لیست قیمت گیربکس کامل اپتیما برای خرید به ضمانت اصالت یدک یار

خرید گیربکس کامل اپتیما

گیربکس و یا جعبه دنده در خودرو ها یکی از قطعات انتقال نیرو به حساب می آید که نیروی موتور را دریافت نموده و و با استفاده از چرخ دنده هایی که با اندازه های متفاوت دارد به چرخ ها انتقال می دهد. گیربکس دقیقا به موتور چسبیده است تا بتوانید به خوبی قدرت را دریافت نماید و بین موتور و گیربکس نیز دیسک و صفحه قرار دارد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات درباره این قطعه مقاله ی دیسک و صفحه چیست؟ را در مجله ی یدک یار مطالعه نمایید.

خرید گیربکس اپتیما از یدک یار

اپتیما نیز مانند خیلی از خودرو های دیگر از یک گیربکس اتوماتیک استفاده می کنند که تعداد دنده های آن در نسل های مختلف اپتیما متفاوت است. این خودرو یکی از حساس ترین گیربکس های موجود را دارد و در هنگام رانندگی با آن باید به  شدت احتیاط کنید. کم یاب بودن گیربکس این مدل خودرو و گران قیمت بودن جنس اصلی برای "خرید گیربکس اپتیما" یکی دیگر از معضلات است که البته در یدک یار به خوبی حل شده است. شما عزیزان می توانید انواع برند ها برای این "گیربکس اپتیما" را در این صفحه پیدا و خرید نمایید ولی دقت کنید که برند اصلی سازنده ی لوازم یدکی خودرو های کیا برند جنیون پارت و موبیس هستند.

قیمت گیربکس اپتیما

همان طور که می دانید اپتیما در کشور ما به عنوان یک خودرو ی نیمه لوکس به حساب می آید و همین امر باعث شده تا "قیمت گیربکس اپتیما" و سایر لوازم یدکی اپتیما با توجه به قیمت دلار و عوامل دیگر متغیر بوده و رو به بالا باشد. اما این موضوع در یدک یار حل شده و این اطمینان را به شما می دهد که می توانید با خیالی آسوده و بدون نگرانی از مناسب بودن قیمت مطمئن باشید.

مزایای خرید گیربکس اپتیما از یدک یار

علاوه بر نکاتی که در بالا گفته شد، یدک یار خدماتی مانند ضمانت اصالت، ارسال سریع و مشاوره رایگان نیز شمارا بهره مند می سازد. میتوانید با شماره گیری 02191305060 با متخصصان مجموعه ی یدک یار ارتباط گرفته و تمامی سوالات خود را اعم از قیمت، کیفیت، برند و... از همکاران ما بپرسید.

همچنین ضمانت اصالت به شما این اطمینان رو میدهد که کالایی که خریداری می نمایید به هیچ عنوان ایرادی نداشته و در صورت وجود ایراد می توانید کالا را مرجوع و یا تعویض نمایید. ارسال قطعات نیز در تهران 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر ها 24 الی 48 ساعت زمان میبرد که نسبت به فروشگاه های آنلاین زمان مناسبی است.

انواع گیربکس خودرو نیز در مجله یدک یار با کلی مطالب دیگر در اختیار شما هستند.


نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی