خرید لوازم یدکی تیبا | یدک یار
نتایج در محصولات
نتایج در دسته‌ها

خرید لوازم یدکی تیبا

برای راحتی شما عزیزانی که قصد "خرید لوازم یدکی تیبا" را دارید، مجموعه ی فروش لوازم یدکی یدک یار این صفحه را برای شما تعبیه نموده است. شما در این صفحه به انواع قطعات خودروی تیبا (tiba) در برند ها و قیمت های مختلف دسترسی خواهید داشت و می توانید با تماس با همکاران ما، نسبت به خرید کالای مورد نظرتان اقدام نمایید.

برند اصلی لوازم یدکی تیبا چیست؟

با توجه به این که این خودرو نسبتا فروش بالایی داشته، بنابراین تهیه ی "لوازم یدکی تیبا" در بازار موجود کار بسیار دشواری نیست. اما باید به خاطر داشته باشید که خرید قطعه ی تقلبی در بسیاری از موارد ممکن است سلامت جان شما را به خطر بیاندازد و در وحله ی بعد، برای سلامت خودروی شما نیز مضر خواهد بود. همچنین دقت کنید که این خودرو در دو نوع صندوق دار و هاچ بک بوده و بعضی از قطعات بین این دو متفاوت اند. برند اصلی خودروی تیبا، سایپا یدک بوده اما برند های متفرقه ی زیادی نیز در بازار "فروش لوازم یدکی تیبا" به شما عرضه می شود. متأسفانه در بسیاری از موارد نیز مشاهده می شود که کالای غیر اصل را به عنوان قطعه ی اصلی و با "قیمت لوازم یدکی تیبا" اورجینال به شما عرضه می کنند. این امر باعث شده تا نتوان به همه ی فروشنده های لوازم یدکی اعتماد و اطمینان نمود. در ادامه ی این مطلب ما به حل این مشکل پرداخته ایم.

قیمت لوازم یدکی تیبا 

با توجه به فراوانی قطعات این خودرو در بازار لوازم یدکی خودرو، ممکن است قیمت هایی بعضا متفاوت به چشم شما بخورد. این امر باعث شده تا در کل لوازم یدکی این خودرو از قیمت های نسبتاً معقولی نسبت به لوازم یدکی سایر خودرو ها داشته باشد. این امر باعث می شود که توانایی خرید مردم برای خرید قطعه ی اصلی بالا رود و درگر نیازی به خرید سایر برند های موجود در بازار نباشد.

ضمانت اصالت قطعات تیبا

برای حل مشکلی که در بالا به آن اشاره نمودیم، مجموعه ی یدک یار بر روی تمامی قطعات خودروی تیبا که به شما عزیزان عرضه می کند، ضمانت اصالت کالا قرار داده است. بدین معنی که چنانچه بعد از تحویل لوازمتان، متوجه هر گونه ایراد و یا اشکال در آن شدید، و یا حتی متخصص و یا مکانیک شما کالای مورد نظر را از لحاظ اصالت تأیید ننمود می توانید بدون هیچ هزینه ای قطعه را برگردانده و یا تعویض نمایید. این امر باعث می شود که شما هنگام خرید از همه لحاظ آسوده خاطر باشید.

مشاوره رایگان برای تمام قطعات

بسیاری از افراد در زمان خرید لوازم یدکی تیبا، به علت وجود برند های زیاد دچار سردرگمی می شوند و حتی ممکن است از خرید نیز منصرف شوند. در این مواقع وجود یک مشاور خبره و ماهر در امر خرید لوازم یدکی بسیار به خریدی مطمئن تر و بهتر منجر می شود. شما عزیزان برای بررسی تمام برند ها و قیمت های مختلف بازار لوازم یدکی تیبا، می توانید به صورت رایگان با مشاورین یدک یار به  شماره 02191305060 تماس گرفته و از راهنمایی های هم کاران ما استفاده نمایید.

ارسال لوازم یدکی تیبا به سراسر ایران

تمامی قطعات را می توانید هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین از سایت فروشگاه یدک یار سفارش دهید. همچنین بعد از خرید، چنانچه در تهران سکونت دارید، کالای شما در عرض 1 الی 3 ساعت و در سایر شهرهای ایران عزیزمان، 24 الی 48 ساعت به دست شما عزیزان خواهد رسید.

نمایش بیشتر
تصویر
کد محصول
محصول
قیمت
هیچ محصولی یافت نشد
محصولات یافت شده: 0
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی