روش های ارسال

ارسال تهران

برای آدرس های ثبت شده در شهر تهران دو نوع شیوه ارسال مرسوم است.

در شیوه عادی ارسال، هزینه رایگان میباشد (خرید های بالای 500,000 تومان) و اگر تا قبل از ساعت 17 کاربر سفارش خودرا ثبت کرده باشد نهایتا تا ظهر روز بعد محصول به دست مشتری خواهد رسید.

شیوه دوم ارسال اکسپرس میباشد که ارسال سریع تری است. هزینه اکسپرس 35,000 تومان است که اگر تا قبل از ساعت 17 سفارش ثبت شده باشد تا پایان همان روز محصول به دست مشتری خواهد رسید.

 

ارسال شهرستان

برای ارسالی های شهرستان 4 شیوه ارسال وجود دارد

1/ پست پیشتاز : پست پیشتاز برای کالاهای کمتر از 25 کیلو( سبک و کم حجم) کاربرد دارد و نهایتا تا 5 روز کاری سفارش به دست مشتری خواهد رسید. هزینه پست بعد از تحویل کالا محاسبه و از طریق خود شرکت دریافت میشود.

2/ تیپاکس : این شیوه از ارسال هم مخصوص کالاهای  کمتر از 25 کیلو (کم حجم و سبک) میباشد و طی 24 تا 72 ساعت به دست مشتری خواهد رسید. هزینه تیپاکس به عهده مشتری بوده و در زمان تحویل باید پرداخت شود.

3/ باربری : این شیوه برای محصولات سنگین، حجیم و کالاهایی که در لیست ممنوعیت ارسال پست و تیپاکس است استفاده میشود. ممکن است تا 8 روز کاری طول بکشد و هزینه آن به عهده مشتری میباشد که در زمان تحویل کالا بایستی پرداخت شود.

4/ ترمینال اتوبوس : این روش هم مانند باربری برای کالاهای سنگین، حجیم و کالاهایی که در لیست ممنوعیت ارسال پست و تیپاکس است کاربرد دارد. مدت زمان تحویل محصول از این شیوه بسته به آدرس کاربر تا 48 ساعت زمان می‌برد.

 

لازم به ذکر است آماده سازی سفارش های شهرستان ها ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد و چنانچه مدت ارسال کالا طولانی شود به عهده مرجعی است که برای ارسال انتخاب نموده اید. به محض تحویل سفارش به مرجع پستی برای شما پیامکی ارسال میشود که بعد از آن دیگر شرکت یدک یار عهده دار مدت زمان تحویل کالا نمیباشد.

کاربر گرامی جهت سفارش تلفنی یا نیاز به هرگونه راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید:
021-91305060