لوازم یدکی
ثبت نام / ورود
آیا می خواهید محصولی سفارش دهید؟
از طریق فرم زیر می تونی درخواست تو ثبت کنی تا سریع باهات تماس بگیریم 👇
در صورت نیاز به مشاوره، اینجا کلیک کنید
ثبت قطعه و درخواست تماس

خرید دیسک و صفحه کلاچ دنا

به صفحه تخصصیخرید دیسک و صفحه دناخوش آمدید. این بخش با هدف سهولت شما برای انتخابدیسک و صفحه کلاچ دنابا برند مناسب طراحی شده. در این بخش شما میتوانید تمامی برند ها مطرح دیسک و صفحه کلاچ دنا در بازار فروش لوازم یدکی را مشاهده کنید. همانطور که مشخص هستقیمت دیسک و صفحه دنابا برند های مختلف بسیار متفاوت است و این بدیهی است که این المان در کیفیت و مرغوبیت آن تاثیر داشته باشد. اما باید توجه داشت که الزاما گرانترین برند دیسک و صفحه دنا مرغوب برترین آن نیست. شما برای مقایسه میزان مرغوبیت محصولات زیر بر طبق برند آنها نیاز به شناخت کامل برند های تولید کننده دیسک و صفحه دارید. در صورتی که اطلاعی در این زمینه نداشتید میتوانید با تماس با متخصصین یدک یار از مشاوره رایگان خرید دیسک و صفحه دنا استفاده کنید. همکاران ما شما را در راستای خرید مرغوبترین قطعه با توجه به بودجه موردنظرتان راهنمایی میکنند.
تمامی دیسک و صفحه کلاچ (clutch) های زیر مناسب برای خودرو دنا با موتور ملی است، لذادیسک و صفحه کلاچ دنا پلاسو دنا حتی در نسخه های توربو در اصل یکی هستند چرا که از یک گیربکس استفاده میکنند. باید گفت تمامی محصولات زیر بصورت کیت کلاچ در اختیار شما قرار میگیرد. این به این معنی است که شما در زمان خرید دیسک، صفحه و بلبرینگ کلاچ دنا را بصورت یکجا خریداری میکنید و نیازی به خرید بلبرینگ کلاچ بصورت جداگانه نیست.
قطعات این صفحه از برند ها معتبر و شناخته شده دیسک و صفحه برای دنا هستند. در صورتی که شما در حوزه اصالت دیسک و صفحه آشناییت کافی ندارید مجموعه یدک یار این امکان را برای شما فراهم ساخته تا بتوانید با خیالی آسودی دیسک و صفحه دنا خود را خریداری کنید. تمامی محصولات این بخش ضمانت اصالت برند یدک یار را دارد. این ضمانت به گونه ای است که شما پس از سفارش قطعه میتوانید در محل مورد نظر خود دیسک و صفحه دنا را دریافت کنید و به قطعه را به متخصص مورد اطمینانتان نشان دهید، در صورتی که اصالت برند این قطعه از سمت متخصص شما تایید نشد این امکان فراهم شده تا شما بتوانید بدون پرداخت هزینه اضافه قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید.

در صورت تمایل با ورود به بخش مجله فروشگاه لوازم یدکی یدک یار با مطالعه مقاله دیسک و صفحه کلاچ چیست؟ میتوانید با این قطعه و نحوه عملکرد دقیق آن در دنا خود بیشتر آشنا شوید.

اطلاعات بیشتر ...

مرتب سازی براساس

جدیدترین
جدیدترینپر بازدیدترینمنتخبپر فروشترینقیمت کالا
نزولی
صعودینزولی
نمایش کالاهای موجود