لیست قیمت شمع اپتیما برای خرید به ضمانت اصالت یدک یار

خرید شمع اپتیما

بنزین توسط انژکتور ها به داخل محفظه ی سیلندر وارد می شود. حال نوبت به جرقه زدن و اشتعال بنزین است تا بتواند دوباره پیستون را به پایین هل بدهد. این جرقه به عهده ی شمع موتور است. "شمع موتور اپتیما" نیز یک قطعه ی مصرفی بوده و باید با هر بار سرویس دوره ای درصورت نیاز تعویض گردد. در ادامه به بررسی این قطعه در بازار ایران خواهیم پرداخت. برای اطلاعات بیشتر درباره این قطعه نیز حتما مقاله کاربرد شمع موتور را مطالعه نمایید.

خرید شمع اپتیما از یدک یار

شاید پیدا کردن تمامی برند ها در بازار "فروش شمع اپتیما" و مقایسه آن ها با هم کار بسیار آسانی نباشد. این صفحه برای شما عزیزان تمام برند های موجود را گردآوری کرده تا بتوانید به راحتی نسبت به "خرید شمع اپتیما" اقدام نمایید. در اینجا می توانید به راحتی تمامی برند های بازار "شمع اپتیما" را مشاهده نموده و در صورت نیاز نیز برای بررسی ها بیشتر به شماره 02191305060 تماس گرفته و از همکاران ما در رابطه با شمع مناسب پرس و جو نمایید. حتی چنانچه برند مورد نظر را در سایت پیدا نکردید، می توانید از طریق درخواست قطعه آن قطعه را درخواست نمایید.

قیمت شمع اپتیما

در حال حاضر قطعات اپتیما از قیمت های بالا و بسیار غیر معقولی برخوردار اند. به همین دلیل "قیمت شمع اپتیما" نسبت به خودرو های هم رده ی خود کمی بالا تر است. البته این موضوع بسیار به نوع و مدل اپتیمای شما بستگی دارد. اما یدک یار این اطمینان را به شما می دهد که قیمت مناسب و معقول دراختیار شما قرار میدهد تا بتوانید با خیالی آسوده خرید نمایید.

مزایای خرید از یدک یار
ضمانت اصالت خدمتی است که یدک یار بر روی تمامی لوازم یدکی اپتیما از جمله شمع اپتیما قرار داده است تا شما بتوانید به راحتی محصول را خریداری کرده و در صورت مشاهده هر گونه ایراد و یا اشتباه در قطعه، جنس را مرجوع و یا تعویض نمایید.

همچنین ارسال سریع به تمام نقاط ایران نیز از مهم ترین مزایا ی یدک یار است. کالای شما در تهران 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر ها 24 الی 72 ساعته به دست شما میرسند.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی