اکسل عقب پراید

بهترین قیمت اکسل عقب پراید برای تمامی مدل ها در یدک یار

"اکسل پراید" یکی از قطعات سیستم تعلیق خودرو به حساب می آید. چرخ های خودرو بر روی اکسل (Axle) قرار می گیرند. اکسل پراید در زیر کابین خودرو و بین چرخ ها قرار دارد و باعث اتصال چرخ ها به خودرو شده و از آن ها پشتیبانی می کند. بنابراین اکسل پراید برای چرخ های خودرو قطعه ایی بسیار ضروری به حساب می آید. همچنین وزن خودرو و سرنشینان را نیز تحمل میکند.

نشانه های خرابی اکسل پراید را مشاورین یدک یار در این مقاله به شما گفته اند، پس از مشاهده ی یکی از این علامت ها خودرو ی خود را جهت برسی به مکانیک نشان دهید.

  • چرخ های عقب خودرو زاویه دار شده باشد
  • در هنگام رانندگی فرمان یا خود خودرو دچار لرزش می شود
  • به دفعات زیاد صدایی از عقب خودرو شنیده می شود
  • در اثر ضربه ی وارد شده، فرمان خودرو تنظیم نمی باشد

در ادامه ی مقاله مشاورین یدک یار به شما کمک می کنند تا اکسل پراید مناسب خریداری کنید.

اگر تمایل دارید تا درباره نحوه عملکرد اکسل بیشتر بدانید، میتوانید به مقاله اکسل چیست در وبلاگ یدک یار مراجعه کنید.

خرید اکسل پراید

در هنگام "خرید اکسل پراید"، به چند نکته مانند تیپ خودرو، برند و فروشگاه باید توجه داشته باشید. درست است که خودروی پراید تیپ های مختلفی دارد اما در هنگام خرید اکسل پراید باید توجه داشته باشید که در تمامی تیپ ها یکسان است فقط یک مدل دارد. همچنین برند های مختلفی برای خرید اکسل پراید در بازار پیدا می شود اما باید بدانید برندی که کیفیت خوبی داشته باشد کمیاب است. برند اصلی خودرو سازی یعنی سایپا یدک با کیفیت ترین برند می باشد. در بازار فروش لوازم یدکی پراید، قطعه ی تقلبی بسیار یافت می شود شما در هنگام خرید اکسل پراید باید توجه داشته باشید از فروشگاهی خرید کنید که به شما تضمین اصالت دهد تا خیالتان بابت اورجینال بودن قطعه راحت شود. در صورت هرگونه ابهام در خرید اکسل پراید، مشاورین یدک یار برای راهنمایی های بیشتر در خدمت شما هستند.

قیمت اکسل پراید

تفاوت "قیمت اکسل پراید" در بازار ممکن است توجه شما را جلب کرده باشد اما باید بدانید که فاکتور مهم در تعیین قیمت اکسل پراید کیفیت می باشد. کیفیت بالای اکسل پراید سبب می شود چرخ ها به خوبی بچرخند و هندلینگ خودرو را مناسب تر می کند همچنین اکسل با کیفیت تر عمر طولانی تری نیز دارد و دیرتر خراب می شود اما خب قیمت اکسل پراید با کیفیت گرانتر نیز می باشد.

برای اطلاع از قیمت اکسل پراید می توانید به سایت یدک یار مراجعه کنید همچنین قیمت اکسل پراید را در این سایت با سایت های دیگر فروش قطعات خودرو مقایسه کنید تا پی به خوش قیمتی فروشگاه یدک یار ببرید.

اگر تمایل دارید تا درباره خودروی پراید بیشتر بدانید، میتوانید مقاله بررسی پراید را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

مزایای خرید از یدک یار

همانطور که گفته شد اگر قصد خرید اکسل پراید را دارید سعی کنید از فروشگاهی تهییه نمایید که به شما تضمین اصالت کالا دهد. تضمین اصالت به این معنا می باشد که وقتی قطعه به دستتان رسید و متوجه عدم کیفیت لازم شدید بتوانید آن را مرجوع نمایید. شرکت یدک یار این امکان را فراهم کرده است تا شما بدون پرداخت هزینه ی دگری، قطعه ی بی کیفیت را مرجوع نمایید. همچینین شرکت یدک یار نسبت به دیگر فروشگاه ها، سریع ترین ارسال را دارد. ارسال یدک یار در تهران 1 تا 3 ساعت و در سایر استان ها 24 تا 48 ساعته می باشد. شرکت یدک یار برای پاسخ گویی به سوالات شما مجرب ترین مشاوران را استخدام کرده است تا شما کاملا رایگان سوالاتتان را از آن ها بپرسید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره اکسل عقب پراید با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی