عظام

لیست قطعات خودرو

کد محصول: 9219486
کد محصول: 4126177
کد محصول: 9365590
کد محصول: 2379548
کد محصول: 4975077
کد محصول: 9655851
کد محصول: 7209365
کد محصول: 7201455
کد محصول: 1608379
کد محصول: 4426988
کد محصول: 5772137
کد محصول: 8454132
کد محصول: 4284955
کد محصول: 1170724
کد محصول: 3132076
کد محصول: 6511233
کد محصول: 9480610
کد محصول: 5930697

محصولات یافت شده: 223

"لوازم یدکی عظام" یکی از برندهای قطعات خودرو می باشد که فعالیت این گروه از سال 1372 آغاز شده است و اکنون هم در زمینه تولید لوازم یدکی خوردو پیشرفت زیادی داشته است. بدون شک هر فردی که دارای خودرو می باشد باید بعد از مدتی قطعات آن را تعویض نماید و صاحبان خودرو های داخلی، میتوانند لوازم یدکی "عظام" را به عنوان یک برند قدیمی و شناخته شده، یکی از گزینه های خود برای خرید لوازم یدکی در نظر داشته باشند. عظام یکی از شرکت های صاحب نامی است که بسیاری از افراد با این برند آشنایی دارند. بیشتر مکانیک ها که خدمات تعمیر خودرو را به مشتریان خود ارائه می دهند بدون شک از عظام به عنوان یک برند اقتصادی ایرانی یاد میکنند.

مجموعه یدک یار با فروش مستقیم لوازم یدکی عظام به صورت عمده و تکی پلتفورمی مناسب برای "خرید لوازم یدکی عظام" میباشد. گروه عظام در تهران مستقر بوده و بیشتر از 4 هزار نفر در این گروه برای خدمت رسانی به مشتریان و تولید قطعات خودرو فعالیت می کنند. لوازم یدکی عظام از نظر کیفیت تمامی استانداردهای مورد نیاز را دارد. لذا میتوانید با اطمینان از قطعات برند عظام استفاده نمایید. طی چند دهه گذشته فروش قطعات این برند روز به روز بیشتر شده است و این امر هم به دلیل توانمندی های شرکت عظام در زمینه تولید کردن قطعات خودرو می باشد. امروزه از آنجایی که بیشتر خانواده ها حداقل یک خودرو دارند روز به روز نیاز به لوازم یدکی رو به افزایش است.

pastedGraphic.png

معرفی معروف ترین لوازم یدکی عظام :

لوازم یدکی عظام در انواع مختلفی تولید می شود و هر یک از آنها هم دارای ویژگی های مختلفی می باشند برای اینکه شما به طور کلی با لوازم یدکی عظام آشنایی داشته باشید در ادامه برخی از مهمترین آنها را بیان می کنیم که عبارت هستند از :

1. قطعات موتوری و قطعات جانبی موتور عظام :

قطعاتی که مربوط به موتور خودرو می باشند از جمله مهمترین و اصلی ترین لوازم یدکی عظام به شمار می رود که هر یک از آنها در بهترین کیفیت تولید می شوند. پیستون، رینگ، سر سیلندر، واشر سر سیلندر، میل بادامک، گژن پین، شاتون، سوپاپ دود و هوا، میل لنگ و استکان تایپیت از جمله مهمترین قطعات موتوری تولید شده این برند می باشد.

2. قطعات استاندارد و مکانیزم ها عظام :

از جمله لوازم یدکی عظام که تمامی استانداردهای تولید در آنها رعایت شده است، قطعات استاندارد و مکانیزم ها می باشد. این قطعات شامل تسمه تایم، پمپ بنزین، تسمه کولر، تسمه دینام و .... می باشد که هر یک از آنها باید بر اساس اصول مشخص شده ای تولید شوند.

3. قطعات تزئیناتی و بدنه :

تنها لوازم یدکی عظام به قطعات درونی خودرو خلاصه نمی شود، بلکه قطعات تزئیناتی و بدنه را هم تولید می نماید. داشبورد، آینه های جانبی، تیغه برف پاک کن و دسته موتور که از جمله قطعات بیرونی و تزئیناتی خودرو به شمار می روند از جمله مهمترین لوازم یدکی عظام در دسته لوازم بدنه قرار می گیرند

4. قطعات سیستم انتقال قدرت :

توان حرکتی خودرو با این دسته از لوازم یدکی عظام بیشتر می شود. لوازمی مانند کابل کلاچ، پلوس و دیسک و صفحه کلاچ با بلبرینگ (کیت کلاچ) از جمله مهمترین قطعاتی می باشد که در سیستم انتقال قدرت نقش دارد.

5. قطعات سیستم فرمان :

امکان حرکت کردن خودرو با این قطعات فراهم می شود که از جمله بخش های مهم به شمار می رود. سیستم کامل فرمان، جک هیدرولیک فرمان، سیبک بیرونی فرمان و .... از جمله مهمترین بخش های تولیدی قطعات فرمان در برند عظام به شمار می رود.

6. قطعات سیستم تعلیق و ترمز :

سیستم تعلیق بخشی از شاسی خودرو می باشد که دارای بخش های متنوع است. قطعاتی همچون لنت، طبق و تمامی قطعات جلوبندی خودرو های ایرانی معروف ترین قطعات تولید شده توسط گروه صنعتی عظام میباشد.

به این موضوع توجه داشته باشید که شرکت عظام برخی قطعات را تولید کرده و برخی دیگر را بصورت وارداتی و یا تولیدات کمپانی های دیگر سفارش داده و در بسته بندی های خود به فروش میرساند.

به طور کلی شما باید بدانید بیشتر بخش ها و قطعات خودرو به وسیله شرکت لوازم یدکی عظام تولید می شود. از آنجایی که این شرکت در 12 تولیدی بزرگ تقسیم شده است، باید بدانید تولید روزانه محصولات و لوازم یدکی آن بسیار زیاد است. شما برای خرید هر نوع قطعه خودروی خود می توانید از این برند خرید خود را انجام دهید. شما میتوانید جهت دریافت مشاوه رایگان برای خرید لوازم یدکی عظام میتوانید با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی