باک بنزین پراید

خرید و قیمت باک پراید یورو 2، یورو 4، دوگانه سوز در یدک یار

"باک پراید" جزو قطعات مهم این خودرو محسوب می شود که مخزن سوخت نیز نامیده می شود، مهم ترین وظیفه باک بنزین پراید در حقیقت ذخیره و نگهداری سوخت خودرو است؛ به عبارت دیگر، باک برای نگه داشتن و تأمین سوخت مورد نیاز خودرو به کار می رود، باک بنزین (Fuel tank) نقش مهمی در خودرو دارد. باک پراید از نوعی پلیمر به خصوص ساخته می شود تا در مقابل فشار و ضربه مقاوم باشد و به سادگی خراب نشود، این قطعه در خودرو پراید در قسمت عقب اتاق خودرو و در زیر صندلی سرنشینان عقب قرار می گیرد و شکل و ظاهری متفاوت در هر خودرو دارد ولی نکته قابل توجه اینجاست که با وجود این تفاوت، در عملکرد و کارایی آنها یکسان عمل می کنند. باک پراید قطعه ای مصرفی نیست و معمولا در تصادفات شدید یا در صورت برخورد اجسام به آن و سوراخ شدن نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد.

بخش تخصصی خرید باک بنزین پراید

همیشه به یاد داشته باشید در خرید هر وسیله ای علل خصوص "خرید باک بنزین پراید" باید یک سری نکات، بسیار مورد توجه قرار بگیرند که از جمله این نکات، اصالت کالا، سالم بودن کالا و نوع باک بنزین متناسب با خودروی خودتان است، توجه داشته باشید که خودروی پراید به دلیل تنوع مدلهای مختلفش در هر مدل باک بنزین متفاوتی دارد که شما باید در هنگام خرید با در نظر گرفتن اِلمان های مختلف باک بنزین مناسب خودروی خود را انتخاب کنید.
اگر شما هم به دنبال خرید باک پراید با کیفیت و قیمت به صرفه می‌باشید ولی نمیدانید چگونه اقدام کنید، میتوانید از بخش تخصصی "فروش باک پراید" در یدک یار قطعه مدنظر خود را انتخاب کنید. مزیتی که خرید این قطعه از مجموعه یدک یار برای شما به همراه دارد، دریافت مشاوره رایگان از طریق کارشناسان متخصص یدک یار در زمینه برند ها و زمینه قطعات خودرواست. این فروشگاه اینترنتی با ارائه طیف بزرگی از قطعات و لوازم یدکی خودرو که همگی دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی هستند اقدام به کمک به افرادی همچون شما نموده، در خرید از این مجموعه همیشه به یاد داشته باشید برای خرید با دقت تر عکس محصول و یا داغی خودرو را برای مشاوران مجموعه ارسال کنید تا بهتر بتوانند در خرید قطعه به شما کمک کنند. با توجه به اینکه این صفحه بصورت اختصاصی برای خرید باک بنزین پراید طراحی شده است شما میتوانید تمامی مدل های باک این خودرو را به همراه قیمت و برند بصورت یکجا مشاهده کنید. باک پراید یورو 2، یورو 4 و دوگانه سوز به تفکیک در این صفحه برای شما گردآوری شده است.

دقت داشته باشید که افراد زیادی براین باورن که روشن شدن چراغ چک بعد از بنزین زدن وجود مشکل در باک بنزین است. اما در اصل به خاطر وجود خرابی در سیستم بخار سوخت است. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله علت روشن شدن چراغ چک بعد از بنزین زدن را در وبلاگ یدک یار بررسی کنید.

کدام باک مناسب پراید شماست؟

اگر بخواهیم به صورت دقیق تر و جامع تر برایتان این موضوع را بازگو کنیم باید بگوییم که به طور کلی باک بنزین پراید سه نوع است که باید در زمان خرید به آن توجه ویژه داشته باشید:
"باک پراید یورو 2": این مدل باک مناسب پراید های مدل قبل از سال 92 است و برای پراید صبا، پراید هاچ بک نسیم و پراید 141 و سایر پراید های یورو 2 مناسب میباشد.
"باک پراید یورو 4":  باک بنزین یورو 4 مناسب پراید های مدل بعد از سال 92 هستند. اکثر باک پراید 111، 131، 132 و تمامی پراید وانت ها از این باک استفاده میکنند اما در زمان خرید این قطعه حتما به مدل خودرو خود و استاندارد آلایندگی آن دقت کنید چرا که حتی پراید های سری 100 نیز بعضا با استاندارد یورو 4 ندارند.
باک بنزین پراید دوگانه سوز: باک بنزین پراید دوگانه مربوط به سال خاصی نیست و مناسب برای تمامی پراید های دوگانه سوز است. به این موضوع توجه داشته باشید که باک بنزین پراید های دوگانه سوز کارخانه و خودرو هایی که بصورت دستی دوگانه سوز شده اند متفاوت هستند لذا در زمان خرید این قطعه حتما دقت ویژه داشته باشید.

بررسی قیمت باک بنزین پراید

با توجه به اینکه باک پراید جزو قطعات مصرفی این خودرو نیست و تنها در شرایط خاصی نیاز به تعویض آن پیدا خواهید کرد، بدیهی است که کیفیت بسیار مهم تر از "قیمت باک بنزین پراید" است. بصورت کلی باید گفت قیمت باک بنزین پراید بصورت کلی از سایر خودرو های بازار ارزان تر است اما پس از مقایسه قیمت مدل های مختلف این قطعه این متوجه خواهید شد که قیمت باک پراید یورو 2 ارزانتر از یورو 4 بوده و قیمت باک بنزین پراید دوگانه سوز نیز ارزانتر از سایر مدل های آن.
این نیز گفتنی است که قیمت باک پراید در بازار لوازم یدکی این خودرو بسیار متفاوت است و میتوانید قطعات مختلف با قیمت و کیفیت های متفاوت در بازار پیدا کنید. به طور کلی برای جلوگیری از اینگونه ضرر ها، خرید لوازم یدکی پراید باید با انتخاب یک فروشگاه با اطمینان و معتبر شروع شود که یدک یار با محیا کردن بستر یک سری امکانات و خدمات تمام این مزیت ها را برای شما برآورده می کند و تجربه خریدی لذت بخش را برای شما به ارمغان می اورد. شما میتوانید قیمت تمامی مدل های باک بنزین پراید را به تفکیک برند در این صفحه مشاهده کنید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره باک بنزین پراید با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی