چراغ تارا

بهترین قیمت چراغ جلو و عقب تارا (فابریک و آبکو) در یدک یار

چراغ جلو تارا

چراغ عقب تارا

"چراغ تارا" یکی از اصلی ترین قطعات بدنه تارا به حساب می آید و اولین خودروی ایرانی با چراغ عقب پیوسته است. یدک یار به عنوان بزرگترین توزیع کننده لوازم یدکی خودرو در کشور، چراغ تارا را در وب سایت خود به فروش می رساند. چراغ خودرو (Car Headlampوظیفه دارد تا راه را برای راننده روشن کرده و فضای دید بهتری به اون دهد. همچنین در تاریکی شب موجب میشود تا دیگر رانندگان راحت تر خودرو شما را ببینند. اگر تمایل دارید تا راجب چراغ خودرو اطلاعات بیشتری داشته باشید، مقاله انواع چراغ ماشین را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.
با توجه به اینکه چراغ تارا یکی از اصلی ترین قطعاتی است که در تصادفات آسیب میبیند، یدک یار این بخش را بصورت تخصصی برای فروش چراغ جلو و عقب تارا طراحی کرده تا شما بتوانید به راحتی اقدام به خرید این قطعه نمایید.

بخش تخصصی خرید چراغ تارا در یدک یار

خودرو تارا یکی از ماشین های جدید رونمایی شده ایرانخودرو است، به همین دلیل پیدا کردن لوازم یدکی تارا در بازار کمی دشوار خواهد بود. در همین راستا برای سهولت خرید شما عزیزان، یدک یار بخش های مختلفی به لوازم یدکی این خودرو اختصاص داده است. این صفحه نیز بصورت تخصصی برای "خرید چراغ تارا" تعبیه شده. در این بخش میتوانید چراغ جلو تارا و چراغ خطر تارا را به تفکیک در برند ها و طرح های مختلف مشاهده و خریداری نمایید. در بخش تخصصی خرید چراغ تارا تلاش شده تا هر اطلاعاتی که برای خرید این قطعه باید به آن توجه داشته باشید در اختیار شما قرار گیرد.

در زمان خرید چراغ تارا به چه چیز هایی دقت کنیم؟

یکی از مهم ترین نکته هایی که در زمان خرید چراغ تارا باید در نظر بگیریم، بررسی سلامت فیزیک  قطعه به منظور عدم وجود زدگی و شکستگی در آن است. نکته ی بعدی که هنگام خرید چراغ عقب تارا باید در نظر بگیرید، سالم بودن تمام LED هاست، هنگام خرید این قطعه دقت داشته باشید که LED های چراغ عقب باید همگی سالم باشند و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید. با تمامی این تفاسیر یدک یار به هنگام خرید چراغ جلو و عقب تارا ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی را به شما عرضه میدارد. ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا به این معنا است که اگر بعد از دریافت چراغ جلو و عقب تارا قطعه اصل نبود و یا سالم به دست شما نرسید میتوانید چراغ تارا را مرجوع و یا تعویض کنید.
نکته آخر و مهمی که باید هنگام خرید چراغ تارا به آن توجه ویژه ای داشت، جایگاه چراغ عقب این خودرو است. چراغ عقب تارا به ظاهر پیوسته بوده اما در اصل از از پنچ بخش تشکیل شده است. دو بخش چراغ عقب روی گلگیر تارا، دو بخش چراغ عقب روی صندوق تارا و یک بخش چراغ عقب وسط تارا است که روی صندوق قرار دارد، لذا در زمان خرید چراغ عقب تارا حتما به جایگاه چراغ دقت ویژه داشته باشید. شما میتوانید تمامی این قطعات را از این بخش خریداری نمایید.
توجه داشته باشید که "فروش چراغ جلو و عقب تارا" مانند باقی خودرو ها به صورت کامل بوده و نمیتوان تلق و یا اجزای آن را به صورت جداگانه خرید.
هنگام خرید چراغ عقب تارا باید به برند قطعه دقت ویژه ای داشته باشید، چرا که در صورت خرید قطعه بی کیفیت چراغ به خوبی کنار هم قرار نگرفته و موجب زشت شدن خودرو شما میشود.

بررسی رنج قیمت چراغ تارا

با توجه به جدید بودن این خودرو و پایین بودن تیراژ آن و به دلیل کم یاب بودن قطعه تارا، بصورت کلی باید گفت "قیمت چراغ تارا" در مقایسه با رقبای خود بیشتر است. گفتنی است قیمت چراغ عقب تارا با توجه به اینکه نسبت به سایر خودرو ها بزرگتر است بدیهی است که بصورت کامل رنج قیمتی خیلی بالاتری داشته باشد اما چون میتوان آن را بصورت جداگانه خریداری کرد شما میتوانید تنها قطعه مورد نیار خود را خریداری نمایید.
گفتنی است چراغ عقب تارا در طرح های مختلفی عرضه شده است و باید گفت قیمت چراغ عقب تارا آپکو از مدل فابریک آن گرانتر است.
یدک یار تلاش دارد تا همواره بهترین قیمت چراغ تارا را به شما عزیزان ارائه کند، در این بخش شما میتوانید لیست قیمت چراغ جلو و عقب تارا را مشاهده کنید و قطعه مدنظر خود را خریداری نمایید.

مزایای خرید این محصول از یدک یار

شما می توانید برای خرید لوازم یدکی تارا، به هر مغازه ای در بازار سر بزنید اما دیگر از ضمانت اصالت کالا و پاسخگویی به سوالات احتمالی شما خبری نخواهد بود. یدک یار علاوه بر ضمانت اصالت، که این اطمینان را از اصل و نو بودن چراغ تارا به شما می دهد، توانایی تماس رایگان با مشاورین متخصص در امر لوازم یدکی را نیز تعبیه کرده است. و همچنین چراغ جلو و عقب تارا در سریع ترین زمان ممکن یعنی در تهران 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر ها 24 الی 48 ساعته به دست شما مشتریان عزیز میرسد.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره چراغ تارا با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی