خرید چراغ تارا

چراغ جلو تارا

چراغ عقب تارا

"چراغ تارا" یکی از قطعات بدنه و نسبتا کم یاب در ماشین تارا به حساب می آید زیرا این طراحی چراغ در ایران برای اولین بار است که به وجود آمده و غیر از این خودرو، میتوان گفت که خودرویی که به این شکل چراغ عقب پیوسته داشته باشد، در کارخانه های ایرانی ساخته نمیشود. یدک یار به عنوان بزرگترین توزیع کننده ی لوازم یدکی در کشور، چراغ تارا را در وب سایت خود به فروش می رساند.
فروش "چراغ جلو تارا" مانند باقی خودرو ها به صورت کاسه چراغ کامل بوده و نمیتوان تلق و یا اجزای آن را به صورت جداگانه خرید. "چراغ عقب تارا" نیز، به ظاهر به صورت پیوسته بوده ولی در اصل از 3 قسمت تشکیل شده است که دوتای آن روی گلگیر ها و یکی هم در وسط روی درب صندوق این خودرو قرار داد.

بخش تخصصی خرید چراغ تارا در یدک یار

این ماشین یکی از خودرو های جدید رو نمایی شده ایرانخودرو است، به همین دلیل پیدا کردن لوازم یدکی تارا در بازار کمی دشوار خواهد بود. در همین راستا برای سهولت خرید شما عزیزان، یدک یار بخش های مختلفی به لوازم یدکی این خودرو اختصاص داده است. این صفحه نیز بصورت تخصصی برای "خرید چراغ تارا" تعبیه شده. در این بخش میتوانید چراغ جلو تارا، چراغ خطر تارا، بخش روی صندوق و هم روی گلگیر را مشاهده و خریداری کنید.

در زمان خرید چراغ تارا به چه چیز هایی دقت کنیم؟

یکی از مهم ترین نکته هایی که در زمان خرید چراغ تارا باید در نظر بگیریم، بررسی سلامت فیزیک  قطعه به منظور عدم وجود زدگی و شکستگی در آن است. وجود خط و خش، شکستگی و .... نکته ی بعدی که در چراغ عقب تارا باید در نظر بگیریم، سالم بودن تمام LED هاست. سوختن یک ال ای دی در چراغ خطر تارا به مرور زمان باعث سوختگی بقیه ی ال ای دی ها خواهد شد. لذا از فروشگاهی این قطعه را خریداری کنید که پس از دریافت محصول در صورت خراب بودن آن را مرجوع نمایید. نکته آخر و مهمی که باید هنگام خرید چراغ تارا به آن توجه ویژه ای داشت، جایگاه چراغ عقب این خودرو است. همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم چراغ عقب این خودرو از سه بخش تشکیل شده و معمولا چراغ عقب روی گلگیر تارا بیشتر از چراغ یک تکه روی صندوق در معرض تصادف و شکستگی است. لذا در زمان خرید چراغ عقب تارا حتما به جایگاه چراغ دقت ویژه داشته باشید.

بررسی قیمت چراغ تارا

متاسفانه به دلیل کم یاب بودن این قطعه، به هیچ عنوان نمیتوان "قیمت چراغ تارا" را به صورت دقیق اعلام نمود و باید منتظر ورود این خودرو به صورت عمده در بازار خرید و فروش خودرو ماند تا درخواست قطعات آن نیز به مرور زمان افزایش و فراوانی آن در بازار زیاد شود. در این شرایط قیمت چراغ تارا مثل سایر خودرو های داخلی رنج مشخصی پیدا خواهد کرد. البته گفتنی است با توجه به اینکه این خودرو جزو خودرو های میان رده است و برای اقشار متوسط رو به بالای جامعه طراحی شده طبیعتا نباید انتظار قیمت ارزان و اقتصادی برای قطعات آن داشت. قیمت چراغ تارا نیز طبیعتا در مقایسه با سایر خودرو های داخلی با قیمت بالاتری در بازار عرضه میشود.

مزایای خرید این محصول از یدک یار

شما می توانید برای خرید لوازم یدکی تارا، به هر مغازه ای در بازار سر بزنید اما دیگر از ضمانت اصالت کالا و پاسخگویی به سوالات احتمالی شما خبری نخواهد بود. یدک یار علاوه بر ضمانت اصالت، که این اطمینان را از اصل و نو بودن چراغ تارا به شما می دهد، توانایی تماس رایگان با مشاورین متخصص در امر لوازم یدکی را نیز تعبیه کرده است.

           

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی