خرید باک بنزین پراید

"باک بنزین پراید" (Fuel Tank) جزو قطعات مهم این خودرو محسوب می شود که مخزن سوخت نیز نامیده می شود، مهم ترین وظیفه باک بنزین پراید در حقیقت ذخیره و نگهداری سوخت خودرو است؛ به عبارت دیگر، باک برای نگه داشتن و تأمین سوخت مورد نیاز خودرو به کار می رود، باک بنزین نقش مهمی در خودرو دارد به گونه ای که با نبود آن خودرو های بنزینی ماهیت خود را از دست می دهند و دیگر توانایی حرکت کردن هم ندارند، باک بنزین پراید از نوعی پلیمر به خصوص ساخته می شود تا در مقابل فشار و ضربه مقاوم باشد و به سادگی خراب نشود، این قطعه در خودرو پراید (Kia Pride) در قسمت عقب اتاق سرنشین و در زیر صندلی سرنشینان عقب پراید قرار می گیرد و شکل و ظاهری متفاوت در هر خودرو دارد ولی نکته قابل توجه اینجاست که با وجود این تفاوت، در عملکرد و کارایی آنها یکسان عمل می کنند. باک بنزین پراید قطعه ای مصرفی نیست و معمولا در تصادفات شدید یا در صورت برخورد اجسام به آن و سوراخ شدن نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد.

بخش تخصصی خرید باک بنزین پراید

همیشه به یاد داشته باشید در خرید هر وسیله ای علل خصوص "خرید باک بنزین پراید" باید یک سری نکات، بسیار مورد توجه قرار بگیرند که از جمله این نکات، اصالت کالا، سالم بودن کالا و نوع باک بنزین متناسب با خودروی خودتان است، توجه داشته باشید که خودروی پراید به دلیل تنوع مدلهای مختلفش در هر  مدل باک بنزین متفاوتی دارد که شما باید در هنگام خرید با در نظر گرفتن اِلمان های مختلف باک بنزین مناسب خودروی خود را انتخاب کنید.
اگر شما هم به دنبال خرید باک بنزین پراید با کیفیت و قیمت به صرفه می‌باشید ولی نمیدانید چگونه اقدام کنید، میتوانید از بخش تخصصی "فروش باک بنزین پراید" در یدک یار قطعه مدنظر خود را انتخاب کنید. مزیتی که خرید از مجموعه یدک یار برای شما به همراه دارد، دریافت مشاوره رایگان از طریق کارشناسان متخصص یدک یار در زمینه برند ها و زمینه قطعات خودرواست، این فروشگاه اینترنتی با ارائه طیف بزرگی از قطعات و لوازم یدکی خودرو که همگی دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی هستند اقدام به کمک به افرادی همچون شما نموده، در خرید از این مجموعه همیشه به یاد داشته باشید برای خرید با دقت تر عکس محصول و یا داغی خودرو را برای مشاوران مجموعه ارسال کنید تا بهتر بتوانند در خرید قطعه به شما کمک کنند. در این صفحه میتوانید باک بنزین پراید یورو 2، یورو 4 و دوگانه سوز را در برند های مختلف مشاهده کنید.

کدام باک بنزین مناسب پراید شماست؟

اگر بخواهیم به صورت دقیق تر و جامع تر برایتان این موضوع را بازگو کنیم باید بگوییم که به طور کلی باک بنزین پراید سه نوع است:
باک بنرین پراید یورو 2: این مدل باک مناسب پراید های مدل قبل از سال 92 است و برای پراید صبا، پراید هاچ بک نسیم و پراید 141 و ... مدل های یورو 2 مناسب میباشد.
باک بنزین پراید یورو 4:  باک بنزین یورو 4 مناسب پراید های مدل بعد از سال 92 هستند. اکثر باک بنزین پراید 111، 131، 132 و تمامی پراید وانت ها از این باک استفاده میکنند اما در زمان خرید این قطعه حتما به مدل خودرو خود و استاندارد آلایندگی آن دقت کنید.
باک بنزین پراید دوگانه سوز: باک بنزین پراید دوگانه مربوط به سال خاصی نیست و مناسب برای تمامی پراید های دوگانه سوز است. به این موضوع توجه داشته باشید که باک بنزین پراید های دوگانه سوز کارخانه و خودرو هایی که بصورت دستی دوگانه سوز شده اند متفاوت هستند.

بررسی قیمت باک بنزین پراید

 بیشتر اوقات مشاهده می‌شود که باک بنزین به درستی و بدون بروز هیچگونه مشکلی به صورت دائمی در وسیله نقلیه کار می‌کند، با توجه به این مورد که نمیتوان طول عمر خاصی را برای باک بنزین پراید در نظر گرفت پس باید دقت بالایی در خرید و "قیمت باک بنزین پراید" داشت تا بعد ها دچار ضرر مالی و حتی ضرر به خودروی خود نشوید. اگر در زمان خرید این قطعه بیشتر از کیفیت به قیمت آن توجه داشته باشید و قطعه ارزان بی کیفیت خریداری کنید ممکن است در مدت زمان کوتاهی به دلیل برخورد سنگ یا اجسام خارجی باک بنزین پراید شما زودتر از انتظار و بدون هیچ دلیل ترک برداشته یا بشکند.
گفتنی است قیمت باک بنزین پراید در بازار لوازم یدکی این خودرو بسیار متفاوت است و میتوانید قطعات مختلف با قیمت و کیفیت های متفاوت در بازار پیدا کنید. به طور کلی برای جلوگیری از اینگونه ضرر ها، خرید لوازم یدکی پراید باید با انتخاب یک فروشگاه با اطمینان و معتبر شروع شود که یدک یار با محیا کردن بستر یک سری امکانات و خدمات تمام این مزیت ها را برای شما برآورده می کند و تجربه خریدی لذت بخش را برای شما به ارمغان می اورد.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی