لیست قیمت سر پلوس اپتیما برای خرید به ضمانت اصالت یدک یار

خرید سر پلوس اپتیما

سر پلوس قطعه ای است که بر روی پلوس نصب میشه و در انتقال نیرو به چرخ ها نقش به سزایی دارد. شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که هنگام چرخاندن فرمان تا به انتها صدا هایی از زیر گلگیر بشنوید. در خیلی از مواقع مشکل از سر پلوس است و نیاز به تعویض دارد. البته "سر پلوس اپتیما" سمت چپ وراست نداشته و بر روی هر دو سمت قابل استفاده است ولی بهتر از قبل از خرید حتما به تعمیرگاه مراجعه نمایید تا از ایراد پلوس خود مطمئن شوید و سپس اقدام به خرید سر پلوس نمایید.

خرید سر پلوس اپتیما از یدک یار

اپتیما در کل به چند نسل تقسیم میشود که هر کدام قطعات متفاوت و جدا از هم دارند. در این صفحه انواع برند های موجود در بازار لوازم یدکی اپتیما، برای این قطعه موجود است و شما می توانید با بررسی آنها کالای مناسب را انتخاب نمایید. باید خاطر نشان نمود که برند های مختلفی در بازار "خرید سر پلوس اپتیما" وجود دارد و این موضوع ممکن است برای شما در هنگام خرید سردرگمی ایجاد نماید. جنیون پارت به عنوان اصلی ترین و بزرگترین تولید کننده ی لوازم یدکی و قطعات شرکت کیا، به عنوان برند اصلی برای این خودرو به حساب می آید اما سایر برند ها نیز در این صفحه برای شما در دسترس خواهند بود. در صورتی که نیاز به خرید با برندی دیگر را دارید نیز می توانید از دکمه ی درخواست قطعه استفاده نمایید.

قیمت سر پلوس اپتیما

در کل قطعات این خودرو بالا تر از ماشین های هم رده ی خود می باشد و به عنوان خودروی لوکس شناخته می شود. اما یدک یار این موضوع را حل نموده و قیمت هایی مقطوع و مناسب نسبت به فروشگاه های لوازم یدکی به شما ارائه خواهد داد. شما می توانید برای بررسی و استعلام "قیمت سر پلوس اپتیما" می توانید با مشاورین یدک یار به شماره 02191305060 تماس بگیرید.

مزایای خرید از یدک یار

یکی از مهم ترین خدماتی که یدک یار برای شما فراهم نموده است ضمانت اصالت کالا است. شما می توانید بعد از سفارش محصول و دریافت آن، چنانچه متوجه هر گونه ایراد و یا اشکال در کالای ارسالی و یا مغایرت آن با سفارش شما، آن را مرجوع نموده و یا تعویض نمایید.

همچنین مشاوره رایگان خرید می تواند برای شما بسیار در نحوه ی خرید و برند مورد نظر شما موثر باشد و به خریدی مطمئن تر کمک کند.

شما بعد از سفارش و نهایی سازی قطعه مورد نظر، کالای خود را در تهران 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر ها تا 72 ساعت تحویل خواهید گرفت.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی