خرید دیسک و صفحه کلاچ ریو

"دیسک و صفحه کلاچ ریو" یکی از اصلی ترین قطعات در بخش انتقال قدرت این خودرو به شمار میرود. با مستهلک شدن این قطعه قدرت موتور بصورت کامل به گیربکس و در نهایت به چرخ ها منتقل نشده و خودرو بازدهی خوبی نخواهد داشت. همانطور که میدانید دیسک و صفحه ریو یک قطعه مصرفی است و پس از مدتی استفاده باید اقدام به تعویض آن نمایید. بصورت معمول و با رانندگی درست، عمر مفید دیسک و صفحه کلاچ ریو چیزی در حدود 50 تا 60 هزار کیلومتر است. گفتنی است که عمر مفید این قطعه به نحوه و سبک رانندگی، راننده، مسافت و مسیر طی شده و ... ارتباط مستقیم دارد و بعضا شاید در کیلومتر های بالاتر نیاز به تعویض پیدا کند.

بخش تخصصی خرید دیسک و صفحه ریو

این بخش از سایت یدک یار به "خرید دیسک و صفحه کلاچ ریو" اختصاص پیدا کرده است. در این صفحه تلاش شده تا تمامی برند های دیسک و صفحه ریو گردآوری شود تا شما به راحتی دسترسی کاملی به تمامی انتخاب های موجود در بازار لوازم یدکی برای خرید این قطعه را داشته باشید. بدیهی است که قطعه اصلی و اورجینال با برند موبیس یا کیا موتورز (جنیون پارت) عرضه میشود اما باید بدانید با توجه به اینکه سایپا این خودرو را مونتاژ و به بازار عرضه داشته، دیسک و صفحه ریو با برند قطعات سایپا یدک نیز از قطعات اصلی این خودرو به شمار میرود. در زمان خرید دیسک و صفحه ریو باید به اصالت قطعه خریداری شده دقتی ویژه و دو چندان داشته باشید چرا که بعضا قطعات متفرقه در بسته بندی های اصلی به شما فروخته میشود. لذا دیسک و صفحه کلاچ ریو را حتما از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

بررسی قیمت دیسک و صفحه کلاچ ریو

"قیمت دیسک و صفحه کلاچ ریو" مثل سایر لوازم یدکی این خودرو کمی از هم رده های خود گرانتر است. یکی از دلایل گران بودن قیمت دیسک و صفحه ریو میزان عرضه و تقاضا این قطعه است. رقبای ریو در تعداد بالاتری به بازار خودرو آمده اند پس بدیهی است که قطعات یدکی آنها نیز بصورت گسترده تر و با قیمت مناسب تر عرضه شود اما با توجه به تیراژ کمتر خودرو ریو، درخواست قطعات این خودرو کمتر بوده لذا قیمت لوازم یدکی ریو در برابر رقبای خود افزایش داشته است. لذا این موضوع درباره دیسک و صفحه این خودرو نیز صادق است.
یکی دیگر باعث افزایش قیمت دیسک و صفحه ریو میشود استهلاک بسیار پایین و کیفیت بالای قطعات این خودرو است. کیا ریو مونتاژ (Rio) در بین مردم به خودرویی نرم، اقتصادی و بسیار کم استهلاک معروف است. همین امر باعث شده تا قیمت لوازم یدکی مصرفی این خودرو کمی گرانتر از رقبای هم رده خود باشد.

اهمیت دیسک و صفحه کلاچ ریو

همانطور که گفته شد ریو خودرو بسیار کم استهلاک و اقتصادی به شمار میرود اما با اینحال پس از مدتی استفاده نیاز به تعویض قطعات مصرفی پیدا خواهد کرد. در زمان تعویض دیسک و صفحه کلاچ ریو باید بدانید که میتوانید دیسک کلاچ و صفحه این خودرو را بصورت جداگانه خریداری کنید و معمولا نیز بصورت جدا به فروش میرسد. اما باید بدانید که بهتر است حتما "کیت کلاچ ریو" را بصورت کامل تعویض نمایید. کیت کلاچ ریو شامل دیسک، صفحه و بلبرینگ کلاچ میشود. با تعویض این قطعات بصورت کامل و نو کردن سیستم کلاچ، عمر مفید قطعه جدید را افزایش داده و همیطور شتاب و قدرت ماشین تفاوت چشمگیری خواهد کرد.

چرا دیسک و صفحه ریو را از یدک یار بخریم؟

یدک یار در زمان خرید دیسک و صفحه ریو به شما ضمانت اصالت قطعات را عرضه میدارد. در صورتی که قطعه دریافتی اصل نبود میتوانید به راحتی محصول را مرجوع و یا تعویض کنید. همچنین یدک یار امکانی فراهم ساخته تا بتوانید پس از برقراری ارتباط با متخصصین، از مشاوره رایگان خرید دیسک و صفحه ریو استفاده کنید. همکاران ما شما را در راستای خرید بهترین برند این قطعه بسته به بودجه مدنظرتان راهنمایی خواهند کرد.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی