هیوندای سانتافه

هیوندای سانتافه از بهترین خودرو های کلاس suv در ایران به حساب می آید. این خودرو در سال 2001 بر روی خط تولید شرکت هیوندای رفته و تا کنون نیز در چهار نسل به بازار های جهانی عرضه شده است. در کشور ما ایران، نسل دوم این خودرو را سانتافه ی قدیم، و نسل سوم این خودرو را سانتافه نیو یا جدید می نامند. در ادامه به بررسی لوازم یدکی این خودرو خواهیم پرداخت.

برند اصلی لوازم یدکی سانتافه چیست؟

شما به هنگام ورود به بازار"خرید لوازم یدکی سانتافه" ممکن است با برند های مختلف و کیفیت های متنوع رو به رو شوید. با توجه به این که این خودرو در دو مدل در ایران عرضه شده، بنابراین این دو خودرو در کل دو خودروی مجزا از هم شناخته می شوند. همچنین در خود مدل های قدیمی و سانتافه نیو، در سال های متفاوت، بعضی قطعات یدکی زیاد کم شده اند. این امر باعث شده تا برای خرید کالای مرغوب و به صرفه دچار سردرگمی شوید و نتوانید خریدی با اطمینان خاطر انجام دهید. برند اصلی خودرو سانتافه، برند جنیون پارت و موبیس بوده که برای اکثر خودرو های هیوندای نیز استفاده می شود. البته بعضی دیگر از برند های موجود در بازار هستند که کیفیت مطلوب شما را داشته و از "قیمت لوازم یدکی سانتافه" اصلی برخوردار نیستند و برای شما به صرفه تر تمام می شوند. برای بررسی همه ی این برند ها نیاز به یک مشاور خبره در زمینه خرید و فروش "لوازم یدکی سانتافه" دارید که یدک یار این خدمت را برای شما فراهم کرده. شما می توانید با تماس با شماره 02191305060 به مشاورین مجموعه ی یدک یار متصل شده و همه ی سوالات خود را قبیل از قیمت و برند از همکاران ما بپرسید تا خریدی بهتر و راحت تر را تجربه نمایید.

قیمت لوازم یدکی سانتافه

همان طور که پیش تر گفتیم ای خودرو محبوب کلاس suv از دیرباز در ایران وجود داشته و این امر باعث شده تا برند های مختلفی نیز در زمینه ی "فروش لوازم یدکی سانتافه" دخالت کنند و دست به تولید آن بزنند. بنابراین ممکن است با قیمت های مختلفی در بازار لوازم یدکی مواجه شوید ولی باید بدانید در کل به علت بالا بودن قیمت این خودرو،لوازم یدکی سانتافه نیز از قیمت های بالا تری برخوردار است.

ارسال لوازم یدکی سانتافه

از بزرگترین معضلات خرید آنلاین، مدت زمان رسیدن لوازم یدکی و محصول خریداری شده به دست خریداران است. اما این مشکل در مجموعه ی یدک یار حل شده است. بدین ترتیب که بعد از سفارش قطعه ی مورد نظر، چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی، چنانچه در تهران سکونت می کنید 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر های کشورمان 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی سانتافه

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. در این روز ها متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را با برچسب های به ظاهر اصلی و در بسته بندی های ظاهراً اورجینال به شما عرضه می کنند. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی سانتافه همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید. این مهم در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار باعث اطمینان خاطر همه ی خریداران شده و می توانند با خیالی آسوده تر و راحت تر به خرید خود بپردازند.

نمایش بیشتر