لیست قیمت گلگیر اپتیما برای خرید به ضمانت اصالت یدک یار

خرید گلگیر اپتیما

گلگیر خودرو یکی از قطعات بدنه به حساب می آید که دقیقا بالای هر چرخ قرار داشته و به بدنه ی اصلی متصل است. "گلگیر اپتیما" نیز مانند بقیه گلگیر ها بوده و به صورت خام به فروش می رسد. به این معنی که شما باید بعد از "خرید گلگیر اپتیما" آن را به رنگ کار سپرده و تا قطعه را هم رنگ بدنه ی خودروی شما در بیاورد. بسیار دقت نمایید که گلگیر چه سمتی از خودرو را می خواهید خریداری نمایید زیرا خرید گلگیر چپ و راست اپتیما به صورت جا به جا باعث هزینه ی دو برابری است. نکته ی بعدی دانستن کد رنگ خودرو شما است زیرا در صورت رنگ زدن اشتباه گلگیر ظاهر خودرو دیگر زیبایی لازم را نخواهد داشت.

خرید گلگیر اپتیما از یدک یار

این صفحه تمامی گلگیر های این خودرو را همراه با قیمت برای شما به نمایش گذاشته است تا بتوانید همه ی برند های و قیمت ها را با یکدیگر مقایسه نموده و از خرید خود مطمئن باشید. همچنین اگر برند مورد نظر خود را در میان این اجناس پیدا نکردید می توانید با همکاران ما در مجموعه ی یدک یار به شماره 02191305060 تماس گرفته و از آنها درخواست قطعه خود را بنمایید.

قیمت گلگیر اپتیما

در کل خودروی اپتیما در حال حاضر به عنوان یکی از محبوب ترین خودرو های کیا در ایران شناخته می شود و همچنین از قیمت های بالایی در بازار خرید و فروش خودرو برخوردار است. بنابراین این موضوع بر روی قیمت لوازم یدکی اپتیما نیز تاثیر گذاشته و باعث شده تا نتوان قیمتی ثابت برای قطعات این خودرو از جمله "قیمت گلگیر اپتیما" پیدا نمود. اما یدک یار این موضوع را به شما اطمینان می دهد که لوازم یدکی این خودرو را با مناسب ترین قیمت ممکن برای شما فراهم می آورد.

مزایای خرید از یدک یار

علاوه بر خریدی آسان و بی دردسر، خرید از مجموعه ی یدک یار یک سری مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به آنها اشاره ای خواهیم داشت. اولین مورد توانایی دریافت مشاوره ی رایگان از سوی متخصصین یدک یار است. شما می توانید با تماس به یدک یار تمامی سوالات خود را درباره ی قطعه ی مورد نظر خود از همکاران ما بپرسید.

نکته ی بعدی وجود ضمانت اصالت کالا بر روی همه ی قطعه ها است. به این معنی که اگر کالا به صورت اشتباه ارسال شد و یا مشکلی در قطعه ی خریداری شده وجود داشت، شما می توانید بدون هیچ هزینه ای کالا را مرجوع و یا تعویض نمایید. یدک یار این مسئولیت را به صورت کامل خواهد پذیرفت.

همچنین ارسال سریع در کوتاه ترین زمان برای شما باعث دقیق تر شدن روند ارسال میگردد.

برای آشنایی با برند های جنیون پارت و موبیس حتما مجله ی یدک یار را مطالعه نمایید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی