لیست قیمت پلوس کامل اپتیما برای خرید به ضمانت اصالت یدک یار

خرید پلوس کامل اپتیما

در همه ی خودرو ها قطعات جلو بندی وجود دارد و یکی از مهم ترین قطعات انتقال نیرو به چرخ ها پلوس است. پلوس وظیفه دریافت نیرو از دیفرانسیل و انتقال آن به چرخ هارا دارد. این قطعه از یک سمت به دیفرانسیل و از سمت دیگر به چرخ متصل می شود و چرخ ها را به حرکت در می آورد. البته دقت کنید که زمان خرید حتما پلوس سمت مناسب را خریداری نمایید زیرا خرید پلوس چپ و راست اپتیما به صورت جا به جا باعث صرف هزینه ی اضافی برای شما ست.

خرید پلوس اپتیما از یدک یار

اپتیما در کل به چند نسل تقسیم میشود که هر کدام قطعات متفاوت و جدا از هم دارند. یدک یار با ارائه ی لوازم یدکی تمامی نسل های اپتیما این نوید را به شما می بخشد که می توانید تمامی لوازم یدکی اپتیما ی خود را به سرعت در سایت یدک یار جستجو کرده و یا با همکاران ما در رابطه با قطعه ی مورد نظر خود مشورت بگیرید. باید خاطر نشان نمود که برند های مختلفی در بازار "خرید پلوس اپتیما" وجود دارد و این موضوع ممکن است برای شما در هنگام خرید سردرگمی ایجاد نماید. جنیون پارت به عنوان اصلی ترین و بزرگترین تولید کننده ی لوازم یدکی و قطعات شرکت کیا، به عنوان برند اصلی برای این خودرو به حساب می آید اما سایر برند ها نیز در این صفحه برای شما در دسترس خواهند بود.

قیمت پلوس اپتیما

در کل قطعات این خودرو از جمله "پلوس اپتیما" قیمت هایی بالا تر از ماشین های هم رده ی خود دارند و این امر موجب شده تا دلالان نیز دست به کار شده و قیمت های بازار مدام در حال تغییر باشد. اما یدک یار این موضوع را حل نموده و قیمت هایی مقطوع و مناسب نسبت به فروشگاه های لوازم یدکی به شما ارائه خواهد داد. شما می توانید برای بررسی و استعلام "قیمت پلوس اپتیما" می توانید با مشاورین یدک یار به شماره 02191305060 تماس بگیرید.

مزایای خرید از یدک یار

یکی از مهم ترین خدماتی که یدک یار برای شما فراهم نموده است ضمانت اصالت کالا است. شما می توانید بعد از سفارش محصول و دریافت آن، چنانچه متوجه هر گونه ایراد و یا اشکال در کالای ارسالی و یا مغایرت آن با سفارش شما، آن را مرجوع نموده و یا تعویض نمایید.

همچنین مشاوره رایگان خرید می تواند برای شما بسیار در نحوه ی خرید و برند مورد نظر شما موثر باشد و به خریدی مطمئن تر کمک کند.

ارسال سریع نیز یکی از مهم ترین مسائل در هنگام خرید است.

همچنین برای بررسی و نحوه ی کار این قطعه می توانید مقاله ی پلوس خودرو رامطالعه نمایید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی