خرید لوازم یدکی پژو 508

پژو 508 خودرویی است که در سال 2011 توسط شرکت پژوی فرانسه تولید شده و در 3 نسل وارد بازار های جهانی شده است. این خودرو قرار بود طی یک قرار داد وارد ایران شود ولی متاسفانه هنوز تولید این خودرو اغاز نشده و تعدادی بسیار کم از آن در خیابان ها به چشم میخورد.

برند اصلی لوازم یدکی 508 چیست؟

با توجه به این که این خودرو هنوز وارد بازار نشده و به تولید انبوه نرسیده، بنابراین قطعات آن نیز بسیار سخت پیدا شده و برندی غیر از برند پژو ندارد. ممکن است برند های دیگری نیز به عنوان جایگزین بتوان استفاده نمود اما هیچ برندی جایگزین برند اصلی نیست و نمیتوان کیفیتی از آن بالا تر پیدا کرد. البته که شناخت برند های مختلف می تواند به شما و خریدی به صرفه تر کمک نماید. برند اصلی لوازم یدکی 508، برند پژو سیتروئن می باشد که بهترین کیفیت را در بازار قطعات به عنوان برند اصلی برای قطعات این خودرو شناخته می شود. البته شما عزیزانی که قصد خرید لوازم یدکی مناسب خودروی خود را دارید، می توانید برای بررسی برند ها و قیمت های موجود با مشاورین مجموعه ی یدک یار به شماره 02191305060 به صورت کاملا رایگان در تماس بوده و از راهنمایی های آن ها برای خریدی بهتر و به صرفه تر استفاده نمایید.

قیمت لوازم یدکی 508

همان طور که پیش تر گفتیم قطعات این خودرو بسیار نایاب بوده و به سختی بسیار در بازار لوازم یدکی پیدا می شود. و همین طور با توجه به این که فقط باید برند اصلی برای این خودرو تهیه کرد، بنابراین امر نباید از دیدن قیمت های بالا تعجب کنید. قطعات این خودرو نسبت به سایر خودرو های هم رده ی خود بسیار قیمت بالا تری دارد و فقط برند اصلی نیز در بازار یافت می شود

ارسال لوازم یدکی 508

از مشکلات خرید آنلاین، مدت زمان رسیدن بسته و محصول خریداری شده به منزل است. اما این مشکل در فروشگاه آنلاین ید یار حل شده است. بدین ترتیب که بعد از سفارش قطعه ی مورد نظر، چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی، چنانچه در تهران سکونت می کنید 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر های کشورمان 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی 508

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. در این روز ها متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را با برچسب های به ظاهر اصلی و در بسته بندی های ظاهراً اورجینال به شما عرضه می کنند در صورتی که شما هزینه ی قطعه ی اصلی را می پردازید، اما کیفیت و مرغوبیت مد نظرتان را دریافت نمی کنید. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی 508 همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید. این مهم در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار باعث اطمینان خاطر همه ی خریداران شده و می توانند با خیالی آسوده تر و راحت تر به خرید خود بپردازند.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید لوازم یدکی پژو 508 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی