خرید چراغ شاهین

چراغ جلو شاهین

چراغ عقب شاهین

"چراغ شاهین" یکی از قطعات در بدنه ماشین شاهین به حساب می آید. این خودرو 6 چراغ دارد که دو تای آن ها برای جلو بوده (غیر از چراغ های پروژکتور) و 4 تا در عقب ماشین وجود دارد که دو تای آن ها روی گلگیر عقب و دوتای آن ها بر روی صندوق عقب هستند. این چراغ ها به صورت کامل در بازار های لوازم یدکی به فروش می رسد و در حال حاظر نمیتوان آن را به صورت تلق چراغ خریداری نمود.

بخش تخصصی خرید چراغ شاهین در یدک یار

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم در بازار خرید لوازم یدکی شاهین، چراغ این خودرو به 3 دسته ی چراغ جلو شاهین، چراغ عقب روی گلگیر شاهین، چراغ عقب روی صندوق شاهین تقسیم میشود. پیدا کردن هر کدام از این قطعات به دلیل در بازار لوازم یدکی ممکن است بسیار زمان گیر باشد زیرا تعدد این خودرو همانند خودروی های دیگر ایرانی نبوده است. بنابراین یدک یار به عنوان بزرگترین فروشگاه لوازم یدکی، بخشی از کار خود را به تهیه ی قطعات یدکی شاهین سپرده است و "خرید چراغ شاهین" نیز زیر مجموعه ی این موضوع قرار میگیرند.

در زمان خرید چراغ شاهین به چه چیز هایی دقت کنیم؟

همه می دانیم که نباید چراغ شکسته و یا خط و خش دار خریداری کنیم و این موضوع بسیار بدیهی است. ولی نکته ای که در این خودرو بسیار مهم است، جایگاه چراغ های عقب است که عمدتا با هم جا به جا و یا اشتباه گرفته می شود. بنابراین حتما قبل از خرید به شکل چراغ حتما دقت نمایید.

بررسی قیمت چراغ شاهین

"قیمت چراغ شاهین" مانند باقی قیمت های لوازم یدکی متناسب عواملی مثل دلار و تورم متغیر می شود . اما نکته ی مهم اینجاست که این خودرو یه سر و گردن از عموم خودرو های ایرانی دیگر بالا تر است و حتی از لحاظ قیمتی هم مانند آن ها نیست. بنابراین باید گفت که داشتن توقع قیمت پایین برای چراغ این خودرو امری غیر منطقی است و نباید از دیدن قیمت بالا برای چراغ این خودرو تعجب نمایید.

مزایای خرید این محصول از یدک یار

شما می توانید برای خرید لوازم یدکی شاهین، به هر مغازه ای در بازار سر بزنید اما دیگر از ضمانت اصالت کالا و پاسخگویی به سوالات احتمالی شما خبری نخواهد بود. یدک یار علاوه بر ضمانت اصالت، که این اطمینان را از اصل و نو بودن چراغ شاهین به شما می دهد، توانایی تماس رایگان با مشاورین متخصص در امر لوازم یدکی را نیز تعبیه کرده است.
همچنین می توانید برای مطالعه ی بیشتر مقاله ی بررسی شاهین را مطالعه نمایید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی