شیوه های پرداخت

پرداخت در محل

 این شیوه از پرداخت تنها برای کاربرانی امکان پذیر است که آدرس ثبت شده آنها در شهر تهران باشد. این امکان به طور هوشمند توسط سیستم بررسی شده و در صورت امکان شما میتوانید این شیوه از پرداخت را انتخاب کنید.

شما می توانید مبلغ سفارش خود را به هنگام تحویل کالا، با کلیه کارت های بانکی از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت کنید. 

 

پرداخت اینترنتی

کاربران میتوانند در هنگام ثبت سفارش با انتخاب گزینه پرداخت اینترنتی وارد درگاه اینترنتی شده و به طور آنلاین مبلغ سفارش خودرا پرداخت نمایند.در صورت پرداخت موفق سفارش مشتری ثبت قطعی شده و ادامه فرآیند خرید از طریق پیامک اطلاع داده میشود.

برای پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر نیاز دارید:

  - شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

  - رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.(
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
   - cvv2 ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
 

   - تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

 

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

 در صورت لزوم برگشت وجه از طریق یدک یار، مبلغ سفارش به همان حساب ثبت شده در حساب کاربری وایز میشود.
- در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، یدک یار مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

 

کارت به کارت

درصورت انتخاب این گزینه در فرایند پرداخت، شماره کارت برای شماره تماسی که کاربر از طریق آن اقدام به ثبت نام نموده است ارسال می‌شود. مشتری موظف است پس از پرداخت، از طریق تماس با شماره تلفن 02191305060 اطلاع داده تا ادامه روند خرید انجام شود.

کاربر گرامی جهت سفارش تلفنی یا نیاز به هرگونه راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید:
021-91305060