خرید پمپ بنزین پراید

خرید و قیمت پمپ بنزین پراید برای تمامی مدل های آن از یدک یار

"پمپ بنزین پراید" یکی از اصلی ترین قطعات سیستم سوخت رسانی این خودرو است. هنگامی که باک خودروی خود را پر می کنید، باید قطعه ای باشد که همانند یک پمپ، بنزین درون باک را از باک بیرون کشیده و به موتور برساند. این کار قطعه ی پمپ بنزین (Fuel Pump) است. پمپ بنزین پراید، قطعه ای در زیر صندلی عقب است و بنزین از طریق آن به موتور می رسد. حال اگر این قطعه خراب باشد سوخت کافی به موتور نمیرسد و باعث ریپ زدن آن به خصوص در سربالایی میشود. اگر تمایل دارید تا در این باره بیشتر بدانید، میتوانید مقاله علت ریپ زدن ماشین در سربالایی را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.
 این صفحه برای عزیزانی که قصد پیدا کردن پمپ بنزین پراید را با قیمت مناسب دارند تعبیه شده است تا دسترسی سریع تری به تمامی برند ها و انواع مختلف قطعه مناسب برای مدل های صبا، هاچ بک نسیم، 111، 131، 132، 141 و 151 پراید را داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با پمپ بنزین میتوانید مقاله پمپ بنزین چیست را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

بخش تخصصی خرید پمپ بنزین پراید

با توجه به تقاضای بسیار برای قطعات و لوازم یدکی پراید، مجموعه ی یدک یار بخشی از فروش خود را به صورت تخصصی برای کاربران خود بر روی "خرید پمپ بنزین پراید" متمرکز کرده است و برای بهبود ارائه ی خدمات در این راستا در تلاش است. در این صفحه به عنوان بخش تخصصی فروش پمپ بنزین پراید در یدک یار شما میتوانید تمامی مدل های این قطعه را در انواع برند های مختلف به همراه قیمت مشاهده کنید. این صفحه قدرت انتخاب بیشتری را قبل از خرید این قطعه به شما میدهد. میتوانید با بررسی قیمت و برند پمپ بنزین پراید مدنظر خودر را انتخاب و خریداری کنید.

پراید در مدل های مختلفی عرضه شد و در طی این سال ها از قطعات مختلفی بروی هر مدل از آن استفاده شده است. بر خلاف تصورات همه افراد پمپ بنزین پراید در مدل های مختلف آن متفاوت است. باید بدانید که پمپ بنزین پراید 4 فیش و 6 فیش دارد. توجه داشته باشید اینکه این قطعه در مدل های مختلف پراید متفاوت است بدین معنی نیست که پمپ بنزین پراید صبا، 131، 141، 132، 111 یا 151 با یکدیگر الزاما تفاوت دارد. بلکه باید بدانید که در زمان تولید این خودرو هر مدل پمپ بنزینی که بروی خط تولید آماده استفاده بوده است بروی آنها نسب شده. به عبارت دیگر ممکن است حتی دو پراید 131 یکی با پمپ بنزین 4 فیش و دیگری پمپ بنزنی 6 فیش داشته باشد. از طرفی این به دلیل اینکه تعداد سوکت های این دو مدل با یکدیگر متفاوت است، نمیتوان به جای یکدیگر از آنها استفاده کرد. لذا تنها راه تشخیص درست قطعه مناسب در زمان خرید پمپ بنزین پراید این است که حتما از 4 یا 6 فیش بودن پمپ بنزین خودرو خود مطلع باشید. در صورتی که از این موضوع اطلاعی نداشتید میتوانید عکس قطعه خراب را برای متخصصین یدک یار ارسال کنید تا شما را در انتخاب درست این قطعه بیشتر راهنمایی کنند.

اگر تمایل دارید تا راجب خودرو پراید بیشتر بدانید، مقاله راهنمای خرید لوازم یدکی پراید را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

بررسی قیمت پمپ بنزین پراید

در کل باید گفت که از آن جایی که پراید ماشینی فراگیر در جامعه ی ما هست، بنابراین لوازم یدکی پراید نیز از قیمت بالایی برخوردار نیستند و عموما می توان این لوازم یدکی را در دسته ی اقلام ارزان گذاشت. به عبارت دیگر خودرو پراید ماشینی اقتصادی است لذا بدیهی است که قیمت لوازم یدکی پراید نیز در کل کم تر از سایر خودرو هاست. اما در باره پمپ بنزین پراید گفت رنج کیفیتی متفاوتی از این قطعه در بازار وجود دارد. از پمپ بنزین ارزان پراید تا قطعه اصل با کیفیت که طبیعتا قیمت بیشتری نیز دارد. در کل درباره بررسی "قیمت پمپ بنزین پراید" باید گفت قیمت این قطعه بصورت مستقیم به کیفیت و برند آن بر میگردد و رنج قیمتی متفاوتی از این قطعه در بازار عرضه میشود. به این موضوع نیز توجه داشته باشید که قیمت پمپ بنزین پراید به نوع آن یعنی همان 4 یا 6 فیش بودن نیز بستگی دارد.

از مزایا خرید پمپ بنزین پراید از یدک یار

در بالا اشاره نمودیم که وجود افراد ماهر در خرید لوازم یدکی، بسیار کمک کننده خواهد بود. به همین دلیل یدک یار برای راحتی هر چه تمام تر شما عزیزان، توانایی مشاوره رایگان خرید پمپ بنزین پراید را برای شما فراهم نموده است. شما می توانید قبل از خرید هر قطعه ای با مشاورین ما در تماس بوده و از خرید درست خود مطمئن باشید.
همچنین ضمانت اصالت بر روی پمپ بنزین پراید، هر خریداری را از خرید خود مطمئن می نماید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید پمپ بنزین پراید با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی