خرید لوازم یدکی اسپورتیج

کیا اسپورتیج یکی دیگر از خودرو های suv شرکت کیا بوده که در ایران نیز از بازار نسبتا خوب و مطلوبی برخوردار است. این خودرو از سال 1993 بر روی خط تولید رفته و تا کنون چهار نسل از آن به بازار های خرید و فروش خودرو عرضه شده است. نسل اول این خودرو در ایران وجود نداشته اما نسل های بعدی در ایران وارد شدند. نسل ابتدایی این خودرو 6 سیلندر و نسل های بعدی آن 4 سیلندر هستند.

برند اصلی لوازم یدکی اسپورتیج چیست؟

 هنگام ورود به بازار"خرید لوازم یدکی اسپورتیج" ممکن است با برند های مختلف و کیفیت های متنوع رو به رو شوید. با توجه به این که این خودرو در سه نسل در ایران عرضه شده، بنابراین این سه خودرو در کل سه خودروی مجزا از هم شناخته می شوند. همچنین در خود مدل های قدیمی و جدید در سال های متفاوت، بعضی قطعات یدکی زیاد کم شده اند و در ظواخر نیز تغییرات جزئی پدید آمده است. این امر باعث شده تا برای خرید کالای مناسب سردرگم شوید و نتوانید خریدی با اطمینان به خرید خود بپردازید. برند اصلی خودرو اسپورتیج، برند جنیون پارت و موبیس بوده که برای اکثر خودرو های شرکت کیا نیز استفاده می شود. البته بعضی دیگر از برند های موجود در بازار هستند که کیفیت مطلوب شما را داشته و از "قیمت لوازم یدکی اسپورتیج" اصلی برخوردار نیستند و برای شما به صرفه تر تمام می شوند. برای بررسی همه ی این برند ها نیاز به یک مشاور ماهر در زمینه خرید و فروش "لوازم یدکی اسپورتیج" دارید که یدک یار این خدمت را برای شما فراهم کرده. شما می توانید با تماس با شماره 02191305060 به مشاورین مجموعه ی یدک یار متصل شده و همه ی سوالات خود را قبیل از قیمت و برند از همکاران ما بپرسید تا خریدی بهتر و راحت تر را تجربه نمایید.

قیمت لوازم یدکی اسپورتیج

این خودرو از محبوب ترین خودرو های کلاس SUV بوده و از دیرباز در ایران وجود داشته و این امر باعث شده تا برند های مختلفی نیز در زمینه ی "فروش لوازم یدکی اسپورتیج" دخالت کنند و دست به تولید آن بزنند. بنابراین ممکن است با قیمت های مختلفی در بازار لوازم یدکی مواجه شوید ولی باید بدانید در کل به علت بالا بودن قیمت این خودرو، لوازم یدکی اسپورتیج نیز از قیمت های بالا تری برخوردار است.

ارسال لوازم یدکی اسپورتیج

از بزرگترین معضلات خرید آنلاین، مدت زمان رسیدن لوازم یدکی و محصول خریداری شده به دست خریداران است. اما این مشکل در مجموعه ی یدک یار حل شده است. بدین ترتیب که بعد از سفارش قطعه ی مورد نظر، چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی، چنانچه در تهران سکونت می کنید 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر های کشورمان 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی اسپورتیج

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. در این روز ها متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را با برچسب های به ظاهر اصلی و در بسته بندی های ظاهراً اورجینال به شما عرضه می کنند. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی اسپورتیج همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید. این مهم در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار باعث اطمینان خاطر همه ی خریداران شده و می توانند با خیالی آسوده تر و راحت تر به خرید خود بپردازند.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی