مزدا

لیست قطعات مزدا

کد محصول: 9714555
قطعه اورجینال
تسمه دینام مزدا 2 مزدا
کد محصول: 1219443
کد محصول: 4537673
کد محصول: 6219250
کد محصول: 6075531
کد محصول: 7225907
کد محصول: 2265263
کد محصول: 8299760
قطعه اورجینال
شمع مزدا 3 جدید مزدا
کد محصول: 2661605
کد محصول: 5610857
کد محصول: 2421487
کد محصول: 6982754
کد محصول: 8244808
کد محصول: 4082151
تخفیف
قطعه اورجینال
لنت ترمز مزدا 3 جدید جلو مزدا
کد محصول: 9031929
کد محصول: 7956222
کد محصول: 7469932
قطعه اورجینال
شمع مزدا 3 قدیم مزدا

محصولات یافت شده: 101

در سال 1920 شرکتی با کاراییِ خودروسازی درهیروشیماِ ژاپن تاسیس شد. موسس این شرکت فردی به نام جوجیرو ماتسودا است. نام تجاری این برند "مزدا" یکی از کارخانه های بزرگ خودروسازی در جهان می باشد. یکی از نکات قابل توجه در مورد نام گذاری مزدا، تشابه اسمی موسس این کارخانه و اهورا مزدا است. اهورا مزدا یکی از خدایان اساطیری آسیا و مخصوصا آسیای شرقی در گذشته می باشد  که به دلیل علاقه ماتسودا به این اسم، نام مزدا برای این مجموعه انتخاب شد.

"فروش لوازم یدکی مزدا" کار سختی نیست اما خرید آنها توسط مشتریان و تمیز دادن جنس اصلی از تقلبی کاری بسا سخت است.

به دلیل ازدیاد فروشگاه های "فروش لوازم یدکی" در ایران که اکثرا به شکل اینترنتی این کار را انجام می دهند شما باید سعی کنید تا قطعه اصلی را به دست آورید و این عمل میسر نمی شود مگر با خرید از نمایندگی ها و فروشگاه های مورد اطمینان. فروشگاه اینترنتی یدک یار با ارائه خدمات مناسب به مشتریان از قبیل: تضمین کردن اصالت "لوازم یدکی مزدا" و قطعات برند های دیگر، واگذاری حق مرجوعی به مشتری در صورت بروز مشکل در قطعه و ارائه مشاوره تلفنی رایگان از طریق متخصصان این حوزه. این فروشگاه درصدد برآمده تا نیازهای شما مشتریان عزیز را به بهترین نحو رفع و برآورده کند.

اگر بخواهیم از نمایندگی رسمی مزدا در ایران که لوازم یدکی این شرکت را تولید و به بازار عرضه می کند نامی ببریم ، باید به شرکت قطعه ساز که تولید کننده و شرکت مزدا یدک که خدمات پس از فروش این برند را بر عهده گرفته است اشاره کنیم.

شرکت مزدا 11 سال پس از تاسیس خود یعنی در سال 1931 میلادی اولین خودروی خود را طراحی، تولید و به بازار عرضه کرد اما حضور جدی مزدا در این بازار را میتوان به 29 سال بعد جایی که اولین خودروی چهارچرخ خود را ساخت موکول کرد.

اما ورود مزدا به ایران به سال 1338 باز می گردد که گروه تجاری و خودروسازی بهمن با تولید وانت سه چرخ مزدا این برند را به کشورمان معرفی و بعد، نام مزدا را به عنوان نام جدید خود معرفی نمود. با معرفی این محصول، در سال 1363 وانت مزدا 1600 به تولید و عرضه انبوه رسید و دوباره نام این شرکت تغییر کرد اما این بار به یک نامی که اصالت کشور ایران را هم به دنبال داشته باشد. این نام ایران وانت بود. شرکت "مزدا" در سال 1931 میلادی نام خود را به تویو کوگیو تغییر داد تا بتواند کامیون و کامیونت به کشور چین صادر کند. شرکت فورد در سال 1979 با خرید بیست و پنج درصد از سهام این شرکت و تاسیس کارخانه ای در آمریکای شمالی و نهادن نام مزدا آمریکای شمالی بر روی این شرکت دوره تحول جدیدی در این مجموعه را رقم زد. دیری نگذشت که شرکت تویو کوگیو نام خود را به مزدا تغییر داد. شرکت مذکور حدود سه سال بعد کارخانه ای در شهر فلت راک میشیگان تاسیس کرد که به جز تولید خودروهای سواری به تولید قعات ماشین های کوچک فورد هم پرداخت.

شاید خالی از لطف نباشد که بدانید شرکت مزدا با مجموعه فاو که با برند های دیگر خودرو سازی شراکت دارد همکاری های زیادی در سطح کلان خودرو سازی انجام می دهد.

یکی از مسائلی که بیشتر خریداران لوازم یدکی با آن مواجه اند بحث ارسال کالا به کلیه نقاط کشور است. خدمتی که هر فروشنده ای قادر به ارائه آن به دلایل مختلف نمی باشد اما فروشگاه اینترنتی یدک یار به جز ارائه خدماتی که قبلا گفته شد با ارسال قطعات به شهر و یا حتی درب منزل شما موجبات سهولت در دسترسی به کالاها را برای شما فراهم کرده است.

 اگر چه شرکت مزدا در جهان رتبه پانزدهمین خودروساز دنیا را دارا می باشد اما با این حال این برند در ایران نسبت به شرکت های خارجی دیگر در این حوزه شناخته شده تر است و این امر میسر نمیشد مگر با همکاری مزدا با یک شرکت ایرانی و واگذاری حق تولید و مونتاژ این خودروها که با همکاری شرکت بهمن این اتفاق افتاد.

امیدواریم با در دسترس قرار دادن این اطلاعات و معرفی فروشگاه اینترنتی یدک یار توانسته باشیم شما را در امر یک خرید مطمئن، با اصالت، مقرون به صرفه و بدون دردسر راهنمایی کرده باشیم.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی