سپر جلو و عقب پراید

قیمت و خرید سپر جلو و عقب پراید برای تمامی مدل ها از یدک یار

دسته های مرتبط

سپر جلو پراید

سپر عقب پراید

"سپر پراید" یکی از اصلی ترین قطعات بدنه ماشین است که در زمان تصادف از وارد شدن خسارت جدی به بخش های حساس این خوردو جلوگیری میکند. و همچنین سپر ماشین (Bumper carنقش مستقیمی در زیبایی خودرو نیز دارد. همانطور که همه میدانید در طی مدت زمانی که پراید بروی خط تولید سایپا بود فیس لیفت های مختلفی از آن ارائه شد. در طی این فیس لیفت ها شاهد تغییرات جدی در سپر جلو و عقب پراید در مدل های مختلف آن هستیم. لذا در زمان خرید سپر جلو یا عقب پراید باید به مدل خودرو خود دقت ویژه ای داشت.

تفاوت سپر پراید در مدل های مختلف

در نسخه های مختلف پراید از سپر های مختلفی استفاده شده که در این بخش بصورت دقیق به تفاوت های آنها خواهیم پرداخت تا در زمان خرید سپر پراید با آشناییت کامل قطعه مدنظر و مناسب خودرو خود را خریداری کنید:

سپر پراید صبا: سپر پراید صبا یکی از ساده ترین سپر هایی است که میتوانید بروی خودرو ها مشاهده کنید. سپر جلو و عقب پراید صبا پلاستیک فشرده مشکی رنگ است و به همین شکل بروی خودرو نصب میشود. سپر کامل پراید صبا شامل فوم، دیاق و پوسته سپر میشود. دقت داشته باشید که سپر عقب پراید صبا با پراید 131 کاملا یکی است اما بروی سپر جلو پراید صبا جای چراغ های راهنما قرار دارد و عملا سپر مختص خود را دارد.

سپر پراید هاچ بک نسیم: سپر جلو و عقب پراید هاچ بک نسیم نیز از جنس پلاستیک فشرده مشکی است که نواری قرمز رنگ روی آن تعبیه شده. این نوار دور تا دور این خودرو حتی روی زه های درب نیز کشیده شده است. قالب سپر عقب پراید هاچ بک نسیم کمی تیز تر استخوانی تر از سایر مدل های این خودرو است. گفتنی است بروی سپر جلو پراید هاچ بک نسیم علاوه بر نوار قرمز رنگ، محل قرار گیری راهنما های جلو نیز تعبیه شده است.

سپر پراید 141: این نسخه از پراید به عنوان اتاق فست بک این خودرو عرضه شد، هرچند در اتاق این ماشین تغییراتی اعمال شد اما بروی سپر جلو و عقب پراید 141 باز طراحی نشد. سپر عقب پراید 141 دقیقا همان سپر پراید صبا است که هم رنگ بدنه شده است. سپر جلو پراید 141 نیز دقیقا همان سپر استفاده شده در پراید صبا است. با جای راهنما اما هم رنگ بدنه. دقت داشته باشید سپر پراید 141 در اصل همان سپر مشکی رنگ پراید صبا است که بعد از خرید باید آن را رنگ کنید.

سپر پراید 131: در نگاه اول فکر میکنید که سپر جلو و عقب پراید 131 هیچ تفاوتی با مدل های صبا ندارد. درباره سپر عقب پراید 131 باید گفت این حرف درست است و عملا از یک سپر در این دو مدل استفاده شده است. اما در سپر جلو پراید 131 جایگاه های چراغ راهنما روی سپر حذف شده و با یک سپر یک تکه روبرو هستیم. جنس سپر پراید 131 پلاستیک فشرده مشکی رنگ است و پس از خرید نیازی به رنگ ندارد.

سپر پراید 132: سپر جلو و عقب پراید 132 کاملا از نو طراحی شده است. سپر عقب پراید 132 از همان جنس پلاستیک فشرده است که جای پلاک خودرو به روی آن قرار گرفته و هم رنگ بدنه است. در سپر جلو پراید 132 علاوه بر هم رنگ بودن سپر با بدنه شاهد جای پروژکتور های جلو هستیم. در زمان خرید سپر پراید 132 دقت داشته باشید که این قطعه با رنگ و بدون رنگ به فروش میرسد، لذا اگر سپر رنگ شده پراید را خریداری کردید حتما از کیفیت رنگ آن اطمینان حاصل کنید. نکته بسیار مهم که باید در نظر داشته باشید در زمان خرید سپر جلو پراید 132 جای پرژکتور روی سپر خالی نشده و در صورتی که خودرو شما پروژکتور جلو داشته باشد باید این بخش را سپر ساز از روی سپر جدا کند.

سپر پراید 111: سپر جلو و عقب پراید 111 نیز از نو طراحی شده است. البته باید گفت سپر جلو پراید 111 دقیقا همان سپر جلو نسخه 132 با همان جزئیات است. اما سپر عقب پراید 111 هم رنگ بدنه و از نظر طراحی کاملا متفاوت است. سپر پراید 111 نیز بصورت رنگ شده و خام در بازار به فروش میرسد، لذا در زمان خرید سپر رنگ شده حتما از کیفیت رنگ آن اطمینان حاصل کنید.

بخش تخصصی خرید سپر پراید

این صفحه تنها به منظور "خرید سپر پراید" طراحی شده است. در این صفحه میتوانید سپر جلو و عقب تمامی مدل های پراید را مشاهده و خریداری کنید. در زمان خرید سپر پراید حتما به مدل خودرو و رنگ سپر توجه ویژه داشته باشید. سپر رنگی پراید که در این بخش مشاهده میکنید، از نظر کیفیت رنگ توسط متخصصی یدک یار تایید شده است. لذا سپر رنگ شده پراید را میتوانید به راحتی از این بخش خریداری کنید. همکاران ما در زمان خرید سپر پراید به شما عزیزان ضمانت اصالت، سلامت و کیفیت رنگ را ارائه خواهند کرد. در صورتی که هر گونه سوال برای خرید سپر جلو و عقب پراید داشتید میتوانید با همکارن ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

بررسی قیمت سپر پراید

پراید را میتوان اقتصادی ترین خودرو بازار دانست. لذا بدیهی است که "قیمت سپر پراید" مثل سایر قطعات پراید ارزان باشد. سپر هایی که بدون رنگ هستند ارزان تر و سپر هایی که با رنگ عرضه میشوند طبیعتا قیمت بیشتری دارند. درباره قیمت سپر جلو و عقب پراید باید گفت که در نسخه های رنگی کیفیت رنگ در قیمت سپر بسیار تاثیر گزار است. لذا میتوانید با خرید سپر رنگی بی کیفیت قطعه ای ارزان قیمت خریداری کنید اما پس از مدت زمان کوتاهی شاهد پوسته شدن رنگ های روی سپر باشید. یدک یار در زمان خرید سپر پراید ضمانت کیفیت رنگ سپر را به شما ارائه خواهد داد.

چرا از یدک یار سپر پراید بخریم؟

یدک یار تلاش دارد تا برای شما تجربه بسیار خوبی از خرید لوازم یدکی خودرو فراهم سازد. از اینرو خدماتی همچون مشاوره رایگان خرید، ضمانت اصالت و کیفیت رنگ، ارائه بهترین قیمت سپر ماشین با بهترین کیفیت، ارسال در سریع ترین زمان ممکن و ... را به شما عزیزان ارائه میدهد. در صورت وجود هرگونه سوال همواره میتوانید با بخش فروش یدک یار تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره سپر جلو و عقب پراید با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی