دسته موتور های پژو 407

قیمت دسته موتور های پژو 407 دنده ای و اتوماتیک در یدک یار

"دسته موتور 407" وسیله ایی است که وظیفه ی تحمل وزن موتور خودرو را بر عهده دارد. دسته موتور (engine mount) به بیان دیگری تکیه گاه موتور است تا موتور با کمک آن با ثبات بیشتری به وظایف خود عمل کند. دسته موتور407 در اطراف موتور قرار دارد و پیشرانه را به شاسی ارتباط می دهد که از لرزش آن جلوگیری می کند. مشکل در سیستم کلاچ، مشکل در سیستم تعلیق، جنس نا مرغوب، رانندگی در ناهواری ها، شتاب گیری ناگهانی و... باعث آسیب به دسته موتور 407 می شود. اگر دسته موتور آسیب ببیند لرزشی در حین کار موتور ایجاد می شود که به کل اتاق منتقل می شود و زمانی که شما در ناهمواری ها حرکت می کنید صدای تلق تلق شنیده می شود که این حرکت موتور در زیر کاپوت میتواند آسیب های زیادی را به همراه داشته باشد. دسته موتور 407 چهار مدل دارد و در قسمت پایین موتور در سمت چپ و راست دو عدد قرار می گیرید.

اگر تمایل دارید تا راجب دسته موتور بیشتر بدانید مقاله دسته موتور چیست را وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

خرید دسته موتور 407

معمولا بعد از گذشت چند ماه دسته موتور اتومبیل را چک کنید و در صورت ضرورت به "خرید دسته موتور 407" حتما سعی کنید که از قطعه ی با کیفیت استفاده کنید چرا که قطعه ی نامرغوب باعث می شود که نوسانات زیادی در موتور و شاسی خودرو ایجاد شود. در خرید دسته موتور 407 نکته ایی که حائز اهمیت است این است که چهار مدل دارد و در پایین چپ و راست دو عدد وجود دارد بنابراین باید دقت داشته باشید که کدام قسمت مدنظرتان است. در بازار فروش لوازم یدکی 407 جنس نا مرغوب به فراوانی یافت می شود بنابراین تشخیص قطعه ی با کیفیت از بی کیفیت بسیار سخت شده است بنابراین به شما پیشنهاد می شود که از جایی خریداری نمایید که به آن اطمینان دارید. شرکت یدک یار برای آسودگی خاطر شما مشتریان عزیز فروش دسته موتور ماشین را با ضمانت اصالت انجام میدهد.

قیمت دسته موتور 407

اگر قسمت خرید دسته موتور 407 را دارید حتما قیمت آن نیز برای شما مهم است اما حتما توجه کنید "قیمت دسته موتور 407" با کیفیت گران تر است اما مزیتی که دارد این است که عمر مفید طولانی تری دارد و دیر تر نیاز به تعویض آن پیدا می کنید. همچنین دسته موتور 407 در برند های مختلفی تولید می شود اما قیمت دسته موتور 407 در این برند ها با یکدیگر متفاوت هستند و در سایت یدک یار تمامی برند های با کیفیت مثل پژو و ایساکو را می توانید پیدا کنید و در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با مشاورین یدک یار که بسیار حرفه ایی و متخصص هستند تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان شما را در مسیر خریدتان هدایت کنند.

اگر می خواهید خودروی 407 خود را از نظر کارشاناسان بررسی کنید، میتوانید مقاله بررسی فنی 407 را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

مزایای خرید از یدک یار

فروشگاه یدک یار برای خدمات بیشتر به شما مشتریان عزیز تمامی قطعات خود را تضمین اصالت کرده است به این معنی که پس از خرید از این فروشگاه اگر قطعه کیفیت مورد نظر شما یا مکانیک مورد نظرتان را نداشته باشد می توانید اقدام به تعویض آن نمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه مشاوره می توانید از متخصصین یدک یار راهنمایی دریافت کنید. تمامی قطعاتی که شما ثبت سفارش کرده اید در سریع ترین زمان ممکن ارسال می شوند در تهران و سایر استان ها حداکثر به ترتیب 3 تا 48 ساعت صورت می گیرید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره دسته موتور های پژو 407 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی