چراغ کوییک (معمولی،R)

قیمت چراغ جلو و عقب کوییک|با موتور و بدون موتور - یدک یار

چراغ عقب کوییک

چراغ جلو کوییک

چراغ سایر کوییک

"چراغ کوییک" یک قطعه ی مهم از بدنه ی اتومبیل می باشد که با روشن کردن آن در شب می توانیم حرکت خودرو ها را تشخیص و یا به سایر خودروها علامت بدهیم. همچنین چراغ کوییک باعث زیبایی بدنه ی اتومبیل نیز می باشد. در تصادفات بیشترین آسیب به چراغ های خودور (Car Headlamp) وارد می شود. بنابراین شرکت یدک یار این مقاله را برای شما آماده کرده است تا با چراغ کوییک بیشتر آشنا شوید و خرید راحت تری نیز داشته باشید. شرکت یدک یار در هنگام "فروش چراغ کوییک" ضمانت اصالت را نیز ارائه میدهد.

برای آَشنایی با انواع چراغ خودور ها می توانید مقاله ی انواع چراغ ماشین را در وبلاگ یدک یار را مطالعه نمایید.

خرید چراغ کوییک

برای "خرید چراغ کوییک" نیازی نیست به تیپ خودروی خود دقت داشته باشید. چراغ کوییک در تمامی تیپ ها یکسان بوده و تفاوتی ندارند. برای خرید چراغ کوییک حتما به برند آن توجه کنید. مشاورین یدک یار پیشنهاد میکنند تا از برند های شناخته شده در بازار استفاده کنید تا کیفیت مورد نظرتان را بتواند ارائه دهد. اگر از برند های متفرقه استفاده کنید، بعد از گذشت مدت کوتاهی چراغ های جلو و عقب کوییک کدر شده و دیگر اون نور سابق را به شما ارائه نمی دهند.

در هنگام خرید چراغ کوییک این نکته را در نظر داشته باشید که کدام سمت از خودروی شما چراغ سمت راست (سمت شاگرد) و یا چراغ سمت چپ (سمت راننده) باید تعویض شود. همچنین چراغ عقب کوییک دو بخش روی گلگیر و روی صندوق دارد که باید به صورت جداگانه خریداری شوند.

اگر تمایل دارید تا راجب خودروی کوییک بیشتر بدانید، میتوانید به مقاله نقد و بررسی کوییک در وبلاگ یدک یار مراجعه کنید.

قیمت چراغ کوییک

"قیمت چراغ کوییک" با توجه به کیفیت آن متفاوت است بدیهی است که برای خرید چراغ کوییک با کیفیت بالا باید هزینه ی بیشتری بپردازید. همچنین قیمت چراغ کوییک در برند های مختلف داخل بازار با هم فرق می کنند. شما با مراجعه به سایت یدک یار از تمامی قیمت های برند های مختلف داخل بازار مطلع می شوید. لذا شما میتوانید برای آگاهی بیشتر نسبت به قیمت چراغ ماشین با مشاورین مجرب یدک یار تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

همانطور که پیش تر گفته شد، نیازی نیست به مدل خودروی کوییک خود دقت کنید و تمامی تیپ ها از یک نوع چراغ استفاده میکنند. لذا قیمت چراغ کوییک نیز در تیپ های مختلف با یکدیگر یکسان هستند. همچنین گفته شد که چراغ عقب کوییک دو بخش دارد، بهتر است بدانید که قیمت چراغ روی گلگیر کوییک از روی صندوق آن بیشتر است.

اگر قصد خرید سایر لوازم یدکی کوییک را دارید، میتوانید به صفحه فروش لوازم یدکی کوییک در وبسیات یدک یار مراجعه کنید.

مزایای خرید چراغ کوییک از یدک یار

شرکت شدک یار با سابقه ی طولانی و درخشان در فروش قطعات خودرو برای راحتی شما در خرید چراغ کوییک، مشاورین مجربی را قرار داده است شما می توانید با تماس با این مشاورین در خریدتان از این مشاورین راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

همچنین یدک یار برای اینکه خیال شما را از کیفیت قطعات راحت کند، تمامی قطعات خود را تضمین اصالت کرده است یعنی شما اگر از کیفیت کالای خود مطمئن نباشید می توانید پس از خرید بدون پرداخت هزینه قطعه ی مورد نظر خودتان را مرجوع نمایید.

یدک یار چراغ کوییک خریداری شده ی شما را در کمترین زمان یعنی اگر ساکن تهران هستید 1 تا 3 ساعت و اگر ساکن سایر شهر ها هستید 24 تا 48 ساعت به دستتان می رساند.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره چراغ کوییک (معمولی،R) با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی