خرید و قیمت کمپرسور کولر پراید - یدک یار | یدک یار
نتایج در محصولات
نتایج در دسته‌ها

خرید و قیمت کمپرسور کولر پراید - یدک یار

"کمپرسور کولر پراید" اصلی ترین قطعه در مجموعه کولر و تهویه این خودرو بشمار میرود. کمپرسور کولر (air conditioning compressor) قطعه ای مطرفی نیست، لذا نیازی به تعویض دوره ای آن وجود ندارد اما به مرور زمان مستهلک شده و یا در تصادفات آسیب دیده و نیاز به تعمیر یا تعویض خواهد داشت. در صورتی که تمایل داشتیند اطلاعات بیشتری در مورد اینکه کمپرسور کولر چیست؟ کسب کنید میتوانید مقاله مرتبط را در بخش مجله مطالعه کنید.

انواع کمپرسور کولر پراید

کمپرسور کولر پراید تنوع زیادی دارد، این تنوع به این معنا نیست که شما قدرت انتخاب بیشتری برای خرید این محصول دارید! بلکه در هر مدل پراید از یک نوع خاص کمپرسور کولر استفاده شده است. انواع کمپرسور کولر پراید به شرح زیر است:
-
کمپرسور کولر پراید ساندن
- کمپرسور کولر پراید پاناسونیک
- کمپرسور کولر شیاری و تسمه ای پراید
- کمپرسور کولر درب از بالا و درب از پشت پراید

خرید کمپرسور کولر پراید

همانطور که پیشتر گفته شد، در زمان "خرید کمپرسور کولر پراید" باید به مدل کمپرسور خودرو خود دقت داشت. کمپرسور کولر پراید کره ای با کمپرسور کولر پراید 131، 132، 141 و 111 که به سری X100 معروف هستند متفاوت است. همینطور کمپرسور کولر پراید یورو 4 با کمپرسور کولر پراید صبا نیز کاملا با یکدیگر تفاوت دارند و عملا دو قطعه جدا در آنها استفاده شده است. از طرفی کمپرسور کولر پراید هیدرولیک و غیر هیدرولیک نیز با یکدیگر تفاوت دارند.
نکته ای که باید در زمان خرید کمپرسور کولر پراید به آن دقت داشته باشید این است که مدل کمپرسور کولر مناسب پراید شما از سال تولید یا مدل دقیق آن مشخص نمیشود و باید بصورت دقیق مدل آن را بشناسید و یا با نمونه آن اقدام به خرید کمپرسور کولر مناسب کنید. در صورتی که شناخت کافی بروی این قطعه دارید، در راستا سهولت شما متخصصین یدک یار میتوانند با مشاهده عکس از کمپرسور خودرو شما، مدل دقیق را در اختیار شما قرار دهند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر، حتما مقاله راهنما خرید کمپرسور کولر پراید را مطالعه نمایید.

قیمت کمپرسور کولر پراید

بدیهی است "قیمت کمپرسور کولر پراید" در انواع مختلف متفاوت بوده و با یکدیگر فرق میکند. در این بخش میتوانید شاهد قیمت تمامی مدل های کمپرسور کولر پراید باشید.
از آنجایی که کمپرسور کولر دست دوم پراید در بازار فروش لوازم یدکی بسیار زیاد بوده و به راحتی میتوان آن را به جای قطعه نو به فروش رساند، لذا در صورت مواجهه قطعه ای با اختلاف قیمت زیاد، حتما از اصالت و سلامت آن اطمینان حاصل فرمایید.

برند اصلی کمپرسور کولر پراید چیست؟

کمپرسور کولر پراید در بسته بندی های سایپا یدک عرضه نمیشوند و هر یک از مدل های آن برند اصلی متفاوتی دارد. از اینرو پیشنهاد میکنیم در صورتی که اطلاعات کافی در مورد برند اصلی این قطعه ندارید، با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا شما را کاملا راهنمایی کنند.

ارسال کمپرسور کولر پراید

فارغ از نوع کمپرسور کولر پراید شما، یدک یار قطعه شما را به ضمانت اصالت و سلامت در سریع ترین زمان ممکن در محل مدنظرتان به شما عرضه میدارد.
ارسال کمپرسور کولر پراید در تهران بین 3 الی 4 ساعت، در استان هایی مثل اصفهان، شیراز، یزد، مشهد و … 24 الی 48 ساعت صورت میگیرد.

در صورت وجود هر گونه سوال میتوانید با شماره 02191305060 تماس حاصل فرمایید.

توجه داشته باشید، همواره میتوانید تمامی لوازم یدکی پراید را در بخش اختصاصی این خودرو مشاهده نمایید.

نمایش بیشتر
تصویر
کد محصول
محصول
قیمت
کد محصول: 7510282
محصولات یافت شده: 12
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی