خرید لوازم یدکی لیفان 620

لیفان 620 یک خودروی سدان شهری به حساب می آید و در سال 2012 در پکن رو نمایی شد و بعد به ایران نیز راه پیدا کرد. لیفان 620 توسط کرمان موتور به مدت محدود مونتاژ و سپس متوقف شد. این خودرو همراه با دو موتور 1.6 و 1.8 لیتری و دو جعبه دنده ی 5 سرعته ی اتومات و دنده ای به بازار عرضه شد که در ادامه به بررسی "لوازم یدکی لیفان 620" خواهیم پرداخت.

برند اصلی لوازم یدکی لیفان 620 چیست؟

با توجه به این که این خودرو در حال حاضر دیگر بر روی خط تولید نبوده، شاید پیدا کردن برند اصلی برای این خودرو امری نسبتا سخت تلقی شود. برند اصلی یرای این خودرو در بازار "خرید لوازم یدکی لیفان 620" خود برند لیفان بوده که هم اکنون دیگر تولید نمی شود. اما برند های دیگری که بعضاً از قیمت های مناسب و کیفیت مطلوب برخوردارند نیز در بازار ها پیدا می شوند که می توان به جای برند اصلی تهیه و استفاده نمود. ولی برای بررسی همه ی این برند ها نیاز به صرف هزینه و وقت شماست. در فروشگاه آنلاین یدک یار خدمتی متفاوت تحت عنوان مشاوره ی رایگان برای لوازم یدکی وجود دارد که این امر را برای شما آسان تر می سازد. شما با تماس به شماره 02191305060 می توانید با مشاورین مجموعه ی یدک یار به صورت کاملا رایگان در ارتباط بوده و از همکاران ما تمامی سوالات خود را اعم از برند های موجود و "قیمت لوازم یدکی لیفان 620" بپرسید.

قیمت لوازم یدکی لیفان 620

همان طور که پیش تر نیز گفتیم، تولید این خودرو متوقف شده و به تبع نیز پیدا کردن قطعات اصلی این خودرو در بازار "فروش لوازم یدکی لیفان 620" نسبت به خودرو های هم رده ی خود کمی دشوار تر است. بنابراین گر چه قطعه اصلی را پیدا کرده از اصالت آن نیز مطمئن بودید، ترسی از پرداخت هزینه ی کمی بالا تر نسبت به قطعات یدکی سایر خودرو ها نداشته باشید.

ارسال لوازم یدکی لیفان 620

این روز ها دغدغه ی مردم در خرید های انلاین مدت زمان ارسال آن شده است. در فروشگاه آنلاین یدک یار این امر به خوبی حل شده و در صورت خرید قطعات، در تهران 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر ها 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی لیفان 620

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. در این روز ها متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را با برچسب های به ظاهر اصلی و در بسته بندی های ظاهراً اورجینال به شما عرضه می کنند. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی لیفان 620 همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید. این مهم در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار باعث اطمینان خاطر همه ی خریداران شده و می توانند با خیالی آسوده تر و راحت تر به خرید خود بپردازند

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید لوازم یدکی لیفان 620 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی