خرید لوازم یدکی پیکانتو

پیکانتو در سال 2004 به عنوان یکی از جمع و جور ترین خودرو های ساخت شرکت کیا، روی خط تولید این کارخانه رفت. این خودرو با موتور 1 و 1.2 لیتری 4 سیلندر به عنوان یک خودروی شهری به حساب آمده و دارای دو جعبه دنده ی اتومات و دستی می باشد. در ادامه ی این مطلب به "خرید لوازم یدکی پیکانتو" می پردازیم.

برند اصلی لوازم یدکی پیکانتو چیست؟

با توجه به این که این خودرو جزو خودرو های کوچک شهری به حساب می آید، بنابراین از بازار نسبتا خوبی در ایران برخوردار شده است. برند اصلی خودرو پیکانتو، برند کیا جنیون پارت و موبیس بوده که برای همه خودرو های شرکت کیا نیز استفاده می شود. البته بعضی دیگر از برند های موجود در بازار هستند که کیفیت مطلوب شما را داشته و از "قیمت لوازم یدکی پیکانتو" اصلی برخوردار نیستند. برای بررسی همه ی این برند ها نیاز به یک مشاور خبره در زمینه خرید و فروش "لوازم یدکی پیکانتو" دارید که یدک یار این خدمت را برای شما فراهم کرده. شما می توانید با تماس با شماره 02191305060 به مشاورین مجموعه ی یدک یار ارتباط برقرار کرده و همه ی سوالات خود را قبیل از قیمت و برند لوازم یدکی از همکاران ما بپرسید تا خریدی بهتر و با اطمینان بیشتر را تجربه نمایید.

قیمت لوازم یدکی پیکانتو

برند های متفاوتی برای این خودرو وجود دارد اما تعدد این برند ها در بازار "فروش لوازم یدکی پیکانتو" زیاد نیست. این کار هم مزایا و هم معایبی دارد. معایب آن این است که قدرت انتخاب را از خریدار گرفته و به آن اجازه بررسی قیمت هارا نمی دهد و صرفا باید کالای اصلی را خریده و هزینه زیادی را بابت آن بپردازد. اما در کل باید در نظر گرفت که هیچ برندی کیفیت کالای اصلی را نداشته و جا آن را نخواهد گرفت. بنابراین از مشاهده ی قیمت های بالا نسبت به سایر خودرو های هم رده پیکانتو تعجب نکنید.

ارسال لوازم یدکی پیکانتو

از بزرگترین معضلات خرید آنلاین، مدت زمان رسیدن لوازم یدکی و محصول خریداری شده به دست خریداران است. اما این مشکل در مجموعه ی یدک یار حل شده است. بدین ترتیب که بعد از سفارش قطعه ی مورد نظر، چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی، چنانچه در تهران سکونت می کنید 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر های کشورمان 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی پیکانتو

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را در بسته بندی های به ظاهر اورجینال به شما عرضه می کنند. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی پیکانتو همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید لوازم یدکی پیکانتو با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی