چراغ شاهین

عرضه بهترین قیمت چراغ جلو و عقب شاهین در انواع برند در یدک یار

چراغ عقب شاهین

چراغ جلو شاهین

"چراغ شاهین" یکی از قطعات اصلی بدنه این خودرو به شمار میرود. چراغ خودرو (Car Headlamp) علاوه بر روشن کردن جاده وظیفه دادن سیگنال های مختلف به دیگر راننده ها را دارد تا از بروز تصادفات جلوگیری کند. چراغ های اصلی شاهین به 6 قطعه تقسیم میشود که به تفکیک دو قطعه برای چراغ جلو شاهین (غیر از چراغ های پروژکتور)، و چهار قطعه دیگر برای چراغ عقب شاهین که دو تای آن ها روی گلگیر عقب و دوتای دیگر بر روی صندوق عقب این خودرو هستند. این چراغ ها به صورت کامل در بازار لوازم یدکی به فروش می رسد و نمیتوان آن را به صورت تلق چراغ خریداری نمود. این بخش بصورت تخصصی با هدف ارائه خدمات و "فروش چراغ جلو و عقب شاهین" طراحی شده است تا شما بتوانید به راحتی تمامی چراغ های این خودرو را در انواع برند ها همراه با قیمت مشاهده، بررسی و مناسب ترین قطعه را خریداری نمایید.

اگر تمایل دارید تا راجب چراغ ماشین و انواع آن بیشتر بدانید، مقاله انواع چراغ ماشین را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

بخش تخصصی خرید چراغ شاهین در یدک یار

با توجه به اینکه این بخش بصورت تخصصی برای "خرید چراغ شاهین" طراحی شده است، شما به راحتی میتوانید به تفکیک چراغ های جلو و عقب شاهین را در این صفحه پیدا کنید. با انتخاب بخش چراغ جلو شاهین دسترسی کاملی به برند های مختلف چراغ جلو راست و چپ شاهین خواهید داشت. همچنین با انتخاب بخش چراغ عقب شاهین نیز میتوانید به تفکیک جایگاه چراغ عقب راست و چپ شاهین، هم روی گلگیر و هم روی صندوق را مشاهده کنید. در هر کدام از این بخش ها شما میتوانید پس از بررسی اقدام به خرید چراغ شاهین با برند مدنظر خود داشته باشید.
گفتنی است مثل سایر قطعات با خرید چراغ شاهین از یدک یار شما ضمانت اصالت قطعه را نیز دریافت نموده و در صورت اصل، نو یا متقایر بودن برند سفارش داده شده میتوانید چراغ دریافتی را مرجوع یا تعویض کنید.

در زمان خرید چراغ شاهین به چه چیز هایی دقت کنیم؟

در زمان خرید چراغ شاهین مهم ترین موردی که باید به آن دقت نمود جایگاه درست چراغ است. چراغ جلو و عقب راست شاهین همان چراغ سمت شاگرد، چراغ جلو و عقب چپ شاهین همان چراغ سمت راننده است. علاوه بر آن هنگام خرید چراغ عقب شاهین به جایگاه آن دقت کنید، محل قرار گیری آن دقت داشته باشید. همانطور که بیشتر گفته شد چراغ عقب شاهین دو تکه بوده و قسمتی از آن روی گلگیر عقب و قسمت کوچکتری روی درب صندوق قرار دارد که بصورت جداگانه به فروش میرسد و میتوانید قطعه مورد نیاز خود را خریداری نمایید.
هنگام خرید چراغ شاهین باید بدانید که تا به امروز تغییر و تفاوتی در طراحی چراغ این خودرو در نسخه های عرضه شده ایجاد نشده و به عبارت دیگر چراغ جلو و عقب شاهین در تمامی تیپ ها یکی است.
زمان خرید چراغ شاهین از سلامت فیزیکی آن اطمینان حاصل کنید، یدک یار این امکان را فراهم کرده تا در صورت اصل نبودن قطعه یا وجود مشکل فیزیکی بتوانید قطعه را بدون هزینه مرجوع یا تعویض نمایید.

همه چیز درباره قیمت چراغ شاهین

"قیمت چراغ شاهین" بصورت کامل به برند و کیفیت تولید آن بستگی دارد. گفتنی است برند کروز یکی از برند هایی است که چراغ شاهین را برای خط تولید سایپا یدک تامین میکند لذا میتوان گفت یکی از با کیفیت ترین و البته گران ترین برند های چراغ این خودرو است. از طرف دیگر قیمت این قطعه با فراوانی آن نیز ارتباط مستقیم دارد. لذا با توجه به اینکه در کل فراوانی لوازم یدکی شاهین به دلیل جدید بودن این خودرو کم است لذا بدیهی است قیمت چراغ جلو و عقب شاهین بسته به رقبای هم رنج قیمتی خود گران تر باشد.
بصورت کلی باید گفت قیمت چراغ جلو شاهین با توجه به ابعاد بزرگتر آن بیشتر از چراغ عقب بوده است. البته نکته قابل تأمل این است که چراغ عقب شاهین بصورت دو تکه بوده و هر کدام بصورت جدا به فروش میرسد، لذا شما میتوانید قطعه مورد نیاز خود را با هزینه کمتر تهیه کنید. بدیهی است قیمت چراغ عقب شاهین بخش روی صندوق با توجه به ابعاد کوچکتر، کمتر از قیمت قسمت روی گلگیر آن است.
در این بخش شما میتوانی به تفکیک برند و جایگاه و سمت قطعه، قیمت چراغ شاهین را مشاهده و بعد از بررسی اقدام به خرید این قطعه نمایید.

مزایای خرید این محصول از یدک یار

شما می توانید برای خرید لوازم یدکی شاهین، به هر مغازه ای در بازار سر بزنید اما دیگر از ضمانت اصالت کالا و پاسخگویی به سوالات احتمالی شما خبری نخواهد بود. یدک یار علاوه بر ضمانت اصالت، که این اطمینان را از اصل و نو بودن چراغ شاهین به شما می دهد، توانایی تماس رایگان با مشاورین متخصص در امر لوازم یدکی را نیز تعبیه کرده است.
همچنین می توانید برای مطالعه ی بیشتر مقاله ی بررسی شاهین را مطالعه نمایید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره چراغ شاهین با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی