دسته موتور دنا و دنا پلاس توربو

لیست قیمت دسته موتور دنا و دنا پلاس برای خرید از یدک یار

به صفحه "دسته موتور دنا" خوش آمدید. دسته موتور دنا و دنا پلاس قطعه‌ای است که وظیفه‌ تحمل وزن موتور خودرو را بر عهده دارد عملکرد اصلی این قطعه، پشتیبانی از موتور و جداسازی ارتعاشات موتور از شاسی خودرو است. همچنین این قطعه وظیفه دارد که به موتور خودرو در زمان شتاب گیری یا ترمز گرفتن نیز اجازه حرکت ندهد. دسته موتور (Engine Mount) قطعه‌ای مصرفی است و عمر مفید آن به نحوه رانندگی شما بستگی دارد. بهتر است که هر چند سال یکبار به بررسی آن پرداخته و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نمایید تا متحمل هزینه‌هایی سنگین‌تر در تعمیر خودرو خود نشوید زیرا در صورت خرابی دسته موتور به دیگر قطعات خودرو نیز آسیب وارد می‌شود. این بخش طراحی شده تا شما بتوانید بصورت دقیق دسته موتور دنا و دنا پلاس را به تفکیک برند و قیمت مشاهده و بهترین گزینه را خریداری نمایید. در ادامه هر آنچه باید هنگام خرید دسته موتور دنا بدانید در اختیار شما قرار گرفته است.

بررسی علل خرابی دسته موتور دنا

همان طور که ذکر شد دسته موتور‌ها برای تحمل تکان‌ها‌ و ضربات ناشی از وزن و کارکرد موتور طراحی و ساخته می‌شوند. حال اگر فشار‌های وارده به آنها زیاد شود، مثل هر قطعه لاستیکی دیگری ممکن است در برابر تنش‌های وارده، دچار پارگی شوند. تیک آف زدن، دستی کشیدن و دور زدن با سرعت بالا، شتابگیری ناگهانی، ترمز های ناگهانی، تنظیم نبودن موتور و ... همگی باعث خراب شدن دسته موتور دنا می‌شوند.
موارد دیگری مانند عبور از دست‌انداز‌های بزرگ با سرعت بالا و هر اقدامی که باعث تکان خوردن موتور خواهد شد، کیفیت نامطلوب دسته موتور، نصب غیراصولی دسته موتور و معیوب بودن جلوبندی از جمله مهم‌ترین علل خرابی دسته موتور دنا و دنا پلاس محسوب می‌شوند.

در هنگام خرید دسته موتور دنا و دنا پلاس به چه نکاتی توجه کنیم؟

این صفحه بصورت تخصصی به "خرید دسته موتور دنا و دنا پلاس" پرداخته شده و شما میتوانید دسته موتور مناسب خودرو خود را از این صفحه خریداری نمایید. در هنگام خرید دسته موتور دنا دقت نمایید که از خرید قطعه بی کیفیت و تقلبی پرهیز نمایید. چرا که دسته موتور بی کیفیت زود آسیب دیده و شما مجدد باید قطعه جدیدی خریداری نمایید. گفتنی است برند اصلی دسته موتور دنا و دنا پلاس توسط شرکت ایساکو به بازار عرضه شده است.

خودروی دنا در مدل‌های دنا معمولی، دنا پلاس، دنا پلاس توربو دنده‌ای و دنا پلاس توربو اتوماتیک توسط شرکت ایران خودرو به بازار عرضه شده است. هنگام خرید دسته موتور دنا توجه داشته باشید که این قطعه در مدل‌های معمولی و توربو ارائه شده است گفتنی است دسته موتور دنا و دنا پلاس (با موتور معمولی) با یکدیگر تفاوت ندارد اما دسته موتور دنا پلاس توربو با دسته موتور دنا متفاوت بوده و هنگام خرید باید به مدل خودروی خود توجه داشته باشید.

دسته موتورها در انواع خودرو به تعداد مختلف و در جهات متفاوت بسته به نوع موتور، محل قرارگیری آن، شرایط شاسی و دیگر قطعات به کار می‌روند. در خودروی دنا از 4 دسته موتور استفاده می‌شود که عبارتند از: دسته موتور بالا راست، بالا چپ، جلو و عقب. برای خرید دسته موتور دنا بعد از مشورت با مکانیک یا متخصص مطمئن شوید سپس قطعه مورد نیاز خود را خریداری نمایید.
برای خرید دسته موتور دنا پلاس دقت داشته باشید که دسته موتور عقب که با گیربکس یکی است در نسخه های اتوماتیک و دنده ای این خودرو متفاوت است.

زمان خرید دسته موتور دنا و دنا پلاس از این صفحه، این قطعه به برند و مدل خودرو برای شما تفکیک شده تا به راحتی خرید دسته موتور خودرو خود را ثبت نمایید.
اگر تمایل دارید تا راجب خودرو دنا بیشتر بدانید، میتوانید مقاله بررسی فنی دنا را در وبسایت یدک یار مطالعه کنید.

بررسی قیمت دسته موتور دنا

"قیمت دسته موتور دنا" با توجه به برند آن متفاوت است، شما در این صفحه میتوانید قیمت دسته موتور دنا و دنا پلاس را به تفکیک مشاهده نمایید. بدیهی است که قیمت دسته موتور دنا با برند اصلی از قیمت برندهای متفرقه بیشتر است. با توجه به اهمیت این قطعه، پیشنهاد می‌شود برند اصلی یا با کیفیت را تهیه نمایید زیرا وقتی یک بار از قطعه خوب و با کیفیت استفاده کنید، فقط همان یک بار را هزینه کرده اید ولی چنانچه از قطعات ارزان قیمت و درجه دو استفاده نمایید باعث می‌شود طی زمان کوتاهی دوباره برای تعویض قطعه اقدام نمایید و علاوه بر اینکه خود قطعه آسیب می‌بیند باعث آسیب رسیدن به قطعات جانبی آن نیز می‌شود. 

به طور کلی قیمت دسته موتور دنا پلاس توربو از دنا معمولی بیشتر است این قاعده در قیمت دسته موتور دنا پلاس توربو اتوماتیک نسبت به نسخه دستی آن نیز حکم میکند. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت بروز دسته موتور دنا و دنا پلاس را با مشاورین یدک یار به صورت رایگان تماس بگیرید و یا در این بخش آن را مشاهده کنید.

مزایای خرید دسته موتور دنا از یدک یار

شما با خرید از فروشگاه اینترنتی یدک یار از مزایایی همچون تضمین اصالت و کیفیت کالا، تضمین سلامت فیزیکی کالا و ارسال سریع برخوردار خواهید شد.

با توجه با اهمیت سالم رسیدن قطعه به دست شما مشتریان عزیز، ضمانت سلامت فیزیکی کالا را ایجاد کرده‌ایم تا اگر پس از دریافت کالا با مشکلی در محصول مواجه شدید، بتوانید فوراً آن را مرجوع یا تعویض نمایید.

همچنین یدک یار ضمانت اصالت کالا را تایید می‌کند تا اگر پس از دریافت لوازم یدکی دنا، متوجه مغایرتی در قطعه خریداری شده شدید، می‌توانید در اسرع وقت آن را مرجوع کنید. بازه‌ی زمانی ارسال کالا در شهر تهران 1 الی 3 ساعته و در سایر شهرها 24 الی 48 ساعت خواهد بود.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره دسته موتور دنا و دنا پلاس توربو با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی