لوازم یدکی آزرا

با توجه به اینکه این خودرو دارای برند های مختلف هست، اما تعدد این برند ها بسیار نبوده و به دلیل اینکه این خودرو جزو خودرو های لوکس در ایران به حساب می آید، به طبع نباید از دیدن قیمت های بالا در قطعات یدکی این خودرو تعجب نکنید. در کل برند اصلی این خودرو یعنی جنیون پارت از قیمت بالایی نسبت به سایر برند ها برخوردار است.

ارسال لوازم یدکی آزرا

از مشکلات خرید آنلاین، مدت زمان رسیدن لوازم یدکی و محصول خریداری شده است. اما این مشکل در فروشگاه آنلاین یدک یار حل شده است. بدین ترتیب که بعد از سفارش قطعه ی مورد نظر، چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی، چنانچه در تهران سکونت می کنید 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر های کشورمان 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی آزرا

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. در این روز ها متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را با برچسب های به ظاهر اصلی و در بسته بندی های ظاهراً اورجینال به شما عرضه می کنند. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی هیوندای آزرا همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید. این مهم در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار باعث اطمینان خاطر همه ی خریداران شده و می توانند با خیالی آسوده تر و راحت تر به خرید خود بپردازند.

نمایش بیشتر
تصویر
کد محصول
محصول
قیمت
هیچ محصولی یافت نشد
محصولات یافت شده: 0
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی