تسمه تایم پژو 407

خرید و قیمت تسمه تایم پژو 407 اورجینال به ضمانت در یدک یار

دسته های مرتبط

"تسمه تایم پژو 407" نواری منعطف است که داخل پیشرانه رابطی میان میل لنگ و میل سوپاپ است. وظیفه ی تسمه تایم (Timing Belt) این است که زمان چرخش میان میل لنگ و میل سوپاپ و زمانبندی باز و بسته شدن سوپاپ را تنظیم می کند. هرگونه مشکل و خرابی در تسمه تایم 407 باعث آسیب در میل لنگ و میل سوپاپ می شود و کل سیستم موتور به مشکل برمی خورد. در حرکت تسمه تایم 407،  دندانه هایی در آن نوار منعطف وجود دارد که از لغزش هایی که ممکن است ایجاد شود جلوگیری می کند.
 در زمان خرابی تسمه تایم 407 سریعا آن را به مکانیک مورد اطمینانتان ببرید تا از آسیب های بیشتر جلوگیری نمایید در این مقاله که شرکت یدک یار با تجربه ای چندین ساله در حوضه فروش لوازم یدکی پژو 407 آن را تنظیم کرده است به شما در خرید تسمه تایم 407 کمک می کند. 

برای آشنایی بیشتر با تسمه تایم به مقاله تسمه تایم چیست در وبلاگ یدک یار سر بزنید.

خرید تسمه تایم 407

برای "خرید تسمه تایم 407" به این نکته توجه داشته باشید که تسمه تایم با کیفیت عمر مفید این قطعه را طولانی تر می کند و زمان تعویض آن را عقب میندازد اما معمولا پس از طی نمودن 60 هزار کیلومتر یعنی تقربا 2 سال پس از استفاده از تسمه تایم باید اقدام به خرید تسمه تایم 407 جدید نمایید اما تسمه تایم با کیفیت میتواند این مسافت را بیشتر کند.

پارگی تسمه تایم یکی از شایع ترین علت های خرابی تسمه تایم است. این مشکل ممکن است در اثر تمام شدن عمر مفید تسمه تایم باشد اما گاهی اوقات پارگی به دلیل از بین رفتن دندونه های تسمه تایم و عملکرد بد موتور اتومبیل می باشد و بدلیل حساسیت این قطعه حتما باید برای حل مشکل سریعا به مکانیک مورد اطمینان خود رجوع کنید تا اتومبیل شما کارکرد بهتری داشته باشد.
 اگر از خودروی خود صدای غیر طبیعی مانند تیک تیک کردن شنیدید یا عملکرد موتور شما نامنظم باشد همچنین اگر مصرف سوخت خودروی شما افزایش پیدا کرده است و پس از روشن شدن اتومبیل دود سیاهی از اگزوز شما خارج می شود یا خودروی شما نشتی روغن پیدا کرده است و ناگهانی در هنگام حرکت خاموش می شود همگی نشانه هایی هستند که به شما می گویند باید اقدام به خرید تسمه تایم 407 نمایید. نکته ی بسیار مهمی که در خرید تسمه تایم خودرو باید دقت کنید این است که آیا تسمه تایم در مدل های مختلف خودرو باهم تفاوت دارند یا خیر، که در مورد تسمه تایم 407 باید گفت که در مدل های مختلف تفاوتی نداشته و یک مدل تسمه تایم دارد.

قیمت تسمه تایم 407

تسمه تایم 407 اتومبیل قطعه ایی مهم در سیستم موتور این خودرو می باشد و در صورت هرگونه خرابی این قطعه به قسمت های دیگر موتور نیز آسیب وارد می کند بنابراین درسته که "قیمت تسمه تایم 407" با کیفیت گران تر است اما به شما پیشنهاد می کنیم هزینه ی بیشتری کنید و از محصولات با کیفیت تر استفاده کنید تا علاوه بر محافظت از قطعات سیستم موتور عمر مفید تسمه تایم را نیز افزایش می دهد. قیمت تسمه تایم 407 در برند های مختلف متفاوت است سایت یدک یار تمامی برند های مختلف را تسمه تایم 407 را موجود دارد شما می توانید با توجه به برندی که مدنظر دارید از این سایت ثبت سفارش کنید.

اگر تمایل دارید تا راجب خودروی 407 بیشتر بدانید، میتوانید مقاله بررسی مشخصات پژو 407 را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

مزایای خرید از یدک یار

ما معمولا بدنبال خریدی ایمن، سریع و راحت هستیم و شرکت یدک یار تمام تلاش خود را در این زمینه انجام داده است. این شرکت برای اینکه خیال شما را از کیفیت کالاهای خود راحت کند تمامی قطعات خود را تضمین اصالت کرده است به این معنی که اگر پس از خرید کالای مورد نظرتان از کیفیت آن راضی نباشید می توانید بدون پرداخت هزینه ایی آن را مرجوع نمایید. همچنین قطعه های خریداری شده ی شما در تهران پس از 3 ساعت و در سایر استان ها حداکثر تا 48 ساعت به دست شما می رسد. در صورت هرگونه سوال و یا ابهامی شما می توانید با مشاورین یدک یار تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های آن ها بهرمند شوید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره تسمه تایم پژو 407 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی