پژو

لیست قطعات پژو

کد محصول: 3864058
کد محصول: 9513966
کد محصول: 9690635
کد محصول: 9373618
کد محصول: 8324316
کد محصول: 8548344
قطعه اورجینال
طبق جلو چپ پژو 2008 پژو
کد محصول: 8805786
کد محصول: 1782808
کد محصول: 3097289
کد محصول: 1820993
کد محصول: 7826734
کد محصول: 5921100
کد محصول: 7206664
قطعه اورجینال
سگدست جلو چپ پژو 2008 پژو
کد محصول: 6504549
کد محصول: 3816215
کد محصول: 4302735
کد محصول: 7242628
کد محصول: 3933510

محصولات یافت شده: 531

شرکت پژو (peugeot) یکی از تولید کنندگان با کیفیت خودرو در کشور فرانسه با تنوع تولیدی محصولات است. این شرکت در سال 1810 میلادی توسط خانواده پژو که در حال حاضر 14 درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند به منظور ساخت آسیاب های قهوه در شهر فرانش تاسیس شد. اما شروع کار آن ها در خودرو سازی مربوط به سال 1882 با تولید دوچرخه بود. این مجموعه اولین خودروی خود را، که سه چرخ بود در سال 1889 تولید کرد. امروزه این شرکت به عنوان زیر مجموعه گروه  PSE شناخته می شود.

یکی از مسئولیت های شرکت ایساکو "فروش لوازم یدکی برند پژو" می باشد. اما نکته حائز اهمیت، تولید نکردن لوازم یدکی توسط خود این برند داخلی است! شاید به این نکته فکر می کنید که پس چرا محصولاتی که تا به حال خریداری کرده اید در بسته بندی پژو و با هولوگرام ایساکو بوده. فکر شما کاملا درست است اما نکته اصلی اینجاست که این شرکت به دلیل کم کردن هزینه و دغدغه های خود تولید قطعات را به کمپانی های کوچک تر سپرده و خودش تنها، کار تضمین اصالت و عرضه را پذیرفته است. با این عمل پای سودجویان به بازار عرضه باز می شود.

یکی از خدمات فروشگاه اینترنتی یدک یار تضمین اصالت کالا و ارائه حق مرجوعی در صورت بروز مشکل برای کالا است. پس در این وضعیتی که تشخیص قطعه اصل از تقلبی بسیار سخت است بهترین راه، "خرید لوازم یدکی برند پژو" از نمایندگی های معتبر و فروشگاه های شناخته شده است. یدک یار با دادن این تضمین اصالت چه برای محصولات پژو و چه محصولات دیگر آرامش خاطر را در خرید برای شما به ارمغان می آورد.

پس اگر در بازار با دو تا از"لوازم یدکی برند پژو" با یک بسته بندی مشابه و قیمتی متفاوت رو به رو شدید تعجب نکنید این اتفاق به خاطر همان تولید کننده های متفاوت است. البته دقت کنید که هر گرانی علت اصالت یک کالا نیست.

اما به نظر شما مشکل این نوع بازارگردانی در کجاست؟

اصل ماجرا در این مطلب خلاصه می گردد، به دلیل اینکه این قطعات در کمپانی های متفاوت تولید می شوند بدون شک از لحاظ کیفیت با هم تقاوت دارند. ایراد بزرگ تر در بسته بندی کردن آن ها است چون این محصولات با درجه کیفیت های متفاوت و با "قیمت لوازم یدکی برند پژو" اورجینال در یک بسته بندی گذاشته و به بازار ارائه می شوند.

درخواست مشاوره از طریق متخصصین راه دیگری است که شما می توانید یک خرید مطمئن و با اصالت داشته باشید که اگر این مشاوره رایگان باشد چیزی جز سود برای شما مشتریان عزیز نیست. یکی دیگر از خدمات فروشگاه اینترنتی یدک یار مشاوره تلفنی رایگان از متخصصان این رشته با شماره تلفن های بارگذاری شده بر روی سایت است.

 البته قطعات پژو از کارخانه اصلی هم به کشور ما صادر می شود اما تشخیص اصلی بودن قطعه کمی سخت است. شاید در موقع خرید به این نکته هم برخورد کنید که نام برند بعضی از لوازم یدکی پژو، همنام ایساکو نیست. به نظر می رسد که خود این شرکت به دلیل اینکه نام های تجاری زیادی را در بازار تولید کند و بتواند فروش بیشتری را داشته باشد این قطعات را با نام کارخانه مبدا و همان تولید کننده روانه بازار می کند. البته برای جلوگیری از استفاده سودجویان از این وضعیت بهم ریخته، با چاپ یک هولوگرام اختصاصی سه بعدی و چسباندن آن بر روی بسته بندی قطعات تا حد امکان به این اوضاع سر و سامان داده شده است. نمایندگی انحصاری محصولات پژو در ایران، شرکت ایران خودرو است. این شرکت به دلیل ورشکستگی در سال 60ق، پیشنهاد شراکتی از طرف پژو دریافت و بعد از قبول این پیشنهاد، ایران خودرو اقدام به تولید خودروهای فرانسوی کرد و در بازار ایران به موفقیت های زیادی دست یافت.

در سال 1974 پژو، درصدی از سهام سیتروئن را خریداری کرد اما به دلیل مخالفت بسیاری از سهامداران و طرفداران سیتروئن، این دو شرکت در هم ادغام و شرکت جدید، پژو سیتروئن نام گذاری شد که هم نشان تجاری هر دو شرکت حفظ شود و هم از تکنولوژی و منابع یکدیگر بهره مند شوند. شرکت پژو، تنها خودروی سواری تولید نمی کند جالب است بدانید که در عرضه خودروهای لوکس، اسپورت و وسایل نقلیه تجاری هم فعالیت دارد. با اینکه در سال 2008 شرکت پژو دچار یک بحران مالی شد اما سال بعد با اضافه کردن به کادر تولید، فروش و مدیریتی خود توانست به بزرگترین خودروساز فرانسه و دومین خودروساز بزرگ جهان تبدیل شود.

امیدواریم با بیان این مطالب، هم توانسته باشیم خودروسازی پژو را به شما معرفی کرده باشیم هم چگونگی فروش لوازم یدکی در بازار را به شما انتقال دهیم و با معرفی فروشگاه اینترنتی یدک یار نوع خریدی سهل و ایمن را به شما شناسانده باشیم.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی