خرید لوازم یدکی موهاوی

موهاوی یکی از خودرو های suv شرکت کیا بوده که سبک آفرود نیز دارد. این خودرو در سال 2008 عرضه شد و در سال 2009 با دو موتور شش و هشت سیلندر وارد بازار های جهانی شد اما متاسفانه به اندازه باقی خودرو های شرکت کیا، وارد کشور ایران نشد.

برند اصلی لوازم یدکی موهاوی چیست؟

واردات این خودرو نسبت به سایر محصولات سرکت کیا کمتر بوده و به همین دلیل است که قطعات این خودرو نسبت به باقی محصولات کیا بسیار گران تر بوده و همچنین به راحتی در بازار "خرید لوازم یدکی موهاوی" یافت نمی شود. برند اصلی خودرو موهاوی، برند کیا جنیون پارت و موبیس بوده که برای همه خودرو های شرکت کیا نیز استفاده می شود. البته بعضی دیگر از برند های موجود در بازار هستند که کیفیت مطلوب شما را داشته و از "قیمت لوازم یدکی موهاوی" اورجینال برخوردار نیستند. برای بررسی همه ی این برند ها نیاز به یک مشاور ماهر در زمینه خرید و فروش "لوازم یدکی موهاوی" دارید که یدک یار این خدمت را برای شما فراهم کرده. شما می توانید با تماس با شماره 02191305060 به مشاورین مجموعه ی یدک یار متصل شده و همه ی سوالات خود را قبیل از قیمت و برند لوازم یدکی از همکاران ما بپرسید تا خریدی بهتر و با اطمینان بیشتر را تجربه نمایید.

قیمت لوازم یدکی موهاوی

این خودرو علاوه بر suv بودن کلاس آفرود نیز دارد و از قیمت نسبتا بالایی در بازار خودرو برخوردار است. این مهم باعث شده تا برند های مختلفی نیز در زمینه ی "فروش لوازم یدکی موهاوی" دخالت کنند و دست به تولید آن بزنند. بنابراین ممکن است با قیمت های مختلفی در بازار لوازم یدکی موهاوی مواجه شوید ولی باید بدانید در کل به علت بالا بودن قیمت این خودرو، لوازم یدکی آن نیز از قیمت های بالا تری نسبت به باقی خودرو ها برخوردار است.

ارسال لوازم یدکی موهاوی

از بزرگترین معضلات خرید آنلاین، مدت زمان رسیدن لوازم یدکی و محصول خریداری شده به دست خریداران است. اما این مشکل در مجموعه ی یدک یار حل شده است. بدین ترتیب که بعد از سفارش قطعه ی مورد نظر، چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی، چنانچه در تهران سکونت می کنید 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر های کشورمان 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی موهاوی

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را در بسته بندی های به ظاهر اورجینال به شما عرضه می کنند. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی موهاوی همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید لوازم یدکی موهاوی با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی