موبیس | یدک یار

موبیس

"لوازم یدکی برند موبیس" در سال 1977درزمبنه قطعات یدک‍ی خودروهای هیوندایی و کیا  شروع به کار کرد. موبیس (mobis) در کشور کره میباشد. دفتر مرکزی شرکت موبیس در شهر سئول است . شرکت موبیس  اعلام کرده است که کارخانه یی در میکزیک نزدیک به شهر مونتری در ایالت نوئوولئون ساخته خواهد شد، تولید قطعات و چراغ‌های خودرو را در سال 2016 آغاز خواهد کرد. شرکت هیوندای ویا، که زیرمجموعه شرکت هیوندا موتور است، نیز اعلام کرد برای ساخت موتور و دیگر قطعات کلیدی خودرو در مکزیک 400 میلیارد وون (244 میلیون پوند) سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

برند موبیس برای خودرو های شرکت های کیا و هیوندا، به عنوان دومین برند اصلی به شمار می آید. این برند برای داشتن کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب تر نسبت به برند درجه یک، خواهان زیادی داشته و بسیاری از افراد که خودرو هایی با برند کیا و هیوندا دارند، از خرید برند موبیس استقبال می نمایند. شاید در این بازار موجود لوازم یدکی پیدا کردن و "خرید لوازم یدکی برند موبیس" اورجینال بسیار دشوار باشد زیرا بسیاری از افراد برای کسب سود بیشتر، کالای تقلبی را به عنوان قطعه ی اصلی و با "قیمت لوازم یدکی برند موبیس" اورجینال به شما عرضه می کنند و شما آن را با تصور خرید کالای اصلی، تهیه می کنید. این امر باعث شده است که اعتماد کردن به همه ی فروشنده های بازار "فروش لوازم یدکی برند موبیس" کاری دشوار گردد . بنابراین خرید از فروشگاه هایی که کالای خود را تضمین کنند بسیار باعث دلگرمی و آرامش خاطر خریدار می شود. فروشگاه آنلاین یدک یار برای خدمت به شما عزیزانی که قصد خرید قطعات یدکی را دارید، امکانی فراهم نموده است که به آن ضمانت اصالت کالا می گویند. بدین معنی که بعد از سفارش کالا و تحویل آن، چنانچه متخصص و یا مکانیک مورد نظر شما، قطعه را از لحاظ اصالت به تأیید نرساند. می توانید قطعه را بدون هیچ هزینه ای مرجوع و یا تعویض نمایید. این خدمت باعث می شود که شما بدون هیچ گونه دغدغه ای کالای خود را خریده و استفاده کنید.

 ممکن است که برای خودروی شما برند های دیگری نیز وجود داشته باشد که بعضاً از کیفیت و قیمت مطلوب و مناسب تری برخوردار باشند. اما بررسی همه برند ها، امری بسیار وقت گیر و طات فرسا بوده و همین مهم باعث می شود که بسیاری از دارندگان خودروی ها کیا و هیوندا، به سراغ افراد با تجربه در این امر بروند. مجموعه ی یدک یار برای رفع این نیاز نیز برای شما خدمتی فراهم نموده است تا شما به خریدی مطمئن و راحت داشته باشید. با شماره گیری 02191305060 می توانید با مشاوران مجموعه ی یدک یار به صورت کاملاً رایگان در ارتباط باشید و از راهنمایی های هم کاران ما استفاده کنید. برای پیدا کردن همه ی قطعات یدکی خودروی خود نیز می توانید با وارد کردن مدل دقیق خودروی خود به همه ی لوازم مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید.

نمایش بیشتر
تصویر
کد محصول
محصول
قیمت
محصولات یافت شده: 2674
کاربر گرامی جهت سفارش تلفنی یا نیاز به هرگونه راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید:
021-91305060