خرید لوازم یدکی کراس H30

لیست لوازم یدکی کراس H30

محصولات یافت شده: 1

دانگ فنگ اچ سی کراس یکی از خودرو های هاچ بک چینی است که از سال 2010 به روی خط تولید در شهر پکن رفت و همچنین مونتاژ آن در سال 1395 در ایران اغاز شد. این خودرو با موتور 4 سیلندر 1.6 لیتری و همچنین سه جعبه دنده ی دستی 5 سرعته، اتومات 4 سرعته و اتومات 5 سرعته به بازار های جهانی عرضه شد. در ادامه به بررسی "لوازم یدکی اچ سی کراس" خواهیم پرداخت.

برند اصلی لوازم یدکی اچ سی کراس چیست؟

با توجه به این که این خودرو از سال های پیش به ایران وارد شده، پس وجود برند های متفرقه در بازار امری بسیار تعجب آور نبوده و طبیعی است. همان طور که از اسم این خودرو پیداست، برند اصلی برای "خرید لوازم یدکی اچ سی کراس" برند دانگ فنگ بوده و به عنوان برند اورجینال به حساب می آید. اما برند های چینی و بعضا تقلبی نیز در بازار "فروش لوازم یدکی اچ سی کراس" وجود داشته باشد. در اینجاست که وجود یک مشاور ماهر و خبره در امر لوازم یدکی بسیار به خرید دقیق تر و مطمئن تر کمک خواهد کرد. فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار برای این مهم تدابیری اندیشیده است. شما عزیزان با تماس به شماره 02191305060 می توانید به مشاورین مجموعه ی یدک یار متصل شده و از تمامی سوالات خود را در زمینه قیمت قطعات و برند های موجود، از همکاران ما بپرسید. این مشاوره به صورت کاملا رایگان بوده و می توانید از راهنمایی های لازم بهره مند شوید.

قیمت لوازم یدکی اچ سی کراس

همان طور که پیش تر گفتیم، این خودرو از محبوب ترین خودرو های چینی به حساب می آید بنابراین ممکن است که قیمت قطعات این خودرو نسبت به باقی خودرو های چینی موجود در بازار کمی بالا تر باشد. بنابراین از دیدن قیمت های نسبتا بالا برای قطعات این خودرو تعجب نکنید.

ضمانت اصالا لوازم یدکی اچ سی کراس

برای اطمینان خاطر شما عزیزان، تمامی کالاهای این مجموعه از جمله لوازم یدکی های اچ سی کراس همراه با ضمانت اصالت کالا به دست شما عزیزان خواهد رسید. بدین معنی که چنانچه بعد از تحویل کالا متوجه هر گونه ایراد و یا اشکال در آن قطعه شدید و یا برند خریداری شده از نظر اصالت توسط مکانیک شما تأیید نشد، می توانید کالا را مرجوه و یا تعویض نمایید و در صورت مرجوعی کردن همه ی "قیمت لوازم یدکی اچ سی کراس" را باز پس بگیرید.

همه ی قطعات این خودرو را در صفحه ی لوازم یدکی اچ سی کراس پیدا و خرید کنید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی